Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük şu vize haftasının en güzel gününü geçirdim. sınavım yoktu dün girdiğim analiz sınavım açıklanmış alttan alıyordum kalmıştım vizeden 50 almışım bu sefer nerdeyse geçtim gibi birşey.
ve günün esas bombası organik kimyanın en baba kitabı olan 1200küsür sayfalık solomon's organic chemistry kitabının TÜRKÇE ebookunu buldum. okul bitene kadar hatta olursa yüksek lisansta bile kullanacağım bunu sevindirik oldum lan günlük.
bişeler yiyip çalışmaya devam hadin görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili gunluk...
Bugun cok acaip seyler oldu. nerden baslayacagimi bilemiyorum ama nefesimi tutup bu kelimeleri dokerken kafami 360 derece ceviriyorum.

Ofisimde bir herif var. Adini yazmayacagim, allah korusun bir yerlerden cikar mikar yarin oburgun google moogle hayatim felc olur, ama hikayenin gidisati acisindan bu arkadasin adi mesut olsun.

ama simdi anlatamayacagim cunku dotada 9 kisiyiz, 10, yu bekliyoruz. Mesutun hikayelerini anlatmam lazim, belki baslik bile acabilirim.

IS ARKADASLARINIZI TANIYIN, ONA GORE DAVRANIN ARKADASLAR.

thx.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük,

Dün yine alkolü fazla kaçırdım, klasik sdf, bu sefer arabanın yerini bilsemde anahtarların yerini bilmiyorum ve telefonum arabanın içinde.

Ayrıca başım hala döndüğü için uyuyamıyorum bu yüzden ayaktayım yoksa çok uykum var. Sıvı bana göre değil ne zaman kabul etcem bunu sdf.

Neyse bulurum umarım anahtarı öptüm seni günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bugün yapıcaklarımın listesini çıkarttım:
-yataktan çıkılacak.
-evden çıkılmayacak.
-3 sayfalık ödev tamamlanılacak, sunum için powerpoint hazırlanılanacak.
tamam.
sonrasında yapmayı planladığım şey de şu:
23:00'dan sonra battaniyelere sarınıp balkonda oturmayı planlıyorum. bi şişe şarap ve bi paket sigara da bana eşlik edicek sdfsd.bol göz yaşı dökücem bu gece, çünkü öyle istiyorum. (tabi ki arkada romantik şarkılar çalıcak, başka türlü ağlayamam çünkü dsdf)

öyle işte, bugün böyle.

drama queenliğe biraz daha devam.
Sosyal ağlarda paylaş

birr boook yapmadım.

dün gece yatarken yarın dışarı çıkarım hava güzel olur köpekle takılırım arabayıda alırım bebekte turlarım dedim.

Sabah oldu.Arabayı almışlar.Köpeğide ablam çıkarmış.Cüzdanda ki parayı geçen gün bitirmişim.Neyse 3-5 kuruş vardı bebek olmasda takılırım dedim.
Kimi aradıysam başka yerde.
Ulan yazlığa gidiyim dedim ordada kimse yokmuş.
ders çalışıyım dedim hiç olmazsa bu güzel havada olmaz dedim
oturdum film izledim
dizi tekrarları izledim

saat oldu 7
bu saatten sonra da bişey yapmam. off off
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...