Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. geleneksel paticik basketbol maçı/maçları...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

geldim ve oynicam artik.. bu arada bizim sjde oynamişsiniz iyidir orasi.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar toplanalim.. ne o ben geldim diye kaçiosunuz hemen.. bana ne bana ne bende oynicam.. tarih belirleyelim.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
toplu halde deniz otobüsü yapın gelin hülen :)
belki biraz pahalı kaçar ama olsun en azından değişik mekan görmüş olursunuz bıkmadınızmı kal senin sj benim aynı mekandan
deniz otobüsü:20 dk to bakırköy
sahilden bakırköy carousel-meydan piyasa mekanına yürümek 8-10 dk , orda takılır yemek yeris 2 turlarıs ordanda minibüs le bizim orası 15 dk . bizim ordan taksime otobüsde var ve 4-5 dk da bi geçiyo e5 den biniyon direk,
heryere ulaşımı en rahat olan mekandır burası[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim okulun minyatür kalesi meşhurdur :) petit quartier de iki tane minyatür kale var güzel orası. ama potalar kötüdür orda.. iyi potalar grand quartier de dir...[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...