Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babama

netron

Öne çıkan mesajlar

Bu bir mektup olmasına rağmen sana karşı nasıl bir başlık atacağımı bulamadım ve yıllardır söylemediğim bir kelime yazdım sadece, son görüşmemizde karşımda sanki daha önce hiç tanımadığım, bilmediğim bir insan varmış gibi saldırdım ağır sözlerle sana, ne kadar da büyükmüşsün baba ve bende o kadar küçükmüşüm ki, anlayamamışım seni, dün gece seni düşündüm, annem bana kızdığı zaman hemen beni kucağına alırdın, uyur taklidi yapardım bende, ilk kez sen okula götürmüştün beni o kadar çok ağlamıştım ki akşama kadar yanımda durdun, öğretmenime de “Benim oğlum çok akıllıdır bana söz verdi, hiç zayıf not almayacak” demiştin. Ben sözümü tuttum baba hiç zayıf almadım, bitirdim oklumu ama sen olmayınca ben o kepi havaya nasıl atarım, en çok görmek istediğin şeyi sana gösteremeden sadece gençlik ateşi ile yaptığım bu hatadan sonra sana nasıl baba derim…
Duydum ki uzun süredir iyice içine kapanmışsın, hastaymışsın da sana verebilecek tek hediyem diplomam, iki yıldır hiç konuşmadık ve ben çok pişmanım, seni çok özlüyorum baba…
Ankara’ ya sığmaz oldum son günlerde, İstanbul yavaş yavaş çekiyor beni, biliyormusun uyumsuz oğlunun kız arkadaşları oldu sonunda, 4 yıla 3 kız arkadaş, ilkini saymamak lazım aslında 2 hafta sürdü sadece ve hiçbir şey anlamadım, biri üç yıl sürdü ölümden beterdi 3 yılın bitişi, şimdiki ise 6 aya yakın zamandır sürüyor, kadınları anlamadım ama onları mutlu etmek için bu kadar uğraşırken neden bu kadar aç gözlü oluyorlar, neden bizi mutsuz etmek için çaba gösteriyorlar?…
Artık buradaki hr şeyi geride bırakıyorum, anlaştığım insanlar da dahil buna, Ankara canımı acıtıyor, sigaraya başladım günde 2-3 paket içebiliyorum, birkaç kerede esrar kullandım, alkolü zaten biliyorsun, dost zannettiğim insanlar yeni ve farklı bir hayat sundu bana üstelik fiyata dahildi
Tüm bunlara rağmen beni affedermisin ?

oğlun
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir daha dönmemek üzere evden ayrıldığımda Lise 2 de okuyordum. Bir ev tutmuştum. Okulumu bitirdim. Ama o benim okumamı istemiyordu. Bir gün yolda beni takip etmiş ve kolumu tutmuştu "Napıyorsun" dedi. Çok kısa bir sohbetti en son Ona "Ben rahatım, beni rahat bırak artık" demiştim. Peki deyi gitmişti. Okul bitti sonra ben şehirden de ayrılmıştım.
Ama sonra öğrendimki beni hemen hemen her hafta okulda takip edermiş. İşinden izin alarak.
Bu bana çok koymuştu. Şunu unutmayın Baba affeder. Ama oğul çok zor

[Bu mesaj netron tarafından 30 August 2003 04:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ııh değilim.. Şu an kolumdan kanlar süzülüyo klavyeye. Yapış yapış oldu. Ama az akıyo neden acaba. Daha derinde kesemiyorum . Ama ya aldığım fazla alkolden yada kan kaybı yüzünden çok daha fazla dönüyo şu an başım. İnsanlara güvenim kalmadı açılacak ta.. 2 arkadaşım var samimi onlarda şu an şehir dışında. Onun dışında kalmadı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 30 August 2003 04:13 tarihinde demiş ki:
sana hayatının geri kalanında başarılar diliyorum...new prawler[hline]"Hepimiz Zenciyiz"(%100 Beşiktaşlı)
Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri.

Okurken baya karamsarlığa kapıLdığım bu topic'te bile beni apartmanı sarstıracak kdr güldürdün ya.. hll olsun :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

git kendini yüksek bi yerden ölmeyeceğin şekilde atla. insan hayatın anlamını öğreniyo.[hline]Bana ne oldu bilmiyorum? Sırf aşık olmuş olmak için olurdum aşık.Tanımıyorum artık ondan başkasını...
Neyleyim sensiz dünyayı?
İlk defa aşık olmuşum birine böyle
Laleler bile bilmez kimsenin böyle aşık olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...