Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Edit : Hepsini spoiler içine alasim geldi, neden ? Baktim cok foto olmus, sayfayi loadlayamaz simdi millet :D

Konuyu degiştirme amaçli, T.C.'ye gelmeden once benim için verilen parti'den biraz fotograf koyayim dedim :D

Bir bar :D

Verdigimiz parti tabi binanin en alt katinda, yani mutfak ve hall kombinasyonunda gerceklestigi için, hall'e bar koyalim millet içkisini buradan alsin dedik. Barimiz efenim :D

Tabii kimi zaman bar doldu, kimi zaman mutfak arada bir boyle gezip bira dagitmak gerekti, sagolsun kizlarimiz bu yuce gorevi
ustlendiler. Kendileri komsum olur...

Bar'da cektigim bir goruntu, tabi ne kadar guzel cekmişim ki bir ben cikmamisim, bir fransiz ve bir yunan goruyorsunuz orada :D

Bir çinli arkadasimiz, ne yaptigini ya da yapmaya çaliştigini ben de kestiremedim :D

Bu da diger komsum, cok tatli bir hanim evladidir, neden boyle giyinmiş ? Ben de bilmiyorum, ilerleyen saatlerde kiyafetini değiştirdi israrima dayanamayip :D

Tabi temamiz Barbie n Ken oldugu için, arkadas tam bir kulkedisi olmus, bir deynegi eksik :D

Parti'nin sonlarina dogru aralarindaki yakinlaşmayi farkedip, flaşi patlattim.. Bir diger komsum, başka komsum yok zaten, 3'unu de gorduk :D

Bunu anlatmaya gerek duymuyorum, fotografta herşey belli. Halloween donemine denk gelmişti partimiz :D

Sağda ben solda yunanli. Bir turk yunan doslugu ama ben tabi değişik : )

Muhteşem 3'lü. Kizlar..

Parti'den bazi goruntuler.

Bunlarin neden boyle giyindigini ben de cozemedim :D

Koridor

Mutfak

Koridor'un sonu ve Bina'nin kapisi acik kalmisss !! Hemen bastirdilar sokaktan gecenler, biz de geleliiim dediler, buyrun dedik :D

Cidden buyurdular :D

Boyle kalabalik anlar oldu :D

Bitime dogru boşaldii..

Aman ne kadar egleniyoruz..

Biz bize kaldik..

Biz bize kalinca, muzigi de biraz tarz olarak kendimize ayarlamak gerekti..

Ortada ben, gomlegimi cok severim.

Yakaladigim en değişik, en sanatsal sari anlardan biri, yukarida bahsettigim komşum :D

Soldaki ben

Arkadaş plaja gelir gibi gelmiş, cekmeden edemedim

En son çalacagimiz parçayi dusunurkene..

Bitirirken, Aslen yunanli dogma buyume belcikali olan arkadasim'in, biz turkler gibi duvara işerken yakaladigim fotografi :D

Bu kadar yeter, cok eglendigim gunlerden birisiydi. Paylasmak istedim efenim.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...