Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star kanalı açılmış

Malkor

Öne çıkan mesajlar

eheh şaşırdım 1 ay ne cabuk gecio gene kapanır diye dusunuyorum ya siz?[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

evet eheh kurdela takmışlar siyah eheh komik yaw[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

smdi en az 1 hafta basbakan ve tayfasına saydrcaklar şöle cekemediler bizi şöle yalanalara maruz kaldık fln die..

nefret ediorum tüm uzanlardan sömurduler adamlar hergün gastede bilmem kac trilyonda daha soyduklarını örenioruz..

geberip gidemediler..yok arkadas kötülere bişi olmuo..[hline]aente is alone this way
aente: Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadığım nokta digiturk kanalları arasına eklenmiş star, bunlar birbirlerine çöplerini bile vermezken yayın hakkını vermişler..[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ooh iyi oldu yannız. cl maçları da başlayacak. sonra telegol de başlıycak güzel oldu valla sıkılıyodum. di mi güntekin?
ha ama gene kapanırlar bi kaç güne ayrı mesele[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 28 August 2003 21:09 tarihinde demiş ki:
Ama bunlarada çok haksızlık yapılıyor bence.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology

Bende diodum bunlar hala sucsusuz diyip neyi kanitlamaya,kimi kandirmaya calisiolar? .Hangi mal inanirki bunlara diyodum
Demek inananlar varmis.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...