Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, bayadır dinlemediğimden mi nedir ne alakaysa, rüyamda blind guardian - bright eyes dinliyodum, sonlarına doğru hansi fazla bağırınca uyandım, yatakta sızmışım hatta "biraz uzanıyim"lerden biri sırasında, kalktım bilgisayarı kapadım, yüzümü yıkadım dişlerimi fırçaladım, uykum açılınca geldim bilgisayarı açtım gene ehueh. yani selam :/
Sosyal ağlarda paylaş

dün 2 eylemin de ortasında kaldım günlük. hatta taksimde dükkanın birinde mahsur kaldım bir süre biber gazının etkisi geçene kadar. aksiyon oldu fazlaca. kadıköydekinde bişi olmadı. sadece polisler yüzünden fazla yürümek zorunda kaldım gideceğim yere varabilmek için. ne şanslı(!) bir insanmışım da ikisine de rastlayabildim. işlerimi ayarlarken eylemleri kontrol edicem artık :P

haftasonları çok çabuk bitiyor ben anlayamıyorum.

neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Süper rüya gördüm günlük. Fantastik böyle. Bi karı vardı böyle kocaman canavarımsı. Andedimsi askerleriyle sağı solu dağıtıyolardı. İki işgalde yer aldım rüyada. Birincisinde okçuydum ve kral beni karısını korumak üzere görevlendirdi. Gg olduk ama sonra. Bi de öbürü kale savaşıydı onda da gg olduk. Yani bu savaşları ordaki bi askerin gözünden izliyodum ama asıl karakterim farklıydı. O karakterimle iz sürüyodum. Daha yetişemedim hala sağı solu dağıtıyolar. Umarım devamını görürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

al bi rüya gören daha

az rüya görüyorum genel olarak. kalanında uyuorum öle karanlık karanlık!

ama gerçekçi rüya görmekten nefret ediyorum. geçen ay bindiğim helikopter vuruluyor ve ben düşen helikopterin içinden zarla zorla kapıya ulaşıp pallere çarpmadan ve helikopter çok alçalmadan atlamaya çalışıyordum. biliyorum amerikan filmlerinde basit bi olay gibi gözükebilir, ama detaylı bir konumlandırma yaparsanız ve her şeyi gerçekçi bir şekilde yapmaya kalkarsanız nah kolay diyebilirm. ben böle korktuğumu hatırlamıyorum diyecektim ki, dün gece istanbul'un ortasında hatta tam adres vereyim valikonağı caddesinin o taraflara bir yerde MOAB gibi bir şey patlıyor. Kameralar çekim ekibi anında yok oluyor zaten. yayın gidiyor. Ben kadıköydeyim, cama çıkıyorum, camdan baktığımda dalga dalga geldiğini görüyorum. her şey yavaş çekim ilerliyor tabii. koşup bari küvetin içine gireyim, üstüne de katlanan masayı kaparım, çelik gövde biraz olsun korur diyorum. ama masayı aldıktan sonra daha küvete ulaşamadan önce camlar patlıyor, sonra perdeler içeri doğru uçuşurken duvarlar patlıyor. zaten ben de fırlıyorum buluduğum yerden, yan apartmanın çatısının parçalarını ve mavi bir arabanın yamulmuş parçalarını görüyorum debris halinde her şey uçuşuyor.

neyse ki sonrasında uyandım.. yook abi ben rüyasız daha iyiydim yahu. ne bunlar böle, git john mcclane görsün bunları ben değil. gece gece korkutmayın adamı yahu. elimi ayağımı titretmeyin sabahın köründe.
Sosyal ağlarda paylaş

no strings attached
bu accountu kapatıp, yeni bi account açıp hiç kimsenin kim olduğumu bilmeden yeniden ilk geldiğim zamanlarki gibi rahat yazı yazmak istiyorum bazen..

her zaman istediğini haykıramamak (hatta hönkürememek çemkirememek) zor geliyor zaman zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ismail. abi bak şimdi. hani ben sürekli düşünüyorum ya böyle "hacı gör bak yarın erken kalkıcam, derse gidicem, sonra kahve sigarayı bırakıcam, yarın yeniden başlıcam hacı" filan diyorum ya. hah işte ben böyle düşünen kafama sıçayım.

zannedersem en güzel başlangıç, önce yeniden başlamamaya karar verebilmek. geçmişten getirdiğin tüm shitleri cebinde taşımakyan yorulmadan yürümek.

ha şimdi bunları yazdım diye emo mu oldum. şizodiliği bilerek mi yapıyorum. herşeyi çok mu kafaya takıyorum. artık hiçbişey eskisi gibi olmayacak. eğer eski kafanızı değiştirmek için şimdi ararsanız, temiz bi dayak bizden hediye. hadi ne duruyon..
Sosyal ağlarda paylaş

Son bir haftadır rüyamda uyanıyorum ve saçlarımı kesmiş oluyorlar. "Niye yaptınız lan?" diye sorduğumda "Zun, saçların uzun uzun! Ehehehe!" diyorlar, bende gariptir "Siz de haklısınız be abi." deyip kafayı geri vuruyorum, o anda uyanıyorum. Sonra kalkıp kahve içip güne başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Son bir haftadır rüyamda uyanıyorum ve saçlarımı kesmiş oluyorlar. "Niye yaptınız lan?" diye sorduğumda "Zun, saçların uzun uzun! Ehehehe!" diyorlar, bende gariptir "Siz de haklısınız be abi." deyip kafayı geri vuruyorum, o anda uyanıyorum. Sonra kalkıp kahve içip güne başlıyorum.

ruyada saclarin kesimlesini ananem hep soyle yorumlar:
mesela bi yapmak istedigin bi iş var, bi amaç, bi yol, atiyorum oss, ruyada saclarinin kesildigini gorursen o işin bi an once olacagi anlamina geliyormus.

edt: düzeltiyim, bi an once olacagi demeyelim de, olacagi diyelim, mesela saclarini uzun gorursen de o işin zorluk cikaraacagi falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...