Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dnd online free beta- key (limitli)

cenx

Öne çıkan mesajlar

Kimler oynuyor simdi? Ben L ile başlayan bi serverdayım (çok açıklayıcı olmadı biliyorum ama login serverları çöktü galiba server seçim ekranına gelemedim bilmiyorum ismini ezbere).

Level 2 rogue, isim Dev Parseus. Zevkli geldi oynuyorum vakit buldukça. Listeye alın varsa oynayan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de o serverdayım, lyndar dı galiba adı... level 2 fighter ım var... ismi Eberk Rumnheim... oyunu acayip sevdim ama hoşuma gitmeyen tek bir şey var oyunda, her ırkın her class olabilmesi (misal elven barbarian :))... dnd de yok böyle bir şey... onun dışında oyun cidden müthiş, özellikle atmosfer...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o çok saçma olmuş, belki değiştirirler ilerde. Wow beta'da da dwarf mage falan açabiliyodunuz sonra kaldırdılar. Deneme amaçlıdır muhtemelen. Ben arabirime ve savaşa pek alışamadım. Ama atmosfer süper. Bi de questler zor geldi, daha oyunda 3. queste mi öldüm yani o derece eheh. Ama yeni oyun olmasından dolayı olsa gerek çok sardı. Level atlamak da son derece yavaş. 20 level olduğunu düşününce bu da sınırsız quest demek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...