Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Olm bunları screenshotladım. Çıkışta Lordum dedirteceğim hepinize. Önce size force ögreteyim, sonra ortaçağa akarız. Sina evde çalıştım hacı ben. Ödevimi yaptım. Son duanı et.

Edit: Dory o adamın saçlarına kes, al sana backstreet boyz üyesi. Kıç gibi çenesi var zaten. Lulz.

[ Mesaj 15 Eylül 2007, Cumartesi - 15:54 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar zaten Bodom çakmasıydı, son albümlerini dinledim;
Petri vokalini geliştirmiş
Baterist değiştirmişler, iyi etmişler
Hangi dayı hatırlamıyorum da, biri clean vokal yapıyor aşırı aksanlı bir şekilde.
Blast beat ve double crosslu, brutal vokalli nu metale dönmüş Norther, olmadı Petri diyoruz ve 10 üzerinden 1 veriyoruz.

Dürüye çok istersen sana ilk insanı getirebilirim buraya. Chris Barnes var kapı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Petri'yi zaten kendimi bildim bileli sevmem, norther'ı da pek dinlemedim müziklerinden hazzetmem vs de...

[spo]CHRIS BARNES!
[/spo]

O değil de adam giderek fena yaşlanıyor, sol eli sanki bastonla destek almaya çalışır gibi. Deep growl'unu seveyim ağa!

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 00:52 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Allahtan rasta yaptırdı ve kısalttırdı o rastaları, sen rastasız görecektin onu Tuğba.
Kıça kadar aşırı dalgalı saç, izbandut gibi bünye, 2 karış full sakal. Direk adem babaydı adam. Yolda görsem sadaka manyağı yapardım.
Bak neler koyuyoruz önüne, allahın geyleriyle gelme buraya.
Şaka bir yana Cannibal Corpse veya Six Feet Under sevmem, üstüne Chris Barnes'ı hiç sevmem ya o da ayrı ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Petri'nin makyaj yapmasına zaten ayrı bir gıcığım var, Bodom neyse Norther'da aynı bence. Ayrıca ayarı da yemiş oldum dsf.

Ama olsun barnes amcayı seviyoruz. Eski hali feciydi orası doğru, CC zamanları zaten leşin allahıydı adam.

Edik: Gerçi rasta olayı yüzünden hala leş, ama şimdi enazından daha adamakıllı olmuş. Olsun yine de seviyoruz.

[ Mesaj 16 Eylül 2007, Pazar - 01:06 tarihinde, MADBOY tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...