Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Laraken gözünün yağını yiyim abi bi kere saçları önüne atıp sert bakış yapmadan bi fotoğraf koysana. Nolur bak harbi merak ediyorum öyle doğmuş olabileceğin şeklinde bi imaj var kafamda :D

bi de ben seni her gördüğümde "aa Levent e benziyo lan bu adam hatta aynısının sakallısı olm" tepkisi veriyorum anlayamadım o_O
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
slayer77 said:

Değilse bile İzmirde güzelleşiyor havası bile yeter bea.

o kızlar schrodinger denklemi çözebilecek mi bana gerekli olduğu zaman?

Valla orasını bilemem ben dış güzeliklerinde bahsediyorum zekasından değil.Ha ham güzel hem zeki olanıda var ama ölesibi bulma oranın %40 felan azalıyor biraz :D

Laraken said:
slayer77 said:
adamınbiri said:
bi bira içip kalkıcaktım ben

ahh yapma bea ben bugun demlenemdim yaa günlük fix 2x70 lik biram var bugun aladım yaa içim yanıyor böle sersem gibiyim yaa

2 70 lik ne be olm : ).

Günlük min alkolüm 2 tane 70 lik bira yada 3 tane 50 lik.güne ve maddiyata göre değişiyor
Sosyal ağlarda paylaş

slayer77 said:

Valla orasını bilemem ben dış güzeliklerinde bahsediyorum zekasından değil.Ha ham güzel hem zeki olanıda var ama ölesibi bulma oranın %40 felan azalıyor biraz :D

işte onlar homojen dağılmıyor zaten, konsantrasyon merkezleri var, üniversiteler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

evilmaddox said:
Harbi diyorum şöyle yüzünün düzgün görüktüğü(o neyse artık) bi foto koysana merak ettim sadece çatılmış kaşlar ve saç&sakal kombosu olarak yer edindin zihnimde be :D

vardı sanki ~60 sayfa önce.

edit : ha pardon bap göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
slayer77 said:

işte onlar homojen dağılmıyor zaten, konsantrasyon merkezleri var, üniversiteler gibi.

haha biraz öle ama naparsın.dediğim gibi ben dış güzellik için söylüyorum senin aradığıdan olanlarda var ama bulma oranın biraz az ama yok değil ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...