Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

vaay asi gız. (denn'in mesajına yazmıştım bunu, ben kendi cırcırımı anlatana kadar araya mesaj girmiş.)

zorla derse gittim artık bugün günlük, gerile sıkıla tüm ders oturdum, not bile aldım. sonra fakülte binasından çıkarken bi elemanla omuzlarımız çarpıştı, bi de metroya yürüdükten sonra ayaklarımı hissedemedim bi süre, nasıl bi koşar adım yürümüşsem artık. metroda lise anılarım zergledi, kâh durgunlaştım, kâh gülümsedim, keşke lise 3 bitmeseydi dedim. öyle o kadar.

Arden said:
Sigarayıda bırakmaya çalışıyorum.. Cebimde 3 lira var sadece bişey yapmak istesemde yapamam.

bak sigara içmiyor olsaydın 3 değil 30 liran olurdu, hatta daha fazla.
yıllardır milyon dedikten sonra da dicek bişey bulamayıp lira demek çok garip geldi bu arada

yirminci edit, typo
Sosyal ağlarda paylaş

Arden said:
Sigarayıda bırakmaya çalışıyorum.. Cebimde 3 lira var sadece bişey yapmak istesemde yapamam.

bak sigara içmiyor olsaydın 3 değil 30 liran olurdu, hatta daha fazla.
yıllardır milyon dedikten sonra da dicek bişey bulamayıp lira demek çok garip geldi bu arada

1 haftadır paket almıyom oda büyük yaln sigara almasam yine o para biticekti :)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bi kızla tanışcam pazartesi günü çok heycanlıyım aman tanrım acaba noolcak çok merak ediyorum aynı zamanda okul acılcak o da ayrı bi dert yarın ayrılıyorum bu şehirden ooff oof başım dertte günlük keşke zamanı 4 ay geriye alabilseydim günlük çok feci durumdayım yapma bunu bana yarın olma lütfeen
Sosyal ağlarda paylaş

Loli-pop said:
günlük...
çok yorucu bir gündü. eve yeni girdim sayılır... çayımı yaptım yanında bir pasta biraz keyif zamanından sonra doğru yatağa =)

pasta hariç herşey bugün için de geçerli günlük... bir kaç gündür çalışıyorum çok yoruluyorum ama çalışmak güzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...