Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

nerdesin la !
patladım sıkıntıdan yoksun piyasada..
olm ben body ye başladım.kilo alma programına yazıldm.inşallah 1-2 sene içinde gözel bi vücuda sahip olcam..
günnük iş olayları karıştı napsam bilmiyorum..
+ mersine uçak bileti lazım ucuza yada beleje..
para lazım
yazmayalı çok oldu lan
ne yazcağımı şaşırdım
nyse yalarım şimdi..
sora yine yazarım
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ne güzel ya sana sabah ofise geldikten sonra yazabilmek:)

kursum bitti hazirnda belge alabilmek için sınava giricem bunun dışında 2,3 yerden iş teklifi aldım burayla konuşucm istediğim parayı vermezlerse hadi eyvallah dicem. zaten oğuzumda gidiyo ay sonu, beni buraya bağlayan bişeyde kalmıyo.

vizelerim bitiyo bugün nihayet hepside süpperr geçti

okul,iş iyi gidiyo be günlük aman nazar değmesin
Sosyal ağlarda paylaş

lan ismail, aylardır içime kapandım ya ben hani, iyice daraldım ya. lan bugün (daha demin hatta) birine karşı bişey yaptım. güzel bişey ama sanki ben onun için değil de kendim için yaptım. ama memnun olduğum yaptığım şeyden. bazı şeyleri değiştirmenin vakti geldi ismail.
Sosyal ağlarda paylaş

el problema!

babam yurtdışından bir iş teklifi aldı ve annemle birlikte oraya gitti. buradaki tüm olaylar bana kaldı böylece. +babamların evdeki olaylar,sorumluluklar falan da bana kaldı. dahası aile büyükleri ile de ben ilgileniyorum. telaşlanmasınlar diye arıyorum, birkaç arsanın sorunu var onları çözmek için gidip geliyorum. bi sürü çakal çukal mafyöz gereksiz tip falan..

bi nevi çocuğum yok eşim yok ama baba oldum ulan! sendromu yaşıyorum ve fakat buların hiçbiri bir el problema! değilken babamın bana bıraktığı araba el problema! şeklinde bağırttırıyor beni! bağırma eşliğinde saç ve baş yoluyorum.

trafikten hiç hazzetmem! düzvitesli araç ile trafikte içli dışlı olduğum süre, flightsimulator'da cessna ile uçuş süremden daha kısa. aslında epey uçtum gerçi ama hal böyleyken cessna uçurabilme ihtimalim araba ile gerim gerim gerilmeden gidebilme ihtimalimin 3-4katı falan! garip işte.. yok kendi elinle yaktığın ateşe girmek trafikle boğuşmak. sıkışık, bekliyorsun, izliyorsun sağı solu... onun yerine şöförlüğünü bir arkadaşa bırakıp laptop açıp oyun oynamak varken, radio oxigen dinlemek varken bu gerilim niye? çözemedim inan.

sadece trafik olsa yine iyi! bi de bakımı var, temizliği var. yok yağını değiştirt, yok yıkamaya götür, iç dış temizliğini yaptır, yok park yeri ara, "aman tam yerine girsin sıfır parkedeyim de vuran olmasın", "lastik alınması lazım da nokian mı alsam?", "tamponda çizik mi var? yok yok değilmiş" falan da filan. baş belası vallahi billahi çekilmez! lam şirket falan kurarsam karşılayabilecek derece kâr ettiğimde anında şöför tutucam. o ilgilensin ıvırı zıvırı ile. bariz bela ulan bu! çocuk gibi bişi! habire ilgi alaka istiyor. normal arabaları sevene kolay belki ama kucağınıza araba bırakıldığında sadece angarya olarak vakit kaplıyor. mantıklı adam işi değil. kendilerini bile bile sıkıntıya sokuyor mallar, sonra da herkes trafikten şikayetçi.

halbuki car pooling rullezz!

dur gideyim de -oluyorsa artık- şu salak kgs'yi ogs'ye çevirttireyim. ulan bak gene ekstra angarya çıktı! araba gelmeden önce logitech g25 almıştım. onun bile zevkini bitirdi alet. elimi sürmek istemiyom g25'in direksiyona. ne biliyim belli mi olur, o da bir pürüz çıkartır. bok püsür uğraştırır. ihtiyaç listesi kabarmasın.

mantıklı adam işi değil bu. akıllı adam işi değil. 3gr bal için 3kg keçiboynuzu ile eşdeğer. hay trafiğine de, kalabalığına da, sıkışık köprüne de, bakımına da, tekerine de!
Sosyal ağlarda paylaş

laa gunluk,hayatımda ilk kez yaptıgım diyet,işe yaradı.mavi yeşil layt yedim,eski pantalonumunu giydim(reklamlar).yalnız cok hızlı oldu sanki 2 haftada nasıl oluverdi yahu.neyse efenim ben geleceğime bakarım,gelsin iskenderler,gitsin özsut.hatta ben şimdi o pantalonu giyeyim özsute gideyim gılalay gılalay
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük, o taşlı sokaktaki yadigar evin camından içeri bakıp bakıp kaçan küçük çocuğum ben.

beni o kapıyı çalıp tüm cesaretimle içeriye girmekten alıkoyan tek şey yakalanma korkusu. çünkü duygularımı özgürce dışa vurmayı kendime bir suç olarak bellemişim. bana elini uzatanları ise potansiyel birer gardiyan olarak görmeye başlıyorum.

o demir parmaklıkları henüz göremiyorum. ama gözle görülmeseler bile insan ilişkilerinde attığım her adımda etrafıma yeni bir parmaklık diktiğimi hissediyorum.

öyle sağlamlar, öyle aşılmazlar ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...