Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Slm günlük bayadır yazmıyordum bi halini hatrını sorayım dedim.Bu arada beni sorarsan cok iyi o kadar iyiyim ki bir günde 3 tane vize olacagımıza sadece tebessüm-i elem ile karsılık verebildim.Ne kadar güzel ve akıllı hocalarımız var değil mi =) onun dısında ameliyat hala belirsiz ve bonus olarak diğer dişimde aynı yoldan geçiyormuş bu da güzel bi haber tabi kocaman çenesi olan bir insanın iki tane dişinin cıkacak delik bulamaması.Komik.Neyse görüşürüz iyi bak kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük naber,akşam öylesine bi laf attım,sonra insanlar ciddiye aldılar,e bu sefer bende ciddiye aldım,sonra baktım hala ciddi ciddi cevap verenler var ki zilyon kere söyledim benimle ilgili bi yorumda bulunma diye ama hala ısrarla tavrını koruyor,neyse konumuz o değil.

Konumuz seni aldatıcam günlük,yarından tez yok gidip kendime güzel bi GÜNLÜK alıp ona yazıcam hemde hergün.Hadi bb.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,

cebir kitabındaki bütün lemma ve teoremleri tek tek kendim kanıtlıyorum sırayla. bir alt grubun kosetleri x alt grubun elemanları kartezyan çarpımı ile üst grubun elemanları arasında çok doğal bir ilişkilendirme de buldum sevindim. kitaptaki kanıttan daha güzeldi bence.

simetrik gruplara geldi sıra en heycanlı kısım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

skulls and bones, book and snake, ANAK society, QEBH, Wolf's Head, Scroll and Key..

adamların okullarında negzel secret societyler var lan.. herifler harbi dayanışma içinde olup öküz gibi güçleniyorlar. hani hikaye var ya, adam çocuğuna çöpleri teker teker vermiş ve kırmasını söylemiş. çocuk tıkır tıkır kırmış ve sonra da 10 çöpü bir arada verince kıramamış vs vs.. işte biliyorsunuz zaten olayı. adamların hepsi inanılmaz dayanışma içerisinde..

keşke bizde de üni.lerde olsa (belki de vardır da bunlardan çok daha secret oldukları için kesinlikle haberimiz yoktur)

bölük pörçük yaşamanın, dağınık durmanın fayda etmediğini öğrenmemiz bir yüz yıl daha alabilir sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

bok gibi bir hayatım var ama bunada şükür..

yinede şikayet etmeden duramicam..

hala sevebilceğim bi sevgilim bile yok..ve kendimi ne kadar uzun zamandır yalnız hissettiğimi bilemezsin..

işten çıkarıldım param yok ailemden para almak bi yaştan sonra koyuyo..utanıyorum - istemiyorum

kurs hala başlamadı..Allah tan sadece 1 taksitim kaldı..
iş bulup çalışmaya devam etmem gerek..ama ailem çalışmak yerine okulumu aksatmama mı istiyo..kursta başlicak.. napıcağımı bilmiyorum..

"o" hala arada bi aklıma gelmeye devam ediyo ve ben hala başka birine aşık olmaya çalışıyorum..unutmak zorundayım..derken bile bi umut var ..bu durum canımı sıkıyo

istemediğim biriyle çıkmış olmak için çıkmak istemiyorum..ama artık bi sevgilim olması gerek

buraya yazacak çok şeyim var .. okadar çokki üşenip yazmıyorum

kötüyüm yani..
Sosyal ağlarda paylaş

çok iş var. 2 buçukta tekrar hastanede olmalıyım. sonra dönüp yemek yemeliyim tabi evde bişey bulursam ki bulamicam büyük ihtimal. hazır param varken alışverişe çıkmalıyım ve yaklaşık 2 aydır almam gereken botu artık almalıyım. bilet bakmalıyım. umarım listeler açılmıştır artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...