Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

çok sıcak o kadar ki balataları sıyırmadan sürmenaja geçtim uyuyamıyorum ve üstüne üstlük sabahın köründe cafeyi ben açıcam bu da yetmezmiş gibi pazar günü tek basımayım ne eleman ne de patron var.şimdi bişi sormak istiyorum ne günahım vardı lan benim bu kadar tersolara geliyorum??
Sosyal ağlarda paylaş

ürgüp kapadokya harbiden çok güzel lan. gökyüzünün en güzel gözüktüğü yerdir bi de! izmir, istanbul gibi deniz kenarlarında böyle gökyüzünü göremezsin. nemden dolayı havada hep çok ince bir sis vardır. ama nevşehirin her yerinde gökyüzü çok mavidir, bazen açıklık alanlarda mini hortumlar çıkar esen rüzgardan dolayı, tarlalar üzerinde oyunlar oynar ve birbirlerini kovalar dururlar. bazen ani ama kısa yağmurlar bastırır yazın. hızlıca ıslatır ve geçer gider..

hedere hödörö.. skylife yazısı gibi oldu devam etmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel anlatmışsın memleketimi. Ama 2 hafta sonra Ankara ya dönüyorum. :(. İleriki yaşantımda muhtemelen Ürgüp te olurum. 15.000 nüfus. Çoğu insan birbirini tanır. En azından tanıdık çıkar. Burdan eski salça kaynatma geleneğini yaşatan anneanneme ayrıca teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın Günlük,

Sabah kalktım corn flakes im kalmamış gideyim alayım dedim bir sürü şey alıp geri döndüm. Yani seviniyorum böyle ana kız yaşıyoruz hehehee ne şirin diye ama karpuzları taşıyacak bir erkek gücü gerekli :P Dün akşam hiç dışarıya çıkmak istemiyordum sonra çıktım iyi ki çıkmışım eğlendim baya.
Ama bugün bütün gün 18 dereceye ayarlanmış klimamın altında oturucam ve kıçımı bile hareket ettirmeyeceğim.
Bir şey diyecektim unuttum.
E sonra yazayım madem.
Sosyal ağlarda paylaş

Dertlenince sana geliyom günlük hiç iyi bişey yazmadım şimdiye kadar farkındayım ama gerçek dost kötü zamanda belli olurmuş değil mi ? Öylesin işte benim için sende.

İşleri niye bir türlü yoluna sokamıyorum 1 senedir anlam veremiyorum. Karşımdaki kişiyi çözememekte cabası, hani bitti mi bitmedimi, yoksa devam mı ediyoruz onu bile anlıyabilmiş değilim o kadar acayip davranıyor ki. Bu kadar karmaşıklığa gelemiyorum bir türlü ve ister istemez acayip tavırlar sergiliyorum tepki olarak. Bu işleri daha da sarpa sarıyor haliyle. Güya buluşucaktık bugün kim takar tabi yalova kaymakamını hiç sesi soluğu çıkmıyor. Sabah gayet hiç öyle birşey yokmuş gibi konuşuyor falan... Zaten arada da bu işin sona yaklaştığını belli edercesine laf sokmalarda bulunması da cabası.

Durumlar bu kadar kötüye gidince midemde ki o engellenemez ağrı ve sabırsızlık hissini engelliyememek kadar kötü birşey olamaz herhalde. Aynen yaşadığım durum şu an için bu ve bunun getiriceği saçmalamalardan da sakınmam lazım yoksa işleri daha da kötü bir duruma sürükliyebilirim. Eğer akl-ı selim bir şekilde düşünüp konuşabilirsem belki de son bir şansım olabilir bazı şeyleri kurtarabilmek için. Tabi halen daha bir umut kaldıysa...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...