Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

irin said:
berkcan evet isim gercekten o olmalı zaten.repe boguyorum kendisi ciddiyim.metal ortamında sırıtan insanı seviorm yada rengahenk giyinen insanı

berkcan bir tanedir ya, görür görmez kanım ısınmıştı kendisine :) bogun repe, berkcan nerdesın lan.

lavuk mortuus, ilk 2 şarkıdan sonrasını anlamadım. ulan insan 1-2 tane panzer division, bleached filan çalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:
ivy said:
lara sen yanındaki elemanla pişti olmuşsun ahah

marduk konserine giderken marduk t-shirt ü giydiğimizden olmasın o : ).

azuhahahahhaha pişti!? zuahahahaha..

cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden laraken krieg marduk konserinde arkadaşı ile aynı kıyafeti giydi!

PİŞTİ!!!! (<-bunlar renkli yazıyor ve hareket ediyorlar falan)

televole mi lam bu? zuahah

çok güldüm pardon
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan kulaklarım çınlamaya hassas da hemen duydum koştum geldim, bagetleri almışım gülerim tabi :) ayrıca black metal tartışmasına ben de girmiyim can ın dediği gibi garbage... forum... bi de spastiğime serçeme insanları beni repe boğdurmaya teşvik ettiği için çok teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Werewolf said:
Alice Cooper nereden çıktı ahah.
alice cooper:#10119425 !?

zamanında kiss üyelerine "aklınıza başka bir fikir gelmediği zaman hemen etraftaki şeyleri havaya uçurmaya başlıyorsunuz" demiş olan büyük zat. ekşinin ve bi kaç mecmuanın yalancısı oluorm.

Archangel_ said:
allahtan kulaklarım çınlamaya hassas da hemen duydum koştum geldim, bagetleri almışım gülerim tabi :) ayrıca black metal tartışmasına ben de girmiyim can ın dediği gibi garbage... forum... bi de spastiğime serçeme insanları beni repe boğdurmaya teşvik ettiği için çok teşekkürler :)
bi kere ben baslattım. hıh,ona buna trip atmak alıskanlık olumus ben yaptım siz yapmayın dsadasd
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:
Werewolf said:
Alice Cooper nereden çıktı ahah.
alice cooper:#10119425 !?

zamanında kiss üyelerine "aklınıza başka bir fikir gelmediği zaman hemen etraftaki şeyleri havaya uçurmaya başlıyorsunuz" demiş olan büyük zat. ekşinin ve bi kaç mecmuanın yalancısı oluorm.

Archangel_ said:
bi kere ben baslattım. hıh,ona buna trip atmak alıskanlık olumus ben yaptım siz yapmayın dsadasd

afedersin gözümden kaçmış, trip değil valla haklısın, sen de sağol :)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
Laraken said:
ivy said:
lara sen yanındaki elemanla pişti olmuşsun ahah

marduk konserine giderken marduk t-shirt ü giydiğimizden olmasın o : ).

azuhahahahhaha pişti!? zuahahahaha..

cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden laraken krieg marduk konserinde arkadaşı ile aynı kıyafeti giydi!

PİŞTİ!!!! (<-bunlar renkli yazıyor ve hareket ediyorlar falan)

televole mi lam bu? zuahah

çok güldüm pardon

abi nasıl kaçırdım bunu ya.
* smileyler yetersiz kaldığında *

bu arada berkcan nerdesin yazarken adam online oldu lan. işte böyle bi adam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...