Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lam gece gece 10a tamamladım dinlemeyi. bi taraftan gız senin isyanını yerim derken diğer taraftan da burnunu dişlerim diyorum.. her neyse, oburluğumu bi kenara bırakırsak negzel şarkıymış, negzel grupmuş bu arkadaş!

on my shoulders

http://www.youtube.com/watch?v=9bBkEQYdMM8&feature=related

tıtıtı diyen dilini yerim ben senin! ehm oburluk yok diyorduk di mi? efet.. neyse, canlı performansları da hoş the do'nun

live on my shoulders

http://www.youtube.com/watch?v=MvLSxVoqJ0Q

sözler de şöle bişi

why would i carry such a weight on my shoulders?
why do i always help you carry your boulders?
you wonder why i carry such a weight on my shoulders
and why would i tttts such a load

cos someday you'll see
next time i'll try it another way

why would you try to make me friends with them soldiers
when you know that i've never been familiar with orders
when you know that my heart is in a pretty disorder
and you should know that in my heart you fill every corner

and someday you'll that all i want is to please

how long will i sit and wait like a soldier?
how many summers will it take?
how many summers will i wait?
how many shoulders will i break?

why am i always by your side when you're down?
why did i help you build a beautiful house?
and why did i break my back for you in the cold?

cos someday you'll see

why would i have to quit if time makes me older
why do they wonder why i never get bored?
how could i tell them that i'll never let go
but hey, you're my man but they just won't understand

cos someday you'll see

how long will i sit and wait like a soldier?
how many summers will it take?
how many shoulders will i break?

why do i always help you carry your boulders?
you wonder why i carry such a weight on my shoulders
and why would i tttts such a load

cos someday you'll see

how long will i sit and wait on that boulder?

amanında amanın negzel şarkı

bugün boğaziçine gidiverdim. geçen gittiğimde ardeth ile görüşecektik ki ilk pati görüşmem olacak idi. ama iş güç derken zamanlar uymadı. bugün ise öyle apar ve topar gidip geldim ki... büyük ihtimal ile içeridekiler hafif sisli/buzlu camsı bir görüntünün önlerinden geçtiğini ve arkasından da büyük bir rüzgar, fırtınanın çıktığına yemin etmişlerdir. ancak gerçek o değil, evet evet o bendim. Danalar gibi yok aslında danadan çok daha profesyonel bi şekilde girdim çıktım.. bi özel ajan edasıyla hızlı bir gir-işini hallet-çık operasyonuna imza atıverdim.. günün kalanında fırça yemek ve lanet olası başımı soktuğum lanet olası belalardan kurtarmak için harcadım.. nihayet akşam eve geldiğimden beri lanet olası.. eee yok olmadı burası.. akşam eve geldiğimden beri biraz kafamı dinleyebildim. yihu

yalnız huzurlu olduğum zamanları çok özlüyorum be! yaşlanmak böle bişi işte, eski günleri yaad edip duruyorsun ve mutlu son! alzheimer* oluyorsun ve sadece eski günlere bağlı yaşlıyorsun.. tabii diğerlerine eziyet.. :S neyse hayat böle boktan işte..

(*<-kesin yazışta sıçtım ha! bi de auschwitz diyemem bak hiç. hani söyleyemiyorum o derece. allahtan kampta değilmişim ha. neredensin sen, hagi kamptan.. yavıdiyim, aştivits ee aşuvit öhm öşvitz hmm.. neyse işte. vurun da öleyim bari be!)

tıtıtıt yapan dilini yerim evet.. edit buydu
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın Günlük;

Hala uykum var çok uyudum. Suratım gözlerim şişmiş pokemona benzer bir hal aldım. Artık bugünü de evde geçirirsem beynimde hasar oluşacak sanırım. Masamın üstü de tabak çanak dolu kim toplicak ya. Spor yapiyim bari bir iki saate.

Hadi görüşürük
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük be bugün herşey cok iyi gidiyo.

Aşkım'ın malzeme sınavı iyi geçti.
İş görüşmem cok iyi geçti; ilk iş günü işe başlıyorum.
ve en önemlisi abimden kurtuluyorum onun evlenmesi icin cok büyük bi fırsat geçti bugün elimize ailecek.
annemle sabahtan beri sevinçten oynuyoruz.
Sanırım bu yıl cıkarken yeni yıla hayellerime kavuşarak giricem.
yaşasın
Sosyal ağlarda paylaş

sıkılıyorum. evde yapcak bişey yok. dışarıya çıkcak kimse yok. tercihleri yaptığımdan beri uyuyamıyorum. bir gaza geliyorum inşallah tutarda giderim anasını satayım burdan. herkesten uzak olmak çok iyi gelcek diye. bi diyorum ulen allahın zonguldağı ne yapcam ben orda diye. kafam karışık. zaten bi toparlayamadım.. neyse.. nasıl olsa bir süre daha böyle devcam etcek. yapcak bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

@sechil başarılar bebeğim hadi bakalım bitir artık okulu sende atıl iş hayatına=)
ilk işimi 100knt karşılığı yapıcam günlük sechilin annesine site yapıcm. hadi bakalım nasıl bişe ortaya çıkıcak bi gün çok iyi yerlere geldiğimde "ilk işimi 100knt'e yapmıştım hey gidi günler heyy" diye anlatırım artık=)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...