Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ku$ Adasi'ndan selamlar ! :)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Evet hep siz mi tatile cikacaksiniz :) bakiyorum herkes gidiyor tutmus yolunu bir bodrum bir antalya falan filan bende yazacaktim da daha simdi firsat buldum .. yaklasik bir haftadir yokum ortaliklarda antalyaya gittik ilk basta tekirova da amcamin yazliklari vardi orada baya bir sure kaldik iste orasida sozde koy mus nasil koyse artik ben hayatimda ole bir koy gormedim sanki rusya'dayiz her taraf rus insanlarla dolu :) daha sonra iste bir kac aksam abimle beraber kemer simalarina takildik disko ya falan gittik ki cok guzel bayanlar var bu kesin ama yaninda gezen turk erkeklerine bakiyorum hepsi keko tam anlamiyla keko yani .. bir gun aqua park ta basima gelen olaya cok kopmustum adam mayonunun altina slip don giymis beyaz gozukuyor o halde gidip sarisin bir rus bayana sarkmaya calisiyordu euheuh yuh dedim artik ya :) neyse sonra babamin 30 yillik arkadasi varmis onu gormeye gittik kalkana orasida ingiliz kayniyor.. daha sonra yaylaya ciktik allahin unuttugu bir koy bezirgan die .. hayatimin en boktan gecesini gecirdim diyebilirim ortalikta bok kokusu falan tabi sehir hayatindan sonra cok kotu gelebiliyor ordada 1 gun kaldiktan sonra ku$ adasina dogru yola ciktik iste su an buradayim babamin arkadasinin bilgisayarini kullaniyorum kendiside yabanci zaten klavyede turkce harfler yok farkettiyseniz :) neyse hepizini optum kismet olursa 4 eylul te bandirmaya donecegim anlaticak cok komik anilarim oldu mumkunse resim bile yayinlarim ha buradayken bir efes i gormek istiyorum daha once gorenleriniz varsa tavsiye edermisiniz etmezmisiniz yazarsaniz sevinirim.. ho$cakalin paticikda$larim :)[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

hocam makinada icq yok .. icq2go yapacam ama java mava bisiler soledi solemese gelecem icq ya :) ozlemisim sizi eheh kalmak isterdim ildo ancak elimde olmayan bazi sebeplerle kalamicam :) onun yerine sen erken gelsen eheh mesela simdi :p[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

yoncaköy e beklerim haftasonu.Yoncaköy neresi dersen. Kuşadasına eğer Ahmetbeyli üzerinden gidiyosan. Ahmetbeyli ile Selçuk arasındaki yolda sağ taraftaki beyaz süper site. beklerim.[hline]Just for NIL
There's no love - like your love
And no other - could give more love
There's nowhere - unless you're there
All the time - all the way
Sosyal ağlarda paylaş

bende 10 da otobüse binip gidiyorum kuşadasına harbi ararım seni kingbin haha bir görsem o tatilci halini 582 yıl yeter bana hahau 26 falan geri dönücem falan 16 gün yeter inşallah ilk üniversite deneyimim için :P kuşadasında böyle kro barlar var onların arasında karakolun orda big bang rock bar var güzeldi geçen sene ben orda olucam gece mesaimi orda tamamlicam tabii hatunlar rahat verirse :)[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...