Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlilikte bekaretin önemi

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

heyt tiki kopta gel "hak yolu varken bok yoluna ne hacet" :D yarıldım burda tamamdır bu konu bitti tiki aç bi saçma konu daha kapışalım neşemiz yerine gelmişken.

Koleksiyoncu çıktın tikican ne vidolar varmış bakıyım sende paylaş ortamla :P

[ Mesaj 05 Şubat 2006, Pazar - 01:15 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kizlar bilmemkac erkekle cikinca adlari ka$ar'a cikar direkt. erkekler yapinca birsey olmaz, adlarinin playboya cikmasindan baska.
sen önüne gelen kariyla yat , karininda bakire olmasini bekle. peki oldu tamam. zihniyete bak ya.
en son birisi demisti ; bekâret akildadir diye. ne güzel söylemis.
Sosyal ağlarda paylaş

tiki efsane falanmı olmaya çalışıyorsun anlamadım gitti ne diktiriyorsun ? diktirsen ne olucak? kumaşmı bu? her insan kendisinden sorumludur zaten bekarete önem veren bekareti bozulmamış birisi ile evlenir,geniş insanda geniş düşünür istedigi kişi ile evlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ama vanille ama caddeli veya şişlili bi kızla yatıp kalksan nolcak onlar zaten önem vermiyor verselerde diktiriyorlar (ciddiim)

arkadasim.
noktalama isaretlerine mi dikkat edemedin yoksa yazdiginda ciddi misin ? yanlis anlasiliyor cünkü.
namuslu kizim ben rica ediyorum. abilerim bu topigi okursa ne tikiligin kalir ne de kemalligin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...