Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Jean Baptiste Joseph Fourier, fransızsın ama büyük adamsın valla. şimdi senin analizinin ödevini yapcam bak kaç sene sonra aklına gelir miydi, benim gelmezdi zaten 1700ler de yaşamıyodum da ama sen tut bugün her türlü dijital aletin kullandığı bir analiz yöntemini o senelerde geliştir. ne diyeyim yani
Sosyal ağlarda paylaş

günnük herşey yolundayken birden yok oldu..telefonlarıma cevap vermiyo msne girmiyo yada belki beni engelledi..mesaj atıyorum cvp yazmıyo mesaj ve çağrıları görüyo sanırım çünki telefonu bazen açık bazen kapalı hatta bi kaç kez aradığımda meşgule düşürdü..
2 haftadır nerdeyse hergün her akşam konuşurken birden kesildi ve 4 gündür hiç konuşmadık..
ne oluyo günnük ? :( onu çok fazla merak ediyorum başına bişey gelmesinden korkuyorum..sadece iyiyim dese yeter.
şimdilik hoşçakal günnük..
:(
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük.
hiç kimseden hayir yok olm, cidden bu sefer insanlik falan gordum ölmüş yani.

2 gun once cok fena bi sekilde düştüm, tam sag ayagimin basparmaktan sonraki parmaginin üstüne, daha yere ben deger degmez "cit" dedi zaten, anladim gg oldugunu.
şuan sis ve mosmor durumda parmagim, uzerine basamiyorum, yuruyemiyorum, işemeye bile gidemiyorum.
okula gidiyim dedim dün, dalga gectiler benimle, topal karga gibi yurudugum icin.
işin kotu tarafi 1 saat normal oturunca, sizlamaya basliyo, sürekli bi kaldir indir durumu var, memlekete de gidemiyorum, akrdes cok üzülcek.

az once sifremi hatirlayamadim, internet subem kilitlendi, giremiyorum :/

ayagim aciyo
karnim ac
ev arkadasim "corba yapar misin banaa" dedi dün, boyle o an sol gozum ince ayar bi titredi.
ulan niye kimse bana yazik günah demiyo.
of günlük pilim biticem, dizdizidiz diye dagilicam bi gün.
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem bi hafaydı günlük patron yok müdür yok ouzum burda geyik,eğlence,rahatlık vardı ama yarın yada pazar dönüyolar güzel olan herşey neden kısa sürüyo günlük?

şimdi bu bi haftalık rahatlığın acısı fena çıkıcak bi sürü otel listele,fiyat gir,koşuştur,müşteriyle ilgilen, arada bi laf ye işini neden dikkatli yapmıosun die aman be lanet olsun turizme!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük baba tarafından 8. kez kuzen olmanın heycanını yaşamak için gerekli ilk hazırlıkları yapmak üzere Manisaya adımımı atmış bulunuyorum.Eh seviniyoruz tabi haliyle.Ama acayip bir duygu yani.

Haftaya bu zamanlar sana Alaskadan kart atmayı planlıyorum.Ama tabi belli olmaz.Atamayabilirimde...Soğuk böööyyle...Nese hadi taytay5.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk bugun arkadasimla beverly hillsde gezerken bir tane acik mavi Lamborghini Gallardo gordum. Arabayida cok guzel bir sarisin kullaniyodu. Acik mavi bir arabaya bukadarmi yakisir. Ama bana vuran en son darbe ise arabanin plakasi oldu. Plakadar HER LAMBO yaziyodu. Ahhh ah ne sansli insanlar var
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...