Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

niye ya oyuncaklar güzeldir :D Küçükken bir ara 1 metrelik Yoda oyuncağım ile yattığımı hatırlarım.(gerçek boyunda yoda oyuncağı diyelim :D )

Gerçi hayvan ve aynı derece şerefsiz kardeşim çakmakla kulaklarını yakmıştı Yoda'nın,sevmiyordu oyuncağı hiç.Atmıştı annem sonra çok üzülmüştüm :(

Oyuncaklar güzeldir,gerçi artık sevimli oyuncaklarla uğraşmıyoruz ama :)

edit:Gerçi Yoda'nın da pek sevimliliği yoktu,maymun bildiğin asdf

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 18:58 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

arabalar beni hiç sarmadı nedense,yani salak salak otopark setlerim falan vardı,oynar oynar sıkılırdım.Oyuncak ayılarıda erken bıraktık aslında.Bilgisayarla erken yaşta tanışmam yüzünden oyuncaklarla az oynadık sanırım.6 yaşında geldi ilk pc.

Benim genelde fırlatma üzerine oyuncaklar oldu hep :D Crossbow'um vardı mesela sünger uçlu okları vardı,kardeşimi vururdum hep onla.Böyle salak salak önümde oyuncaklarıyla oynarken gider farklı açılardan vurmaya çalışırdım.İlerleyen zamanlarda sarmadı bunlar boncuklu silahlarla sıkmaya başladım.

Evet,kardeşimi sevmiyorum sdafsd (aslında seviyorum)

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 19:04 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...