Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Irak

AthleT

Öne çıkan mesajlar

İSTANBUL (İHA) - "Kurtlar Vadisi Irak" isimli filmin tanıtımı için Swissotel'de bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda, filmin yapımcısı ve senaristi Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve filmin finansmanını sağlayacak olan BMH Prodüksiyon isimli şirketin ortaklarından Mehmet Çelebi hazır bulundu.

Basın toplantısında konuşan Raci Şaşmaz, "Kurtlar Vadisi dizisinde artık finale doğru yaklaşıyoruz. 2005'in sonunda dizi bitecek. Şimdi film projesine imza atıyoruz" dedi.

Daha sonra söz alan Bahadır Özdener, " 'Şirket', 'Kuşatma Altında' ve 'Asker' isimli filmlerde oynayan Gary Busey dün İstanbul'a geldi. Fakat, yediği Türk yemeklerinden rahatsızlandığı için bu toplantıda bulunamadı. Pazartesi günü Gaziantep'e gideceğiz. Bu film için çok önemli kişilerle çalışıyoruz. Filmi Serdar Akat yönetecek. Özel Efektler Koordinatörlüğünü Mark Meddings yapacak. Ramazan Bayramı'nda bitecek olan film, 3 Şubat'ta gösterime girecek" dedi.

Film için çok önemli bir dublör ekibiyle anlaşıldığını kaydeden Özdener, "Dublör ekibimiz Amerika'dan getirildi. Necati Şaşmaz dizide dublör kullanmadığı için 3 ay boyunca fizik tedavi gördü. Artık dublör ekibiyle buna gerek kalmayacak. Filmle ilgili Los Angeles'ta kariyeri olan 10 aktör ile görüştük. Robert De Niro ve Alpacino konusuna gelince, Alpacino olmadı, çünkü 3 yoğun film projesi vardı. Robert De Niro ile görüşüyoruz. Para noktasına geldik. Kurtlar Vadisi Irak filminin artık başladığını belirlediğimiz için, De Niro da filmde olmayacak. Fakat dizide önemli Holywod aktörleri rol alacak" diye konuştu.

Özdener sözlerine şöyle devam etti: "Yabancı ismi, 'Valley Of Woves Iraq'. Herkese Irak'ı göstermek istiyoruz. Irak gerçektende bir Kurtlar Vadisi. Filmin bütçesi 10 milyon dolar. Bir film için ayrılmış gelmiş geçmiş en yüksek rakam. Filmin konusuna gelince, 2003 yılında Türklerin kafalarının çuval geçirilmesi üzerine bu eylemin intikamını almak üzere Polat Alemdar ve ekibi kendi inisiyatifleriyle Kuzey Irak'a gidiyorlar. Burada Irak gerçeğiyle karşılaşıyorlar. Filmde Gary Busey'in yanı sıra 'Yalan Rüzgarı' dizisinin ünlü siması Diego Serrano ile Tito Ortiz ve Suriyeli oyuncu Ghassan Massoud oynayacaklar. Filmde 150 kişilik bir ekip çalışıyor. Setin güvenliğini devlet ve filmin prodüksiyonlarını üstlenen Pana Film üstlenecek".

Toplantının ardından basın mensuplarının "Film hakkında devletten herhangi bir uyarı aldınız mı?" sorusuna Bahadır Özdener, "Devlet uyarı yapmaz, devlet yaptırım yapar. Şu ana kadar bir uyarı gelmedi. Zaten bu çuval olayı da 2003 yılında müttefik kuvvetlerin bulunduğu önemli bir PR olayıdır" şeklinde yanıt verdi.[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kafalarına çuval geçirilen Türklerin intikamını almak için kendi insiyatifleriyle Irak'a giderler. lol :D Bu senaryoyu yazanı tebrik etmek lazım. Böyle dizinin finali, böyle sudan bi bahane ile mi başlar ya??

Ayrıca bi ara dizinin son bölümlerinde Al Pacino falan oynayacak diyorlardı. O da yalan oldu heralde. Paraları yetmemiştir.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

bu film dizinin sonu olmayacak.Dizi kendi içinde bitecek.apayrı bi film olarak gelecek bu gosterime.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben diziyi $u sıralar biraz saçma buldum. Çok amele olmu$. Reklamlar fln. Hiç beklediğim gibi değildi. Ama filmi merak ediyorum.[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yorum yapmam bu dizi hakkında ama şunu söylemek isterim.

Bu dizi ilk sezonunda gerçekten Türkiye'nin sorunlarını dile getiriyordu ama sonralarında yalan,dolan,kolpa bir dizi oldu.İyice şaçmalaştı insanların beynini yıkadı resmen.Bu gün sokakta yürüyemiyorsan %50 bu tip dizilerin yüzünden.Sokaktaki pezevenge cesaret veriyor bu tür diziler özellikle KV.

İzlemeyin abi şaçma[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o ekibe güveniyorum.Çok iyi bir iş çıkaracaklardır diye umuyorum.Al Pacıno Haftalık Dergisinde yayınlanan röpörtajında dizinden haberi bile olmadığını söyledı ne 3 filmi:Dorası yalan olmuş.

bakalım artık beklicez ilk fragmanları..

P.S.:dizideki reklam olayını bir anlasam:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Fragman [1]
Fragman [2]
Fragman [3]

( 4 Temmuz 2oo3 günü adalet için, Zulmü önlemek için, şerefimiz için Ölemedik şimdi bunu ben senden istiyorum )

[spo1=P.S]Terazi TIHH PLİZ[/spo][signature][hline]Kırlara ilk kar düştüğü zaman, ölümünün ne güzel olduğunu sevdim seni içimde öldürdüğüm zaman...
Güzel, Özlü Sözler Arşivi by insighT a.k.a AthleT

[Bu mesaj AthleT tarafından 05 Ocak 2006 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türklerin kafalarının çuval geçirilmesi üzerine bu eylemin intikamını almak üzere Polat Alemdar ve ekibi kendi inisiyatifleriyle Kuzey Irak'a gidiyorlar. Burada Irak gerçeğiyle karşılaşıyorlar

Çocuğa al konu bul desen daha iyisini bulurdu bu nedir ya ? ahahha

10 milyon dolar tüm filmler arasında zaten olamaz bir kere daha geçen ay çıkmış King Kong var 205 milyon dolara yapıldı.(aramızdaki fark hollywood'la )

Ayrıca hollywood 'da 2-3 filmde oynamış adamı getirip oynatmakla Hollywood filmi olmuyor film.Yani hollywood'a gidecek bir film değil bu[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 06 Ocak 2006 00:44 tarihinde demiş ki:
Türklerin kafalarının çuval geçirilmesi üzerine bu eylemin intikamını almak üzere Polat Alemdar ve ekibi kendi inisiyatifleriyle Kuzey Irak'a gidiyorlar. Burada Irak gerçeğiyle karşılaşıyorlar

Çocuğa al konu bul desen daha iyisini bulurdu bu nedir ya ? ahahha

10 milyon dolar tüm filmler arasında zaten olamaz bir kere daha geçen ay çıkmış King Kong var 205 milyon dolara yapıldı.(aramızdaki fark hollywood'la )

Ayrıca hollywood 'da 2-3 filmde oynamış adamı getirip oynatmakla Hollywood filmi olmuyor film.Yani hollywood'a gidecek bir film değil bu

Ölede deme yaw. en azından ugrasmislar.. diziyi cok savundugumdan degil ama hiçbisey yapmamaktansa biseyler yapmak iyidir.. ki kaldiki bunlarda biseyler[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

uğraşmışlar helal olsun ama daha da uğraşılabilirdi.Takdir ediyorum şahsen büyük para harcanıyor yapılıyor ama

Başa geçen çuvalın intikami nedir ya ? Kafa güzeldi sanırım senaryoyu yazarken[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Doruk bilmiyorum izledin mi filmide iyi bir iş yapılmış diyorsun ortada iyi bir iş yok.Üç beş sahne var sadece yapılan bu sahnelerde Amerika'lı yönetmenler var zaten yapan.Bizimkiler gene sınıfta kalmış.Ha bu film rekoru kırar mı kırar.Büyük ihtimal beş milyonu vurur ancak bir giden bir daha gitmez bana kalırsa ... Gidenlerde Kurtlar Vadisi olduğu için gider ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...