Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lan günnük yine aklım başımdan gitti bak !..

nası bi adamım ben ya =) yok arkadaşım olmaz artık yeter..

olur mu günlük?

olmaz dimi?
olsa..
olur mu?

offf !!

yine kıpır kıpır oldum ya..

mama mia here i go again
my my how can i resist ya..

sdfdsafhfjksfajsdghjsd !

neyse, pskiyatrist e danışalım bakalım ne diyor :P
çıkıp gitcem birazdan, bi papatya götürürüm, seviyor sevmiyor yaparız karşılıklı..

ahuahuhua =)

öptüm günlük...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük şuan kendi vücut kokumdan tiksiniyorum, banyo yapmam için bi 5 dakka daha sabretmem lazım kokudan ölmezsem herşey güzel devam edicek inanıyorum yada kendimi öle kandırıyorum.

günlük sen sırtına su tutan birinin olmaması ne demektir bilir misin?

günlük peki sen sırtını keseleyenin olmaması ne demektir bilir misin?

yok yok bilemezsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Geliyormuş günlük en sonunda!Ama tabi ki yine ben uyurken gelicek.Hep öyle oluyor zaten.Ben uyurken uçağa binip gidiyor yine ben uyurken geri geliyor.Ben de hep uyuyor muyum nedir? alla alla:DKavga etmeyelim günlük artık ya.Seviyorum ben arkadaşımı=)

Tam gidiyordum dünyadan sen yokken tırım tırım laylaylay=)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük şu abimin düğün bütün yazımın içine etti hiç bi yere gidemedim :X 9 gün kaldı şu 9 günden sonra kim nereye isterse takılcam peşine gidicem yeter artık yaa :( izmirimin bile tadını çıkaramadım koca yaz..

bu arada hafta sonu kaan hayvanı dans ederken ayağıma bastı tırnağım koptu umuyorum 6 gün içinde geçer yoksa diğer tırnaklarımı da abim koparabilir.. düğünden önce ne sakatlıosun kendini die.. allaam naapcam ben yaaa
Sosyal ağlarda paylaş

bıktım lan bıktım..

işler sonuçlanmıyor. çalışıyorum ama suç bana kalıyor.. yarına salak sepet bi sınava giricem buept mi ne? daha bakamadım bile nedir ne değildir... habire boş yere kürek sallıyorum sanki. ben çabalıyorum ama başka kimse çabalamıyor. olan bana oluyor.

bıktım lan..

o kadar işler garip gidiyor ki, bırakıp gitme hayalini bile kuramıyorum..

çok fazla bıkkınlık geldi. hepsi bu. çok fazla bıkkınlık geldi artık.

yeter ulan yeter
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın be günlük;

Kalktım kahvaltımı yaptım yeşil çayımı yudumluyorum.
Uzun zamandır yazmıyordun ben sana galiba.. Evet evet özlemişim.. Ama içim pek bir dolu olduğunda daha güzel oluyor anlatacak bir şeyim yok.

Acaba annem nereye gitti sabah sabah? Neyse ben de bir şarkıya tutuldum sürekli onu dinliyorum her zaman yaptığım gibi. Oha annem geldi :D

Neyse gideyim ben özledim kadını.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...