Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük, bildiğin spor yapıyorum lan. Çok acayip. Şınavlar mekikler dambıl çalışmaları bitti, akşam da koşumu yapayım efsane olacak. Bir de bugüne özel bir sabır ve irade testim var. Tek ayak üstünde yarımşar saat durucam. Hayırlısı günlük, hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk resmen pleasantville in kendisi oldum.gunde 3 film ilzenir mi ,içine giresin işte sonra boyle. bir de kalkıp evi toplamak lazım yatıya misafir gelecek,ev pis bi de gene..off sıkıl yahu.mahallenin cocuklarının oyunlarını dinleyeyim bari bi sure daha eglendirior keratalar beni.21 25 27 yaslarındalarmıs.biri gecin oturun ben matematik ögretmeniyim dedi.acın elinizi dedi,vuruyor kızların ellerine.yok ya şiddet eğilimli bu erkekler sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

günlük baydım ya yapıcak bişey yok..hava çok sıcak
arkadaşlar da akşam sana gelelim film izleyelim dediler anlaşılan bugün evden dışarı adımımı atmicam
gidip pantolonumu terziden almam lazım 4 gündür almadım:S
8 ağustos gelse de eğlensek
he bi de aycan dönsün artık
Sosyal ağlarda paylaş

life&death oynuyordum dosbox ile.

aslında dedim eski oyunlar harbiden güzeldi be.. hele bi 88-95 arası yaşanan adventure dönemi var ki sanırım oyunculuğun altın dönemidir. ne şimdiki gerçeğe yakın grafikler o oyunlara benzer tadı verebilir ne de nextgen konsollar..

life&death2 yi oynamamıştım. onu da oynuyorum şimdi.. çok güzel lan! mesela discworld seriler, space quest serileri inanılmaz oyunlar. var mı detroit gibi bi oyun.. mesela stunt planes mi ne diye bi oyun vardı.. oyun da film çekimlerinde dublör uçağıydık.. senaryoda çakıl diyorsa çakılıyor, şöle uçucan sen. sonra böle dönecen de ateş ederken vurulucan derlerse onu yapıyorduk.. var mı benzeri ya da bunun gibisi..
yok işte yok.. taklitleri bile yok. o dönemin oyunları farklı bir tadda.. bi manhunt serisi vardı 80leri yıllarda. acaip bişiydi mesela..

ne biliim şimdikler oyun bile olamayacak kadar vasat grafik yığınları gibi geliyor..
sanki zamanında bilgisayarlar daha çok seviliyordu sahipleri tarafından. oyun yapımcılığı daha rafineydi sanki.. daha çok ilgileniyorlardı yaptıkları oyunlar ile.. bilemiyorum. şimdikiler sentetik sanki.. para hedef. oyun değil.

o zamanlar iyi oyun hedefti galiba..
Sosyal ağlarda paylaş

en son teknik resim odevi için sabahlamıstım,bugun niye sabahladım bilmiyorum amacsız oldu azıcık ama guzel oldu çan-vapur martı.hatta can tam suan da calıyor.bu saatten sonra istesen de uyumam gunluk,misafirlerim gelecek kahvaltı hazırlamaya da usendim ...gelsinler bir deniz kenarına attırıvereyim ,deniz gorun istedim diye de yutturuvereyim,ohh miss
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 3de yatmış bünyemi babam 20dk önce kaldırdı neymiş acıkmış ilacının saati geçiyormuş 50 yaşında adamsın o kadar üniversitede hayatı yıllarca şantiyelerde çalışmışsın ne istioyosun benden başım dönüyo mal gibi oldum neyse annem geliyor bugün
bide günlük bugün 2 tane arkadaşımın dogum günü unutturma bi ara arayacam.arama demişken aklıma geldi dün kontür aldım turkcell imba olmuş be günlük 2saat bedavanın yanında 300/3000 sms olayına girmişler beğendim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...