Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parraa paraa parraaaaa

camoka

Öne çıkan mesajlar

dostlar artık bu oyunda nasıl para kazanıcaz?
aynı paralar dönüyor bence..herkes birbirinden bişi alıyor ve paralar dönüyor..en iyi ihtimal bh mis var 30k ama oda yarım saat sürüyo eger endorda falan çıkarsa..10k mopta misler var ama adam bayılıo hade hade kes kes..
nasıl para kazanıcaz..bana loot et sat demeyin..bi gün gelicek kimsede adam gibi para kalmıyacak..hepimiz şu anda eski oyuncuların paralarını yiyoruz..onlar satın alırsa paramız oluyo almassa olmuyo..yeniler ne yapıo hiç bilmiom..bana vendor haricinde para kazanma yolu söleyebilirmisiniz?? loot dışında onu zaten yapıp satıoz..
Sosyal ağlarda paylaş

othmo bittin olm sen o zaman...hemen hesabıma 5 mil gönder yavrum :)

olm sen değilmidin bi ara kando ile paramız bitti ev yaptık falan dien..o kadar para verdim size..şimdi loot zenginiyim diosun..varyemezmisin olm sen..paylaş dostlarınla :)

[ Mesaj 03 Şubat 2006, Cuma - 12:31 tarihinde, camoka tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Loot önemli olsa da , başınız sıkıştığında para istiyecek bir çevreniz olması da önemli. Örneğin , Pope bir iki hafta önce oyunu bıraktı ve oyunu bırakmadan önce bana dolu loot ve para verdi. Başım sıkışık da değildi aslında , ama gene de rahat rahat harcıyacak kadar param da yoktu. Yani zor durumda kalınca istemekten çekinmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

aa ama xanatorcum ole deme, bizm evimiz senin evin, oyuna geldiinde bizm eve admin yapmazsam serefsizim :)bu sistemde paranin ndn lazm olduunu da cozemedim gitti hani ztn hersey loot paran yoksa sansinla kazan :)nge oncesi 1m kazaninca sevinirdim gider hepsiyle kiyafet alirdim (akmerkez genci (!)) :D snra yine param kalmazdi fln.. herkes nge ile batti bz kandoyla para basmaya basladik
Sosyal ağlarda paylaş

yeniler feci parayla basliolar paraya :) adamlar varactyl gorevi ile 8k-8k para aliolar dusunun lvl70e kadar bole kastiklarini, alin size zenginler. sonra bu arkadaslar usengec olduklarindan hadi ne beklicez diip cloak satin alior fln filan, devamli loot kakalarsiniz bu adamlara onemli olan sattigin mali sisirebilmek. ben adama 6m e flamethrower sattim 1.5 ay once dedim pub27 ile gelcekler super olcaklar zart zurt adami ii kafaladm :) snra da yenilere dagittm parayi.
Sosyal ağlarda paylaş

parca parca yaziorm, patiyi beta acanlar hic laf solemesin msj gonderemiorm.o parayla napmayi dusunuyorsunuz arkadaslar? butn pahali lootlar ztn geri gelcek pub27 ile jp base fln mi alcaksinz? :) paranin sonu yok arkadaslar para dert etmeyin. yaptiginiz lava kristali satip aldiiniz parayla napiosunuz ki? =)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe zaten evde adminliğim var othmo sdfsds :D

olsun ya itemlerimin en azından sizde olması gene iyi :D

sizin eve girdim abi resmen sizde gördüğüm her itemi aldığım an geldi aklıma :D

Princess Leia Hologram'i almak için Kando ile ne kasmıştık ya :D 8m'e bulmuştuk ilk piyasaya çıktığı hafta alacağız diye para kasalım vs. dedik en son eldeki hologramları satalım dedik 2.5m lazımdı 5 hologramimizi 3m e satıyorduk neyse ki satamadan satıldı :D

üzüldük tabii sonra ertesi gün bazaar'a baktım hiç yoktu itemleri baştan sona tekrar bakayım dedim baktım leia hologram stock'u açılmış :D 10 dk önce konulmuştu hologram 5m'e hemde ,3 m açk vardı bende :D hemen gittim evdeki rare itemleri topladım birini kafaladım 4m e sattım 5 hologram vs. hemen aldım :D

En güzeli ide kando ile krayt avlarımız :D birimiz ölürsek diğerimize küfrediyordu vs. :D Deseler CU server açacağız ama sadece krayt avlayacaksınız hemen başlarım kando ile :D taktiksel zekamız gelişti ya onları nasıl keseceğiz derken hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda paranin degeri yok guilde giren herkeze 1m veriyodum yani...o kdr kolay ki kasmak lvl 28 tipleri kes 10k xp + 5k para sonra 8k olayida var onu gectim sinirsiz saiyada yapilan questler? deli xp ve para...oyunda bircok sey gibi paraninmda degeri yok..bence tek degeri kalan sey arkadasliklar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...