Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük,

dün + bugün. 2 kabus gibi gün. dün geçti, bugün kaldı. bana şans dile, korkuyorum, ehe. saatler 12:40'ı gösterdiğinde o kağıt ile büyük buluşma beni bekliyor olacak. bir ikinci büyük buluşma 14:40 da başka bir şekilde olacak.

öf, cidden şansa ihtiyacım var, ikisi için de bişi bilmiyorum, en azından öyle hissediyorum :/

termodinamik abv!
Sosyal ağlarda paylaş

matematik tarihi üzerine ödevimi verdim bilmem kaç yüz senelik 50 kitaplı falan bilim tarihi fizikçisine. hangi tarihten başladın dedi, milattan önce 3000ler falan dedim, adam oo dedi merak ettiğim dönemler, dikkatli okuyacağım oraları dedi. ben bunu hesap etmemiştim bu da noktalama işareti içermeyen böyle tek nefeslik bir anımdı
Sosyal ağlarda paylaş

bugün thy ofisinde 2 saat sıra bekledim bilet alabilmek için. feci yorgundum ama geçiyor yavaş yavaş.

bi de yemek yerken ev arkadaşımla bi anda interrail konusunda gaza getirdik birbirimizi. önce lan iki bisiklet alalım şöyle deniz kenarında gider geliriz pazar sabahları, mal gibi yatmayız hem 2ye 3e kadardan başladı konu. sonra olm aslında interrail yapmalıyıza kadar geldi. :P ben de kyk'dan gelcek aylık 180'i harcamamaya karar verdim . dursun orda, yaza kadar biriksin. interrail için fon oluşsun. of çok feci canım çekti ya, yüzde 93 yalan olcak gibi gözükse de yaparız umarım. eheh.

neyse ben gideyim de fiziğe çalışayım en iyisi. 2.vize cumartesi, ben ilk vizeden sonra lab'ler hariç derse girmedim. neyse ki star fotokopi diye bi nimet varmış sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya web dersi olması gibi sacma bisi var mı gunluk lanet olsun.Hadi oldu dielim sınavı yapılır mı bunun.Ne yani simdi ben nası ezberlicem herseyi hadi HTML falan kolayda DHTML ne ya bi suru ezber bi suru detay nedir ya bu of zaten kafam basmıo kendimi salak gibi hissediom.Javascriptmiş peh o ney ya.neyse yarın sınav var o zmna kadar biraz daha bakmalıyım sanırım ilk sınavdan sıctım zaten ilgimi cekmio arkadas weble ilgili olaylar var mı daha otesi.Yani isime yarıcak olursa orenirim ilerde sacmalıga bak lanet olsun ya.
Lan ii kustum ya bunun ustune 2 saat daha calısırım ben eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...