Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

ama ben almıyorum.

Doğru düzgün beslenmeyip de sonradan aldığın hemen aldığın kilonun mantığı, vücudun "ana bu herif salak lan aç bırakıyo, biz depolayalım" tarzındaki manevrasıdır. Ama bu besin yok olayını vücud manevra yapmadan bitirirsen, benim gibi kalırsın.

5 senedir 65 kiloyum lan yetmez mi kanıt

edit: sporla da olur ama saçma sapan koşmak yerine haftada 3 gün seni deli yorcak bişeye girsen daha verimli olur

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 14:52 tarihinde, Batilc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

saçma sapan koşmak?
"ben böyleyim, bak bu kanıt" gibi konuşmalar saçma asıl.
herkesin vücudu aynı değil.
en düzgünü her gün olmasa da gün aşırı koşu, ya da tempolu yürüyüş gibi kardiyo çalışmaları yapmaktır hem kilo verirsin hem kalp sağlığını korursun hem de kondüsyonun artar. ben de 2 haftada benim dediğim yöntemle 10 kilo vermiş adamım zamanında, al bu da benim kanıtım o zaman. üstüne zıplamam da 10 20 cm yükselmişti hadi bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

sağlık açısından düzgün beslenmek önemli zira bana bişey olmaz dersiniz ama 10 sene sonra iflas edersiniz. Gerçi hayatım boyunca istisnalarla karşılaştım ama (misal bebekken hiç anne sütü içmemiş ama gayet zeki ve sağlıklı bir arkadaş gibi) ama yine de istisna olmama riskini göze almamak lazım :p
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum ama şu sağlıklı beslenme konusunda: konunun uzmanlarına göre benim vücutsal olarak az gelişmiş sürekli hasta biri olmam gerekiyodu. Ama yılda 1 kez hasta olursam fazladır. Direncim soğuğa ve bakterilere karşı yüksektir. Kondüsyonum düşük değildir. Ne biliyim, bu kadar şeyin üzerine eee salla o zaman diyerek de geçip gittim yani
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...