Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

a cup of coffee said:
bilmiyorsun o yüzden atlamicaksın öyle kefal gibi olay nedir ne değildir onu öğreneceksin önce ok.

O topikte ayarı yemişsin altından kalkamamışsın, son çare adamın resmine saldırmışsın.. Tamam öğrendim olayı bab bi daha kefal gibi atlamam özür dilerim..

Nasıl canını yaktıysa yediğin ayar artık zuahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
a cup of coffee said:
bastırılmış duyguları olan homoseksüel şakşakçılarında şakşakçısı oluyormuş hmm ..kişisel iletilere falan mı yazıyorsunuz ya hay allam.

Ne şakşakçısı tanımam etmem adamı..

Merak ettim sadece, herhalde kendin o kadar sağlam bir erkeksin ki milletin resmine bakıp "ibne" yorumunu yapıştırıyorsun..

Ha kendi resmini koymaya g.tün yemiyorsa, milletin resmine bakıp hakaret etmeyeceksin sesini kesip oturcaksın bu kadar basit..

olayı bılmıyorum etmıyorum öğrenmeye kasmıycam ama şunu cidden merak ediyorum.

arkadaşlar aranızda durumundan utanan filan mı varda resmini koymaya götü yemiyor? resmini koymaya götü yemeyen, utanan veya bir şekilde korkan mı var? megalomanlar forumumu burası bilader. kim neden korksun çekinsinki ?

ben o cümleye taktım, yada kafam iyi, yinede taktım. merak merak merak not yourrock.

cemil ipekçi - abi paticige resmimi koyucam ama ibne diyicekler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

a cup of coffee said:
Sly-One said:
a cup of coffee said:
mesela etrafta senin gibi şakşakçılar farkında oluyor bunun.böylece mission completed şeker.

cast for dı rekırd
ben ibnelerle muhattap olmuyorum =(

o zaman sie go haydi, oyalama benide.
ahahahahah adam kendine saglam ayar vermis utune de sly combo yapmis.sly cup a ibne demis cup da onaylamis.

cup kusura bakamada o topici bastan sona okudum ayar vermemissin saglam ayar yemissi.bide biz saksakci goremedik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...