Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük,

şarkı yazmaya başladım sdfs, ana dilimi kullanarak yazmasını beceremiyorum yalnız, ingilizce yazdım hep. çok komik oldu ama baya eğlendim.

balkonda sigara içtim bi tane hava çok güzel diye, odama kocaman sinek girmiş. çıkmak bilmiyo bi türlü, vızır vızır dolanıyo garibim. birazdan uyucam ama bu hayvan burda dolanırken nasıl olucak bilmiyorum, bi çaresini bulucaz.
öldürmek de istemiyorum, çünkü öldürmeye çalışırken kendimi sakatlamam muhtemel. hem allahın verdiği canı almak bana düşmez djskdfj

bi tane sınavım kaldı ondan da kurtuluyorum yarın. bi de bi tane ders var, sosyoloji, hem finali var hem sunumu hem de mayısın ortasına 15 sayfalık bi paper var. ben bu kadar zahmetli dersleri sevmiyorum, uğraşamadım çekildim dersten. iyi oldu oh.

cuma veya cumartesi gece dışarı çıkıcam sonunda. yorulmuştum sınavlardan, iyi oldu. kız kıza olucaz heralde bilemedim tam.
ya da belki bahçeşehire giderim. çok özleyip de göremediğim bi kaç kişi var orda.

cuma günü bonobo biletini de alıyorum ayrıca, son güne bırakıp riske atmamak lazım.

bütün hafta boyunca neler yapıcağımı yazdım artık haftaya kadar bişey yazmam heralde günlük.

yok lan dayanamam, yazarım yine bi kaç bişey sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

"cangıl belz cangıl belz cangıl ol dı vey dıbıdıbıdım"

-a tribute to gözde, no.243

" *fonda the omen*
gözde: amin mi o?
utopia: ha?
gözde: amin demek değil mi o?
utopia: *dumur* şimdi şeytan, oğlu, 666, falan, eeeh ama */facepalm* "

-a tribute to gözde no.123

" ya, telefonumla fotoraf makinamın şarjı bittieğ moskova'da, bence saat farkından bitti o kadar çabuk, stakholmde de bitmiştieğ. "

-a tribute to gözde no.236
Sosyal ağlarda paylaş

internet ne kötü lan.. bilginin karanlık yüzüne geçebiliyoruz bi anda..

az önce cep telefonuma mesaj geldi.. 0532hedehödö'den
Hayatmsamdym. knedine dikkat et. tarzı bişi. önce dedim, "ulan tanıdığım birisi mi atıyor mesajı da benim tel -yapıyor bazen- numaranın kime ait olduğunu göstermiyor!"

turkcell'e mesaj çektim.. yok abi, tanımıyorum hiç. öncelikle kadın değil, adam mesajı çeken.. adını da löpçönk diye veriyor zaten turkcell.

sonra adını bi google ediyorum adamın.facebook account'u var. baktım fotosuna.. ı-ıh hiç tanımıyorum. dahası google bi tek ev adresini vermiyor. ama inanın kassam öğrenmek yarım saatimi almaz. eleman eczacıymış. balıkesirden. bir kaç sonuç daha aşağı inince eczane adresi var. ve büyük ihtimalle karısının ya da kız kardeşinin adı da bi sonraki arama sonucunda..

ya işte böle. hiç tanımadığım bi adamın her şeyini, üniversitesini, tipini, ailesini vs. tam 5dk içinde tanıyabiliyorsun!

pis bişi bu..
Sosyal ağlarda paylaş

bugun 04.00 da uyanmıstım proje bitirmek için
4 saat sınav 2 saat sunum 2 saat de grupla provamız vardı
eve geldigimde ölüyodum
17.30 gibi yattım
arada msnin bagırtılarına uyandıgımı hatırlıyorum
sonra 20.30da kalktım
ben sandım ertesi gün olmus
hass... diye bi tepki verdim
megersem hala aynı gundeymişiz
çok korktum bi an ama sonra geçti
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

bugün volksgartenda bi 36lık daha harcadım.

tişörtle gezdim lan çok sıcaktı.

billa'nın iğrenç kokusuna bir kez daha katlanmak durumunda kaldım. ama dayanıp yoğurt aldım. sonra geldim bi ali nazik yaptım. oh.

gece dışarı gideyim, sıkıldım.

yarın napsam bilmiyom. lost indireyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...