Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Ahh günlük 2 gündür rüyamda çalışıyorum.Hayır 2 gün kaldı işbaşı yapmama ondanmıdır nedir.25 günde tatil vermişlerdi zaten.Ulan nasıl geçti be kaşla göz arasında.Gerçi daha bugünüm yarınım var.

2 gün gezip eğlenicem günlük.Mesela bugün sinemaların altından girip üstünden cıkıcam.Aksamda ranger-tren-gondol-ahtapot-ranger ve balerin kombosu yapıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
günlük dediğin sırlar dünyası, sır kapısı gibi bişey olur. herkesin görebildiği bi yere yazmak saçma olur.

ha ben sırlarımı yazmicam, ne yaptığımı yazıcam sadece derseniz o da saçma bi atraksiyon olur gayet.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!

saenin boyle patladıgını görmek: paha biçilemez ^^
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda arkadaşım evinde toplaştık ne güzel mis gibin arkadaşlar flnda var ve erkeklerin yaptıı muhabbet ya oyun muhabbeti ya askerlik yada bilgisayar ayy bay geldi bütün kızlar sadece habde yenerin saç kesiminden gülşenin kıyafetinden anlarmışız ben böle erkek zihniyetinin taa.... şimdi kızlar dağılmış bi şekilde tv izlioruz salak gibi başlıcam lan böle işin bacaından
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
bi tarihi olaya daha tanıklık ettik bugün. ama savaş, afet gibi kötü bi olay değil. iyi bişi. jamaica'lı usain bolt ökzüler gibi koşaraktan ve ceylan gibi sekerekten çok rahat bir 100m kazandı. olimpiyat ve dünya rekoru kırdı..

adam süperdi

lan günlük, ben de arkadaşla izledim. 100m yarı finalde gördük kendisini yarış başında.. tanımam etmem, dedim ki "aha bunu da kahveden alıp buraya getirmişler". herkes bir karizma, bu adam sokak çocuğu modunda. herif 1. oldu, favoriymiş meğer.. sonra finalde de son metrelerde yaya yaya rekor kırdı herif. o lafı aldı geri soktu bana yani. dedim "helal olsun, jamaikanın kahvelerinden çıkıp da 1 numara olabiliyormuş insan yani.." şaka gibi adammış meğer.

bizim kahvelerden ne zaman çıkar böyle adamlar günlük? toplanıp adam dövmek yerine koşsunlar valla. cevap ver lan?!
Sosyal ağlarda paylaş

naber gunluk
uzun zaman oldu lan napıon..
yaz bayık sıcak bunaltıcı..
yarın gece kısmetse cok ozledigim bi insanla skype tan da olsa konuscam mutluyum..ama bi yandan da huzunluyum
Dota sardı yine eglendik bugun cılgın attık yargıladık oyuna adaleti getirdik..
dede kasmadı olay orda bitti zaten..
Soyle bi mangal olsa da yapsak yesek..
the dark knight basarılıydı sevdim..
ama tekrar sinemaya gitmeyi sevmedigimi hatırladım anca acık hava olucak sinema ya da evde olucak home theatre falan (yokki anca bilgisayarda)..plazma alamadık gitti bea..
nese gunluk gorusuruz bi ara
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...