Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

zebeh 5'te kalk. işleri tamamla, evrakları tamamla.. 9'da çık. çıktıları al. 10'da telefon aç durumu sor. 11'de bankaya git işlemleri hallet 12'de görüşmeye git 13'te yemek ye 14'te evrakları teslim et 15'te istanbula dönmek için yola çık 19'da eve gel ve yarın için hazırlanmaya başla 20'de yemek ye 21'de işleri bitirmeye çalış 23'te hustle izle 1'de uyu.. 7'de kalk...

oh fuck..

her insanın öyle ya da böyle bu tempo ile yaşayacak şekilde bir hayat düzeni yaratmış olması ne kadar salakça.. di mi?

her şey çok daha basit ve daha az kendimizi zorlayarak elde edeceğimiz kadar mutluluk verici, huzurlu, daha az yorucu olabilirdi..
Sosyal ağlarda paylaş

ulan günlük,
saat daha 12, arkadaşlarla buluşup bright eyes eşliğinde alkolün dibine vurucam kararlıyım.
başından error verdi bugün.
eski sevgilinin doğumgünü çünkü.. :(
bişiler yazmak istiyorum, konuşmayalı 3 ay oldu, bu tek şansım..ama yazamayacam da biliyorum. belki bi kaç biradan sonra.. :(
uf. anca gider "dogumgunun kutlu olsun." yazarım.
ama olmasın, hiç olmasın o da ayrı...
SİLMEK İSTİYORUM BUGÜNÜ TARİHTEN.
:(
Sosyal ağlarda paylaş

''Herkez hakkettiğini yaşar
Körler sağırlar birbirini ağırlar''

bu iki cümle bütün bir haftadır kafamda düşünüp duruyorum ne yapmak istersem istiyim çevremdeki zinciri kıramıyorum bırak kırmayı o zincire bile yaranamıyorum var mı boyle birşey ya şaka mı bu.

çalısmam sürekli evdesin asosyal olacaksın git birşeyler yap bırak neti kitap okumayı derler.

çalısırım yok cok calısıyorsun yüzünü göremiyoruz neredesin derler.cıldırıcam ya ne yapsam millete yaranamıyorum komediye gel. iş yerinde de aynı sekilde adamlara dogru olanını soyluyorum kafalarının dikine gidiyorlar yanılıncada evrim gel sunu düzelt ya da hallet bu nedir lan böyle..

hayır ben mi cok tersim yoksa birileri bi yerde kamera saklayıp şaka programı için malzememi arıyor benden anlayamıyorum. kendi bünyemin bile kaldıramayacagı işleri yapmaya calısıyorum ne aileme ne de işteki patronun gözünde yer ediyor. iyi peki de o zaman beni neden dogurdun , beni neden işe aldın.

acıkcası sıkıldım artık milletin gönlünü hoş etmeye calısmaktan yoruldum mk ya daha bu yaşta nefesimin yetmediğini hisseder oldum ara ara cıglıgı basıcam en sonunda milletin ortasında ondan sonrası bakırkoyde beyazlı arkadaslarla takılmak olucak.

ulan ben mi hatalı yapımım yoksa onumdeki hayat bandı mı hata veriyor bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Birgün için herşeyin tekrardan iyiye gidiceğini düşünmek gibi bir aptallığı nasıl yaptım halen daha kendime hayret ediyorum. İstediğin kadar konuş ve anlaştığını düşün karşındaki odun olduktan sonra daha fazla kasmaya ne gerek var ya. Bıraktım gitti artık sürekli ilişkilerime ben sahip çıkamam tek taraflı hiçbirşey yürümez çünkü. Dürüst insanlar lazım dürüst.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...