Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

çok sıkıldım lan günnük!!

bi şirket bu kadar mı sıkıcı olabilir..

zaten moralim bozuk dün aptal gibi kabul etmedim güzelim geceyi.. ama suçum yok hiç istemedi canım. buda yalan olabilir tabi.

başım ağrıyordu. gibi bi yalan =)

aman olsun her gece başka bi eğlence be günnük.

şurdan bi çıktımı tamamdır zaten.. çıkana kadar bileklerimi kesmezsem iyidir.

steril jilet istiyorum.. tetenozdan ölmeyim şimdi =)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük beybim 2gündür web tasarımı işindeyim. çok mutluyum lan:) iyiki bırakmışım turizmi. müdürüm küstü gerçi sezon gelirken bıraktığımdan,satıyomuşum onu ne alakaysa. ne mecburiyetim varsa artık onun için sevmediğim mesleğe katlanmaya, hiç sallamadım valla verdim anahtarı hadi eyvallah dedim çıktım.
2 gündür bi sürü şey öğrendim yauf bide ortamda iyi. zırt bırt salak salak şusu olsun,busu olsun,böyle otel olsun,denizi dalgalı olmasın,yemeklerş güzel olsun bide çok ucuz olsun diye gelen müşteriler yok.çok fazla teefonda çalmıyo mis gibi şimdilik mutluyum yeni iş hayatımda günlükçümB)-
Sosyal ağlarda paylaş

ismail, aga neden böyle oluyor. koyver gitsin olmuyor. takıl biraz olmuyor. rahat olamıyor. düşünmeden yapamıyor. sağa gitmesi gerekirken inatla sola gitmeye çalışıyor bu kardeşin ismail. çak iki tane lan dicek adam yok. yalnızlığın anlaşıldığı anlar.
Sosyal ağlarda paylaş

faaaaiiiiyttt!!!!

2sunum, 1proje hazırlığı, az adam, limitli bilgi, 3gün..

bu sefer çekirge sıçrayamıyacak sanki! hep bi şekilde son anda her şeyi bitiriyordum ama -pfff- bu sefer cidden çok zor.

uykusuz uykusuz hallederim, pzt'ye uykusuz gözlerle sunumları yapar, sunar sıvarım herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

içim kıpır kıpır !

deneme çağrıları falan geliyor günnük. iş arkadaşlarım beni deniyorlar nasıl iş bu !!

o diilde akşam olsun artıık günnük..
akşam çok seksi planlarım var ehuehe.

bitsede gitsek bitsede gitsek bitsede gitsek bitsede gitsek bitsede gitsek bitsede gitsek bitsede gitsek bitsede gitsek
Sosyal ağlarda paylaş

moleküler modelleme programı yazıyorum master dersi için
daha ben geçen sene 1.dönem öğrendim moleküler modellemenin ne olduğunu. vay be az zamanda çok şey öğrenmişim. grafik ve lineer cebirle ilgili operatörlerin nerydese hepsi bitti şimdi işin fiziksel kısmına geldi iş, fizik motoru da denebilir buna heh.
Sosyal ağlarda paylaş

bi uyumuşum bi uyumuşum günlük. az önce uyandım sayılır. evet gene uyku düzenimi bozmak için büyük uğraşlar sarfediyorum sanırım. istemsiz ama. yarın dersim var tekrar uyumam lazım uyanabilmek için ama aynı zamanda yapmam gereken bilimum ödevlerimde var. bu uyku kötü şey ya.
iyi geceler lan sana.
=)
Sosyal ağlarda paylaş

haa günnük bulunca banada haber ver bende simdikiyle takas ediyim olur mu? :P:P

neyse günnük.. bugün napayım sölesene.

söle hadiii !!

kulağıma fısılda..

hadi naz yapma beee !!

aa güzel fikir günnük beğendim, keh keh keh çakal senii !!!

salakmısın günnük leyn ne abaza çıktın sende ya.. ben gidiorum. hıh !!
Sosyal ağlarda paylaş

ünzile insan dölü
on kardeş beşi ölü
büyüdükçe un ufak
ve gelirde görücü
inci gibi dişi
görücü bilir işi
sogudum aglar gider
gün olur hatun kişi

varmadan sekizine ergin oldu ünzile
hem cocuk
hemde kadin
12 sinde ana
bir gül gibi al ve narin
bir su gibi saydam ve sakin
susar kadın unzile

yagmuru kim dokuyor
ünzile kac koyun ediyor
dayaktan uslanali
hic birsey sormuyor....(of anam of )

korkar durur gitmez
köyün en son citine
inanir o sinirda dunyanın bittigine
ünzile insan dolu
bilinmez nelere gebe
sirlarin mihnetini
yükleyipte beline

sebebsiz bi şarkı dinleyip bu kadar ağlanırmı günlük fena valla ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ağzımda kocaman bi yara oldu günlük.nasıl oldu ne zaman oldu bilmiyorum.Canımı yakıyor baya.Bir haftaya yakın süredir yemek yiyemiyorum zayıfladım resmen,gülemiyorum,sıcak bişeyler içemiyorum,uyurken sadece burnumdan nefes almak zorunda kalıyorum ama sinüzitim olduğu için ağzımdan nefes almak zorunda kalıyorum.işte bu işte bu çok acı veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bir varmış bir yokmuş..

kızın birisi doktora yapmaktadır. modelleme için dasaaa ve hiredgun'a gelirler.. dasaaa ve dasaaa'nın kankası işi zor uğraşlar sonucu hallederler. ve sonuç? dasaaa ve hiredgun şu ilk aşamadan hiç bişi alamazlar.. ne ünvan, ne yayın ne de para... Bu cuma yeni bir değerlendirmede orada olmamız gerekiyor, kayıtlarda adımız geçtiği için. Uzman olarak (kıçımın uzmanı diyelim) konuşacağız! Eğer olursa belki diğer yayınlarda bişiler alacağız. belki diyorum çünkü alamayız sanıyorum ki... modellemeleri duyan kafayı kaldırıyor ve "o modelleri yapan siz misiniz?" diye soruyor hayretle.. evet, o imkansız işleri başaran mallar biziz ve bi tanesi benim.. evet.. ve geri dönme şansım olsa bir daha yapmazdım evet..

çocuğun birisi varmış. doktora yapmaktadır. sağlam destekli bir proje için başvurulur. 5kişi alınır, biri kim tahmin edin? sonra... ee sonrası şöyle, bi tanesi yürütücü olur, bi tanesi zerre çalışmadan doktora tezi olarak bunu gösterecektir, bi tanesi hiç kılını kıpırdatmadan içeriye girmiştir... ve dasaaa'ya hani bana hani bana demiş düşer.. öyle ki evrakları nasıl halledeceklerini bilmediklerini söylerler. iş o kadar salak saçma bi hal alır ki, bizim dasaaa bariz 2senelik iş planları, bütçeler falan hazırlar duruma gelir. neyse ki bu aşamada proce yürütücüsü ile ortaklaşa bazı yerleri hallederler ve yukarıda sayılan 5kişi arasında olmayan hiredgun'da son anda yaptığı katkılarla günü kurtarır. Sonuç ise, 4gündür lenslerini bile çıkartamamış, dişlerini 1kere fırçalamış ve çok az uyumuş bi dasaaa'dır.. hiyjenik olmayan bi dasaaa oluyorum sanırım

iş yetişti, kabul edilir mi bilemiyorum.. bişiler de öğrendim, evet. ve bu olursa çok da yararını görürüm. o da doğru. ama ya karşılığını görebileceğim ya da çok kasmayacak bişilere girmek istiyorum sadece.

bugün bi sunum ve tüm bir proje, yarın bi diğer sunum, haftasonuna bi diğer sunum...,

her şey ama her şey yorucu, kötü ve saçma... boğucu günler, çok boğucu günler
Sosyal ağlarda paylaş

gunnuk kaza yaptim..

sile yolunda kaza yapan gencler arasina adimi yazdirdim.

araba pert..

saft
dingil
teker
bilmedigim onca sey gitti..

teker firladi ya.. bulamadik. nereye gittigini bilmiyoruz. ucurumdan dustu heralde. neyse ki ben dusmedim.

ben ?

ben iyiyim ya.. belimi sakatladim hafif sanirim. sevgilim kafasini vurdu cama. ama oda iyi. dinleniyoruz simdi.

kotu hissediyorum kendimi. biliyordum bole olacagini o viraja girerken. genciz ya, salagiz dogal olarak.

cok kaydi ama gunnuk.. son ana kadar, arabanin kici bariyere dokunana kadar kurtarabilecegimi sandim.

ayaklarim islakti pedallardan kayip durdu, heycan da var tabi. kurtaramadim. yapmamam gerekiyordu..

cana gelcegine mala gelsin dimi? sevgilim iyi. onu tutuodum zaten butun olay boyunca, utanmasam direksiyonu birakip onu korucaktim, o anda kendini dusunmuyor insan..

ole iste gunnuk, bize gecmis olsun, gecirenler sagolsun.. dur ben gecirdim :S neyse

aptalladim biraz..

sonra konusuruz, optum bye..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...