Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-cu server

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

haklısın ord :)
benim diceğim şu..gamespotta okudum..soe nin başındaki herif nerdeyse tüm suçu lucasartsa atmış..ayrıca eklemiş..2006da inanılmaz heycan verici değişiklikler olucak die..açıklamak için kuduruomuş muş muş ama izin vermemişler açıklamasına..
çok güzel şeyler olucak dio..biz oynadık tüm soe çalışanları olarak çok güzel dio..ne diyim herkes bişi dio..

işallah su publish 27 gelirde güzel bişiler olur..biliosnuz 1 subatta precu server açılıo demişlerdi..oda olmadı..ya ne diyim herkes bişey dio..hatta parasız swgden bile bahsetmişler..ama hiçbişey belirli değil..kendileride bilmio..o nedenle hiçbişeye kulak asmadan mando helmet için para kasıyorum..hatta satıcak türk arkadaş varsa gerçekte bile para vermeye hazırım..bu azimle yakında frackle yapıcak zaten ona ekşiyim bari..adam dwbden çıkmıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bende shewky'den ogrenmistim baya arastirdim adminlerle konustum yetkililik basvurusu bile yaptim ( admin istersen yap bi türk yok ztn demisti :P bende dalgasina yaptim :D ) yalan diil arkadaslar 1 server 1500 kisi alabilecek..2. 3. 4. .5 serveri istiyosak reklamlara tiklamamizi istiyorlar özellikle :) admin kadrosu eski dev.lerden olusuyo cok saglam gozukuyor suan.Ayrica Orjinal Server Amerikada Oldugu icin Bu Serverda Avrupada Oldugu icin ve Coderlarin Haklari Ellerine Aldiklari İcin Kapanma Riski Yok...Acilinca Görücez Umarim iyi Olur...

Bir Dev'in Ölüsü Diye Mesaj Hatirliyorum...Bunuda Bir Devi Diriltme Cabasi Olarak Gorebiliriz... :=) Yakinda Dirilisi Deriz İnsallah...
Sosyal ağlarda paylaş

lan olm heycan bastı şimdik..
ne yapmak gerekio onu söleyin..yeni char mı accaz charı mı taşıcaz..ne olcek bilgi verin biraz ya..1500 kişi diolar ulan ilk günde dolar taşar be..
bilgi alan hemen buraya yazsın server açıldı falan die..yada cebimi verem arasın beni..işte oluo vs oluo giremioz kaçırmayalım olayı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bayağı ciddi bir şekilde forumlarda geliştirme projeleri dönüyor. Ben Level adminlerine danıştım, herhangi bir yasal sınırlamamız yokmuş. Aslında onların clientleri değiştirmesi suçmuş ama Soe veya başka birininde emulasyon serverdaki clientlere erişmesi suçmuş:) Yani güvenli gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...