Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

annem memlekette olduğu için her gün işe giderken köpüşümü salona kapatmak zorunda kalıyorum,deli gibi ağlıyo çünkü.dün geldim eve salonun kapısını açtım,anahtar sesime bile deli olan köpeğin hiç sesi çıkmadı,kapıyı açtım yoktu,başına birşey geldi,bi yerde düştü bayıldı,öldü sandım,(11 yasında olduğu için)deli gibi arıyorum fln,başladım ağlamaya nerdesiiin die,çünkü ben gelince mutlaka havlar bişeyler yapar.Kafayı yemek üzereydimki balkondan hev diye tiz bi ses geldi.Garibim bütün gün balkonda kalmıs,nasıl oldu anlamadım.Öldü sandım,uzun zamandır böyle bi kaybetme korkusu yaşamamıstım,bulunca sımsıkı sarıldım,püff ne gündü bee
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Laaan ! Memelerim acıyor..

sdfsdf =)

Olum bişi yap, napaılır napsam?

Ayı gibi yemek yiorm, durmadan, biri bitiyor birine başlıyorum.Gırtlağıma kadar yemek doluyum.

Elimi sokup en son yediğimi uzanıp çıkartırım yani o derece.

Neyse, herşey yolunda yine.. :D

300 500 300 500 300 500
Sosyal ağlarda paylaş

Oyy oyy oyy çok sinirliyim be günlük, ama inat ettim oynamıcam bu oyunu onların kurallarıyla!

Yok kardeşim, beğenmiyorsa elinden geleni ardına koymasın, koymasın bakalım ne yapabiliyor.Çok merak ediyorum. Denesin bakalım, deneyin bakalım.
Al burdayım, bekliyorum.

Faul yaptım bildiğin napıcaksınız ? Oyundan mı atıcaksınız beni? Hadi bakalım kim kimi atıyor..
Dellendirmeyin beni artık yeter ya, dokunmayın bana bi gün yine tepem atıcak yine ben dokuncam size !

Ellemeyin kurcalamayın, 5 kuruş için insanı süründürmeyin yoksa o insan bi gün sizi fena süründürücek, birikti artık.

Uyardım, çok uyardım.
Zorlamayın dedim.
Sessiz kaldım anlamadılar.
Eywallah dedim bütün yaz evde oturdum anlamadılar.
Onu yap dediler eyw dedim bak onuda yapıcam bekle,
anlamadılar.

Biri onu yap dedi, öbürü geldi yok onu yapma dedi. Ulan yetersiniz ha !
Başlarım sizede oyununuzada !
Maç bitti ulan dağılın.. Az kaldı ben dağıtıcam yoksa.

Çok az kaldı be günlük !
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk heycan basladı,gidiyorum nen negzel,bileti de aldım bugun ohh miss,bi de sınav guzel gecse dur hatta bunu geri alıyorum bir de ders calısmaya baslasam hersey imbaaah olacak.uyku tulumu almam lazım bi de gitmeden.kilo vermeye basladım ayrıca hiç de hayra alamet olmayacak sekilde korkuyorum oysa bi bi haftadır yemek yiyorum iş gun yok resmen cıkmıyorum da dısarı.misal bugun sekerpare yapayım dedim,şeker azmıs yepemedım.ben de koydum basucuma sekerpareleri pik pik yiyivermişim hepsini sutle,off bu sut yuzunden oldu hepsi neyse, hadi öptum
Sosyal ağlarda paylaş

hit me!

el hesabı rullz.. yaptığım yoğun el hesabı sonuçlarına dayanarak deli gibi bişi buldum.. %88! aslında %87 idi ama 88 daya bi güzel gözüküyor..

ha bu arada proğğram yazmada bi hesap makinesinin bile yapabildiği şu kesirli gösterme ve kendisine verilen formülleri de kesirli, üslü basitçe girme olayını yapamayan mal coderlara feci kodarım lan diye selam söylerkene texas instrumentsa da yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum efenim..

en azından matirikisiydi, analiziydi hepiciğinin çalıştığını görüverdim..

bu kadar kolay şey için uğraştıranlara boy boy sevgiler saygılar... ne gereksiz bişeymiş bu ya.. dur bi matlab aldırayım da onla kasayım bari olmadı CAS satılıyordur belki..

yok ilkokul öğrencisi bile girer abi bu gibi bi gösterim destekledikten sonra.. negzel yaw.. rahatladım vallahi..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabahın köründe uyandırdı babamlar, burjuva kahvaltısı etmeye gidicekmişiz gene dışarda. duş aldım ben de hemen. çok sıcak geldi. dün ocean's 13 izledim. will and grace izledim. bi de taş meclisi'ni yine okumaya başladım, 3. etçek. onun dışında da wow oynadım uyudum. hadi bay.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çarşamba gidiom lan marmarise acaip heyecanlıyım.Yaz okulu
üzüntüler falan derken çok bunalmıştım iyi gelecek lan bu tatil eminim.Bi de yaz aşkı bulur muyum lan acaba dicem ama pff yaslandık artık o tarz şeyler için.Bilmiom belki bulurum be gunluk ne dersin..sıkıldım ankaradan baydı artık heryer aynı yapacak hicbise yok.olsun denizin karşısına geçip şezlonga yatıp bira içip yanında da cigara tüttürmek...Çok özledim lan çok..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...