Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlüük finaller başlıyo =)))99
ey heyecanlı ev hanımları. size sesleniyorum burdan. neden sabah sabah yemek yaparsınız? zaten bütün gün evdesiniz, temizliğinizi sabah, yemeğinizi öğleden sonra falan yapsanıza. ben de kavrulmuş soğan kokusuyla uyanmasam ya? bi arkadaştan beni uyandırmasını rica etmiştim, sağolsun 6 da aradı =) geri uyumak için gözlerimi kapattığımda ezan başladı ben gerildim. martılar kargalar derken ezan bitti azgın kedi başladı. en son saate baktığımda 6:34 tü. sonra uyumuşum. dişlerimi fırçalayıp saçımı örüp giyinmeli ve biraz daha çalışmalıyım. mukmuk.
Sosyal ağlarda paylaş

dün hipotansiyon sınırında bi gün geçirmişim. aralıklarla tansiyonumu ölçtük, can sıkıntısı nedeniyle yoksa bişeyim yok çok şükür ehe, 8/6 ila 9/6 arasında değişti. en son akşam 8/6 dan da aşağı gidicek gibiydi, tuzlu bişeyler yedim. ayrıca iki gündür makarna delisi oldum çıktım. hayır makarna yemeyeli çok oldu falan da değil, makarna olmazsa olmaz da diyemem. dün sıkıldıkça gidip bi tabak makarna yedim, yarım tencereyi bitirmişim. bugün de sınavdan geldiğim gibi kalanını yedim. böylece bi tencere makarnaya kimse dokunamadan bitirmiş oldum :/

çok uyudum mu bilmiyorum, ama yine iyi uyumuşum eve geldikten sonra, buna rağmen hala dinlenmiş hissetmiyorum. 1 sınav kaldı o da geçsin.

yıl boyunca melek gibi hocalarımız varmış da final döneminde tanıyoruz birer birer vay be.

öyle işte. "sanat tarihine geçesim var, biyoloji ne?" sloganlı final dönemini "makarna canavarı"na çevirdim. bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek?

bugün oturup bol bol kitap okuyacağım, kararım bu yönde, bariz bi şekilde özledim ders olmayan bişeyler okumayı.

neyse, hadi lelleeee!
Sosyal ağlarda paylaş

yippie ka yay..

bugün hacıyatmaz'dan kompüter için parça aldım. bölece yüzyüze tanışmış olduğum toplam pati sayısı 2oldu.. eheh... öteki de GERGE idi

seismic hazard assesment vs diye 3tane ödevim var cumaya ve bi tanesini bile yapamamış olmam henüz bayağı sıçtırtıyor beni.. ulan kasıyorum kasıyorum sonuç yok..

feci bişi işte.

canlar sıkkın =(
Sosyal ağlarda paylaş

ne saçma lan.. polygon=38.5860,25.0660,38.5290,26.5890,38.2250,26.3660,38.2030,25.0600 gibi bi koordinatların oluşturduğu bölgeler içerisinde 3-3.9 arası, 4-4.9 arası falan kaç deprem olmuş buna bakıyorum sadece saatlerdir. daha bunları excele koyup hesap yaptırtıcam..

50senelik süre içerisinde bayağı bi deprem olmuş vallahi..

bölge izmire yakın bi yerler bu arada, google earth ile falan kasmayın hiç..

meh. hiç eğlenceli değil. ayrıca ne yapacağımı da bilmiyorum hiç. sadece 1adım ilerisini görebiliyorum şimdilik. bunlardan çıkacak sonuçlar kötü çıkarsa naaparım ahanda apışır kalırım! heh bu olur öle bakarım avokado gibi
Sosyal ağlarda paylaş

günlük , forumun bütün kızlarına söyle ki erkek arkadaşları tepksiz kalınca ona karşı 77 milyon tribe girmesinler ki erkek arkadaşlarını da boğmasınlar boş yere . beyefendi arkadaşlarımıza da söyle ki gerekmediği sürece ciddi şeyler dillendirmeye gerek yok . kasmasınlar .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...