Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

said:
abicim hormonlarla ilgili bisey. çikiyosa çikiyo yani adam cikan kilindan mi utancak erkek adam sonuçta niye bu kadar üsteliyonuz ki :D

artı benim kıla siz epilasyon diyosanız,ya hayatınız tüysüz adamlarla geçti,ya küçüksünüz,ya da türkiye'de yaşamıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun dediklerinle alakası yok

herkesin az çok bi yerinde kılı tüyü vardır.ama omuz larda ve sırt bölgesinde olanlar kötü duruo.

bu resmi görenlerden hangisi keşke bendede olsa demiştir acaba :)
hani kız mız meselesindede rahatsız edici olabilir.

ayrıca epilasyon yapmanın delikanlılıga bi etkisi yok.
koltuk altıma yaptırdım mesela ben.temiz görünmek bakımlı olmak kötü birşey degil
Sosyal ağlarda paylaş

abicim koltık altı vs bölgelerinde elbetteki alacaksın,iğrenç olmanın alemi yok.onu yapmayan böektır zaten.

senin omuzunda ya da herhangi bir bölgendeki kılını kesmen elbette delikanlılıkla bi alakası olmaz, ama beni rahatsız etmiyor bunlar,3-5 kız iğrenç diyecekmiş diye de kesecek değilim,ya da biri beğenmedi diye.

sonuçta olabilir deyip geçenler de var,beni de rahatsız etmiyorsa kıl tüy epilasyon cart curtla uğraşacak değilim.

sonuçta bu kadınlar için solaryum ne kadar lüksse benim gözümde,hastalık yapmayan bi durumda da erkek için epilasyon o derece .onun için de yaptırmıyorum.yaptırana da "aa top "demem yani =)

kıldan tüyden de tartıştım,güzel.

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 19:47 tarihinde, malik tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hatta giderkende 4yüzün kızkıza şarksının nakarat bölümünü söyliyelim bide
said:
Kızlar:
Kız kız gezelim bu gece
Erkekler:
Çıtırlara bakalım laf atalım
Hadi
Kızlar:
Kız kıza gezelim bu gece
Erkekler:
Olmuşları seçelim can yakalım