Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük,

bugün yine garip şeyler oldu. Ben kendimi yine garip hissediyorum. Korkuyorum günlük. Beni yine sever mi? Ben onu yine sever miyim? Beni anlar mı? Tiki sanar mı?

Hayat garip günlük. Hocam gitsin topic açıcam zaten bu konu hakkında. Sonra yine salak salak ayar vericekler yine sinirlenicem falan. Aaah günlük ah.

Seviyorum patiyi. Hadi görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

ooo günlük,

Kim takar artık dengesiz şeyleri...indirmem gardımı bakarım keyfime.

Bana yetti bu kadar darısı başkalarının balına, özellikle senin morelinin bozuk olduğu günleri bekliyorum..

Ne demek ne biçim arkaşız, dost önden vurur hocam..benim sana yazdığıma benzemez bu iş..

Zaten Haziranın ortası bir haftadır YAĞMUR yağıyor , bu ne dengesizlik arkadaşım ?

Yanıcağız sıcaktan ondan korkuyorum bu kadar bereketin üstüne anca cehennem yakışır..

Su veren itfayiyenin hortumu XXXX

ahah günlük benden bu kadar bu günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük leyn..

Çok sinirliden çok duygusala ışık hızıyla geçiş yaptım resmen.
Kesinlikle dengem kalmadı.
Yok yani 0+0 elde var 0. İstersen 0-0 elde var 0 da olabilir.
Yok bişi valla yok yani sıfır denge.Ayakta nasıl duruyorum bende anlamadım.

Bu bir mucize !

Hadi leyn ordan..

Böle duygusal, hoşuma giden bi yazı, şarkı, müzik ve film gördüğüm zaman hemen gözlerim yaşarıyor. Kaldıramıyorum.

Küfür edicem şimdi ama...
Bide işkence gibi bilerek açıp dinliyorum.

Nolcak şimdi?

Sen nerden bilcen ya.. Psikiyatiriririsitist bile bilmio, al ilaç iç dio. Yemişim ya.

Ha bide arabaya alıcı geldi. 5 milyar dedi, bende ona çaktırmadan

" bak bak bak "

*nah işareti yapar*

dedim.

adam kaportacıymış bide, beleşe yapcak. oohh.

"walla satmam ama param olunca size yaptırırm" dedim, adam biraz kıl oldu doğal olarak.

sdfsdfd !

hadi öpüldün.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,çok feci yemek yedim.Kalkamıyorum yerimden.Tam bir bayan obez oldum.Pazartesiden itibaren hiçbir şey yemiyorum tamam mı.Her sabah akşam koşuyorum,güneş batar batmaz bisikletimi kapıp düşüyorum yollara.Niye niye;çünkü 24 ünde veda gecem var ve elbise bulamıyorum obez olduğum için.Biraz zayıflayımda bari kıyafetler olsun.Bu arada 2 gün kalmış.Bugün de bitti kaldı 1 gün.Daha çokmuş.Yarın gideyim şu okula bakayım sıralar neyin nasıl.Ordan gezeyim biraz ki akşam rahat uyurum belki.Bunu dışında abimi özledim,ne zormuş farklı şehirlerde olmak,alışmak lazım tabi artık bu yaştan sonra ama olsun zor geliyo insana ya,bir an önce haftaya olsa da gelse.Bir de ben istanbulu kazansam da gitsem,ayrılmasam abimin dibinden.Neyse günlük hadi görüşürüz.Sınava kadar gelmem bir daha buralara,sınav kritiği yapılırsa sınavdan sonra da gelmem.Oldum olası sevmedim şu olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk yine uykusuz bi gece..

dotada efsaneler yaratmasam da bisiler yaptım iste..ultima bana sırtını dondu silip tekrar yuklemem gerekcek napsam bilemedim..ama eninde sonunda siler yuklerim dimi gunluk hea?

neyse oyunları gecelim..bugun yine the replacements ı izledim yine bi gaza geldim yarın antremanda vurup kırıcam gibi..sora aksam lan party war orda da halledilcek meseleler war..

gunluk hic duygusal bisiler yazmadım bea sana..amaaan ne gerek war duygu dedigin nedir salla..

hadi gorusuruz yarın tripte..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...