Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

şincik oyun kurdum oynuyacağım..

NAH!

gelen telefon: "biz bugün toplantı yapmıyor muyduk?"

-ee. benim bilgim yok..
+nası yani
-bayaa yani.. bilgim yok
+kulağımızın üstüne yatalım diyosun
-ama benim gerçekten bilgim yok
+oke öyle yapalım
-lam benim bilgim yok
+benim de :) heh
-:(

5dk sonra telefon
-baba bugün toplanıcaktık.. bak elemanlar köpürüyor feci
+benim bilgim yok!!
-hani geçen pzt söylemişlerdi ya
+BENİM BİLGİM YOK!!
-tamam oke. anladım ben!
+BE-NİM-HER-HAN-Gİ-Bİ... neyse.. öff
-ya yazıları yolla sen, ben imzalatırım kağıtları. sonra biz buluşuruz onların altına imzanı atarsın hafta sonu
+oke. yolluyorum
-ama proformaları da yolla
+onlar da içinde zaten
-üç şirketin proformasını da
+onlar da içinde
-benim aldığım şirketi de koydun mu
+hepsi orada
-diğer şirket vardı?
+HEP-Sİ-İ-ÇİN.. argh! neyse..
-bi de haftaya analize gidecekmişiz
+huh?
-analize gidecekmişiz
+duydum ama ne analizi olduğunu söylemedin
-ölçümler.. falan
+başarılısın oke gideriz. ama finaller geliyor ben zor gelirim nah diyelim kısaca
-bu kağıtları da imzalatmamız gerekecekmiş
+oke hangi kağıt be?
-adam bütün işi ben yapıyorum diye haşladı beni
+oke

1.konuşmayı geri arama

+bugün toplanıyormuşuz gerçekten..
-söyledim ben ama
+adam böle böle dedi (olay anlatılır)
...
-ben analize falan gidemem. final falan hede hödö
+ben dedim zati bunu da konuşuruz. finallerden sonraya dilediği gibi gideriz falan işte. bi de kağıtlar varmış imzaya gidecek
-lam onları da halletmek lazım
+8gün içinde..
-öff
+neyse ben yolladım yazıları. sana da bi kopya atayım. halledelim bari
-oke görüşürüz o zaman
+taam take care

bu telefonlar adventure tarzındaki oyunda sinematiklere denk geldi hep! duruduramıyorum da! tuşa basıyorum sinematik geçiyor.. e kaldım öyle! kapattım oyunu.. save de yok. konuyu anlamadan da oynanmaz. kim kimi öldürdü onu bile anlamadım bak!

Hay böyle işi! bi mail atar adam di mi? "toplanıyoruz" diye. dolu ilan ederim günü, ona göre hazırlanırım toplanırım..

al gene telefon la
Sosyal ağlarda paylaş

pru imzana geçen gün dikkat ettim daha, sdf.

o değil de eğitime "kaynatıldım" ahahah. 4 günlük eğitimin 1,5 gününe girip sertifika almak. paha biçilemez. hem de platforma temsilci olup ankaraya gitme şansı? a masterpiece.

dur bakalım dur, hayatım karışıyor yine. erasmus da açıklanacak pazartesi. o zor ya, dur bakalım. hiç belli olmaz bu işler.

proje, belki acenta, belki otel, "belki" staj...

dur bakalım, dur...

mutlu, huzurlu ve sakinim ama, inanılmaz iyi hissediyorum bugünlerde, bozulmasın *tahtaya vur*

gogogogo ütop gogogogo!
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük..

Sevgili günnük.

Nasılsın?

Kıh kıh kıh kıh..

Ya ben cevap verdiğim topicleri unutuyorum.Sonra dönüp bakamıyorum.

Devam etmeli tabi.

Niye durayım ki?
Durmam.

Göremiyoruuum !
DURMAM !

Günnük öptüm seni..
Ben artık biraz uyumalıyım. =)

ya edik: çaya karanfil koymuş anam.. daha çok kafa yapıyor bu meret! nasıl oluo bu ya:S

çok garip duygular bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ablan artık tasarım yapıyo yaa
her geçen gün yeni yeni şeyler öğreniyorum.
ilk yaptığım sayfayla bugünkünün arasında dağlar kadr fark var baya geliştirmişim kendimi yauf övünmk gibi olmasında:D

günlük ben işime aşık oluyorum ya gece yatakta uyumadan önce yarın nasıl tasarımlar yapsam? şöyle mi yapsam? renk geçişleri şöyle olsa?sayfa düzenini böyle yapsam diye düşünürken uykuya dalıyorum(:P) seviyorum günlük işimi her geçen gün daha çok seviyorum
hadi ben tasarımlarıma döneyim mucckk
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.dailymotion.com/relevance/search/anna%2Bnalick/video/xtjd6_breathe-2-am-anna-nalick_music

erken yatmak daha fazla uykulu olmayı gerektirir mi?
erken sayılabilecek bir saatte yatmama rağmen sabah uyanamadım. hem de çok erken de değil 8'de uyanmam gerekiyordu. sonra.. geç kalktım biraz ya, uyku ele geçirmiş sanki bedenimi. kafamı kaldıramıyorum. bir bardak çay içtim. bir şey yemek istemiyor midem.. o uykulu sakinlikle boşladım her şeyi. çabuk bi duşa gir. kısa bir internet turu at. mailları kontrol et. bir mail kutuma 26mail gelmiş! spam falan da değil. onları oku, cevaplarını yaz. ve sonra istanbulun öbür ucu sayılabilecek bir yere ulaşmaya çalış..

trafik yoğundu ve kalabalık sinir bozucuydu. yağmur çiseliyordu ve sadece yağmur altında gezmek istedim o sırada. turistlere özendim, onlar yağmurun tadını çıkardılar.

vardığımda tüm her şey bitmiş gibiydi. neyse ki her şey yolundaymış.. bi sürü doktor yaptığımız modellemeden dolayı tebrik etti. o kadar uykuluyum ki, çoğuna kafamı salladım sadece yüzümde aptal bir gülümseme ile. neden geç kaldığım soruldu ve cevab veremedim, aslında verdim ama klasik bir yalan söylemek yerine doğruyu söyleyip "uyuyakaldım" dedim. zaten yüzüme bakan uyumak için yastık arayan ifademden bunu çıkartabilirdi. keşke sormak yerine sadece yüzüme baksalardı. tebrikler sürdü, kimileri ile tokalaştım, kimilerine sadece kafamı salladım, bir iki tanesi sarılırken ağaç gibi beklediğimi farkettim ve bu bekleme sırasında aklım "heehehe tree huggers!" esprisinii yapınca güldüm belli belirsiz. yiyecek bir şeyler vardı. onları tutuşturdular ama taze çay bulamadım.. ve ben bölümden hocalarım giderken onların yanında kaçtım hızlıca.

neyse ki karambolden sıyırıverdim kendimi. aklımda 3cevaplanmamış soru vardı; insanlar bu gibi durumları neden büyütüp kutluyorlar? bir mekanda o kadar fazla davetli varken neden taze çay bulunmaz ki? bugün niye çok uykuluyum ben böyle?

elbette en önemli soru çay sorusu.. gidip taze çay içeyim bende, hatta siz de için. çay içelim

edit:çayın altını yakmamam ve kaynamasını ummam da uykulu gezmeme güzel bir örnek teşkil edebilir =]
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük..

Ofisteyim, olmak istediğim son yer.

Çok sıkıldım.

Daha 8 saat buradayım.

Arabaya napıcamı düşünüyorum.

Napçaam leeeeeyn !?!?
Neyse bi anda geldiler bana.

Hayat güzel.

Ne olursa olsun değil mi ?

Şimdi yatağımda uyuyor olabilirdim.

Oda ayrı bi yalan.