Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük aşağıdaki çocukların her birinin ağzına teker teker elimin tersiyle koymak istiyorum. ben küçük çocuklardan neden bu kadar nefret ediyorum? hayır bi de ben onlar kadarken şımarığın allahıydım. benden rahatsız olan bütün büyüklerimden özür diliyorum. hava tam sevdiğimden. yarın finaller başlıyo. ama mutluyum. saçlarım da sarah jessica parker kıvırcığından oldu. değmeyin keyfime ahahhds
Sosyal ağlarda paylaş

subway büyük sandviçine 10ytl istiyor be.. soyguncular!!!!111

gittim 6ytl lik alışverişle kendime yapıverdim sovuksandiğviçimi..

şimdi power point sunumlarından şikayet edeceğim izninizle.. ulan sanki izin vermeseniz dinleyeceğim ya neyse.

1.comic sans kullananlar lafım size. ölün
teşekkürler
2.kıçı kırık bi sunum yapmaktansa sunum yapmamak daha iyidir. hiç yapmayın
yine teşekkürler
3.bok sarısı güzel bir renk değil.. evet.. üzgünüm ama değil.
4.lütfen kasın birazcık yahu, özenin falan şunlara. para ile sunumlarınızı güzelleştiren bi hizmet mi versem ne yapsam? flash falan kullanamıyorsunuz anlıyorum ama iğrenç ve sadece berbat grafikler içeren, hiç bir şeyi anlatamayan güdük sunumlar kullanmayın bari be!
5.keynote kullanın flash kullanın, beamer kullanın, dryfork kullanın, slide rocket kullanın...
Sosyal ağlarda paylaş

Kız günnük baksana ya,

bi sıkıntı geldi.
baya baya geldi.
böle bi anda çıktı geldi valla.
nerden geldi bilmiyorum ama gitsin ya

resmen niye sıkıntı dediklerini anladım valla, içim dışım sıkılıyor gibi hissediyorum.

yok valla yerimde duramıyorum yine, git sıkıntı git.

atıcam kendimi yollara yine gibi sanırım galiba.
umarım atmam.

ama valla bi sıkıldım bi sıkıldım bi sıkıldım anlatamam.
noluyor ya !!

offf.

rüzgar da esmiyor ki kaptırıp gidelim.

Sosyal ağlarda paylaş

yarın finalim varmış. salı zannediyordum ben. dün gece zorla uyutmaya çalıştım kendimi bu yüzden. çok da beceremedim ama uyudum gibi. sabah kalktım, çalışmam lazım, tüm planlarımı 2 günlük çalışmaya göre yapmıştım bire inince afalladım tabi. ve gün böyle gelişti:

saatli gün şeysi

saat 10:00
alarm çalar, sinan uyanır. 10:15'e kurar, yatar.

saat 10:09
alarm henüz çalmaz, sinan uyanır. 10:30'a kurar, yatar.

saat 10:30
alarm çalar, sinan uyanır. 11'ye kurar, yatar.

saat 11:00
alarm çalar, sinan kalkar. "12'ye kadar kahvaltı falan ederim, bugün bilgisayar açmicam, zaten şarj aleti istemem falan lazım. 12 de çalışmaya başlarım evet".

saat 12:00
"kahvaltı edemedim edince başlicam söz. 13'de başlicam tamam kesin."

saat 13:00
"hiç canım istemedi ya, 14'te başlicam söz"

saat 14:00
"eöö, bilgisayarı açmicaktık, televizyonda neler var ya?"
...(çeşitli ıvır zıvırla geçen saatler)
saat 17:00
sinan çalışmaya başlar.

saat 17:15
sinan çalışmayı bırakır. "ya 18'de başlarım nolcak ki"

saat 18:00
"öf gece çalışırım. gerekirse sabahlarız nolcak ki."

bu halde onu da yapmam galiba. ve ayrıca da şu an buradayım :) ne olacak bu gidişatın sonu bilmek güç tabii. şu finaller geçse de normal yaşantı moduna geri dönüş yapabilsek ya. tatil gelsin en ortadaki 1 hafta istanbulda olmayacağım sanırım. onun dışında plan yok henüz.

öyle işte, pictionary ya da tabu oynayasım var bi de garip bi şekilde. çok sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın tarih finali var sınav bitişi evde temizlik olacağı için okulda çalışacam 6 gibi geri eve gidicem sonra çalış çalış çalış salı 2 mi 4 mü bi ara sınav var ama dersleri daha bir anlayarak dinlemiştim bu periyotta, geçen vizenin konu ve sorularına öğlen 5-6 saat baksam eve dönüşte de maddeli ortamda nasıl dalga yayılıyor ona baksam soruları çözsem bc bb verir adam umarım dersine gelenlere veriyormuş bb bc leri en az

kötü olan şeyse tarihin daha %30 u falan bitti, 4 ten beri çalışmaya çalışıyorum, üstüne 1-2 sayfalık lozanda azınlıklar temalı yazı yazıcam tabi bunları yaparken saat 2-3 olacak, kalkıp sınava gir çık yapınca ayakta duracak mecalim kalmayacak elektromanyetik yalan olacak pff

iki kitap + ders notlarına bakıp kollektif çalışıyorum enver paşa ile mustafa kemal x savaşında yarışmış enver kazanmış şeklinde bilmem gerekmeyen detayları okuyorum ısrarla pfzsdsfdg

ama o ikisi bitince 3 hafta sonraki matematik bütü hariç çalışacak bişey kalmıyor

ona da tatilde iki üç gün göz atar finaldeki yaptığım dingilliği yapmamayı umarak girerim dc cc gelir inş.

öptüm bb
Sosyal ağlarda paylaş

günün şarkısı denizayısıdır. evek..
http://www.youtube.com/watch?v=zH6X3zHEtQo

evek evek
hayır o zoot woman
bu denizayısı..
http://www.youtube.com/watch?v=6pWTVwoecog

ama böle daha bi iyi.
http://www.youtube.com/watch?v=QIquYg6Qo1o

Human skin, can be hard to live in

bazen ne diye bu kadar zorluk çıkartıyoruz kendimize çözemiyorum. aslında bazen değil de hiç çözemedim ben bunu, kabul de edemedim ki sorun burada. hâlâ standart kuralları kabul etmemekte direniyorum bi şekilde.

şimdi izninizle bol bol musiki dinleyip bi sürü yazı okumalı ve bi sürü assignmentın canına okumalıyım..

evek..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...