Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günnüh saat on buçuk falandı, sınav olucaktı bilgisayar odasında çıktım ben de, gittim tostla su aldım oturdum bi masaya iki elemanın yanına, şansa onlar da aynı sınıftan çıktı, sonra bi kişi daha geldi filan, sohbet muhabbet güzel oldu
bi yandan da notlarımı okudum falan, çok kolay geldi rahat geçerim heralde sınavdan, iyi ki "koyim sınava yea" diyip eve gitmemişim ^^ daha 3 saatten fazla var gerçi, ama olsuns.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük pazartesi,salı günkü iş performansıma göre turizme sonsuza kadar bye diyebilirim evet bunun için elimden geleni yapıcam tasarım konusunda ve fotoğraf çekme konusunda az çok yetenekliyim geriye bi tek php kalıyo onuda zaten öğretiriz dediler hadi günlük dua et benim içinde alsınlar beni
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda oyle cok sey var ki uzerine konusmak istedigim, oyle insanlar var ki yeniden karsisinda ickimi yudumlayip, hos sohbetine doymak istedigim.. hepsi birer tabu olmus benim icim.
bi kac gun once dedigim gibi, hersey cok zor be gunluk, kotu degil zor.
toplamam gereken tek bisey kaldi hayatimda daginik olan, onu da suan yapiyorum: odam.
evet cok dagitip pislettigim odamdan, aylarin depresyonunu, tozunu topragini atiyorum. guzel bisey degil mi? peki o zaman neden bu kadar kotu hissediyorum?
bi is buldum, para kazaniyorum.
eski isime eskisi kadar yogun olmasa da devam ediyorum.
sinavlarim baslicak, aslinda cok yogunum, basimi kasiyacak vaktim yok
peki o zaman niye canim sikiliyor hala? neden kendimi hep, bi "hic"ligin ortasinda buluyorum.
arkadaslarim, aslinda arkadas sandiklarim desem daha guzel olur, cikti birer birer hayatimdan. kendi oz irademle yaptim bi kismini, bi kismi kotu yoldan oldu.
anlasamadigim, kotu giden bi iliskim vardi, bitirdim.
derslerim bok gibiydi, duzelttim.
peki neden bu tatminsizlik?
hayat bos, yapcak bisey yok diyorken
kitap okumaya basladim cilgincasina,
filmlerimi bitirdim, 2. hatta 3.ye izliyorum bazilarini, zevk aliyorum bundan da, kacirdigim yerleri tamamlatiyor bu tekrarlar, seramik dersim var okulda, birsürü bişey yaptim,
gotik aynami yaptim, penguenimi yaptim.. bir sürü bir sürü seyler..

peki niye hala "bi of ceksem karsiki daglar gg olur" modundayım?
kendime yaptigim 1 a4 kagidi dolusu maddeden olusan listeyi nerdeyse tamamladim,
bi hedefime ulaştim resmen ve ben neden bi hiç gibi, bi loser gibi hissediyorum?

cok karisik konulardi bunlar, simdilik düşünme işini sana birakiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun uzun yazdım sildim..

kısaca, beynim pes etti, düşüncelerim hafif sisli yok daha doğrusu tozlu gibi. moralim bozuk. ve ben bu aptal beynin şu depresif ve/veya telaşlı hallerine gıcığım! kendisine çabucak bir hedef belirlemeli, hayalleri olmalı ve oyuna geri dönmeli. ekstrem durumlar karşısında aslan kesilip tıkır tıkır çalışırken gündelik hayatın getirdiği olaylar karşısında pes edip saklanmaya başlaması normal değil. o çalışmazsa ben tokatlayarak kendine getiririm onu!

aptal şey! şu dalgalanabilen ruh halleri yüzünden imkan olsa ruhumu aldırırdım, beynimden hormonları çektirirdim.

yemişim duygusallığını, umutsuzluğu lan! kolayca da kırılmıyor ki şu görünmez salak zincirler! beynimi kapıyan geri zekalı şeyler!beynimin yoluma koyduğu görülmeyen DEV engellerden nefret ediyorum. aptal şey çok basit gündelik eylemleri başaramıyor. ve kendisine inanmıyor dahi. salak beyin, aptal hormonlar!pes edicekse bana (öz'e) pes edicek ya da adam gibi çıkıp savaşını vericek. yok öle kolaya kaçıp havlu atma. yarından itibaren mutlu olacak, azimli olacak, tıkır tıkır işleyecek.

AAARRRGGGHHH!!

lanet olası salak beyin

ost listesi de verelim.

devics - salty seas
anna nalick - breathe
bat for lashes - horse and i
Sosyal ağlarda paylaş

allah sinavi olanlara kolaylik versin be gunluk, ben benimkileri bitirdim simdi iki hafta yattara oh mis :) yattara tabii iyi guzelde ben bu is hadisesini ne yapicam hic bilmiyorum. acilen yeni bi is bulmam lazim, bu gidisle bir ay sonra gg oluyorum. okudugum seyle ilgili bi is bulmak istiyorum ya ne olur IT isi bulayim ya, yeniden tuvalet temizlemek istemiyorum...hayatim boyunca yetecek tuvaleti hem burada hem amerikada fazlasiyla gordum yeter artik.
ama umutluyum, birkac yere cv gonderdim cevap bekliyorum hareket var yani.
birazdan nedankoya mesaj aticam hazir okullar tatilken bi icmeye gidelims, uzun zamandir gormedim biraz efkar dagitiri(z)m hem.
bide allah su sayroza akil fikir versin gunluk ya hala "koyim sinava yea" diyip eve gitmeye kalkiyor. -.-' yani. korkulasi insan. pis.
su aralar acayip daginik dusuncelerim, beynime bi ceki duzen veremedim. birsuru farkli sey donup duruyor kafamda. gocmenlik, turkiyedeki okul, burdaki okul, is guc kira derken firildak oldu beynim. hatta bak bu hadiseyi nasil sanata doktum:

Bir yudum insan =(

baydim gunluk.
bye gunluk.
Radiohead - All I Need.
Sosyal ağlarda paylaş

ismail bugün okulu sevdim lan. adamlar aradılar, genç kira kontratını getirmeyi unuttun, getir de harçlığını verelim parasız kalma, çok seviyoz biz seni dediler.

o diilde yazın 2. sınıfın tüm derslerini alsam, hayvan gibi kassam hem ortalamayı yükseltsem hem de 2. sınıfı bitirip kaybolan bi sene mi geri alsam.

ne istiyorsunuz benden
aldığınız yetmedi mi
bıkmadınız istemekten
size borcum bitmedi mi
yıllaaaarrarara
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...