Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günnük lan dişçiye yine gidemedim olm ya..çok pis tırsıyorum lan eskiden olmazdı böyle..neyse yarın gitçem artık noluyosa olsn 2 tane iğne vursun uyuştursun kafamı komple ondan sora napıyosa yapsın ya !11bir :X

olm sevgililer günü geldi ben hala S.A.P olarak geziyorum toplum arasında..nası olcak böyle..mezar kazmayıda sevmiyorum 8-)

hadi hayırlısı günlük..cuma erken gitcem işe ekistıra filan vardır kesin..hadi bye
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün sevgililer günü ve ben yalnızım:( geçen seneki sevgililer günü aklıma geliyo gözlerimi açtığımda güzel bi şiirle uyanmıştım... şimdi nasıl?? nerden nereye
devam etseydik dün 1yıl olucaktı bugünde sevgililer günü bizim için 2olay kutlanıcaktı kısmet değilmiş be günlük neyse duygusala bağlamicam kendimi DEĞMEZ.

buakşam web tasarımı kursum başlıyor günlük çok heyecanlıyım gelecekteki mesleğime ilk adımımı atıyorum:) bide yeni arkadaşlarım olucak kurstan yeni bir ortam hayırlı olsun bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

sevgileler günün kutlu olsun la günlük her yıl olduğu gibi gene tekim haha çok memnunum halimden valla sende yanlız takıl derim :D
biliyorumda söylüyorum kardeşim sevgilin mi var derdin var kardeşim :P

yok gereksiz bir günde ne hediye alıncan almadın trip çekicen aldın beğendi beğenmedi tribine giricen sonra o da aynı tribi giricek 10 dk sorucak "beğendim mi hayatım valla doğruyu söyle" bi ton para gidicek oo ölme eşşeğim öle bırak yaa yanlız kal daha iyi valla kafam raha içim rahat bana benim derdim yetiyor zaten ewe bak onla uğraş bunla uğraş bide sevgili tribi çekemem valla...hadi günlük baş baş...
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
dersler tam gaz basladi
ben de basladim tabiki
8,40dan 17,40a kadar okuldaydım bugun, ayh canıms cıktı.
sonracigima gunluk
yandalimi kabul etmediler
gerekce: keyfi.

bana kullandiklari asil kelime aslinda tam olarak şu "insiyatif".

boyle insiyatife kafam :) dedim icimden.
3,2 3,2 2,1 seklinde giden cok istikrarsiz bi ortalamam var, gidip bu yandala alan bagyanla konusup durumu anlattim
bakin dedim
ben caliskanimdir normalde, ilk donem sorunlarim vardi dedim, ama astim hepsini iyiyim simdi alin beni de bölümünüze dedim, yok efendim basarisiz olmus simdiye kadar aldiklari herkes, bu sebeple yandala kimseyi almamaya karar vermisler.

YA NERDEN BLİYOSUN BENİM DE BASARİSİZ OLUCAGİMİ KADIN!
bölüm baskanligina kadar gittim,
ı ıh.
nuh dedirtebilirsiniz ancak peygamber asla.

neyse
bi de okulda iş basvurusunda bulundum
7/24 okulda yasamami saglayacak bi iş bu
haftada min 24 saat gorsel sanatlar biriminde sorumlu olarak calisicam, hocanin dedigine gore parasi iyi, sigortada yapiyolarmis, mis.
zaten TOPU TOPU 4 ders aliyorum, şaka gibi.
bari para kazanayım.

oyle işt gunlukcum
hersey guzel
filmler izliyoruz
gülüyoruz egleniyoruz
ozel ders de vermeye devam ediyorum

1. donem kotu olan ne varsa duzeldi
aman nazar degmesin.

hemen bi bless neyin atalim, ayh.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük..pardon ismail. bak şimdi. bu hayat nasıl işler ( how it works ), nasıl prensipleri vardır. nedir bunlar. bunları anlayalım, bi manual for users çıkaralım dedik. oturduk düşündük ( biz diyosam diğer organlarımla, yoksa kimle düşüncem lan). bi de baktım ki her organdan farklı sesler çıkıyo. beyinle penis kalp üçlüsü çok acaip mesela, göt izin verse ( göt yemiyo şeklinde ) birbirlerini parçalıcaklar. hepsi farklı bişey söylüyo filan. e ama sonuçta bi beden böyle yönetilmez. ruh dediğin şeyle bi karara varmak lazım di mi? evet!! ama olmadı be günlük. bi telefon konuşması esnasında hem beynini hem kalbini dinlersen olacaklar belli. bu düzensizliğin bedelini göt öder en nihayetinde ve öyle de oldu. götüme patladı. ( çok argo kullandım pardon dory )

herneyse, zaten olan şeylerin olacak olduğu belliydi de, böyle ne bileyim sen valentinler gününüde yapılacak iş değil.

e şimdi bakıyosun kalbin bastıyor "olm bırakma lan, manyakmısın, daha iyisini nerden bulacaksın, nerde senden o tip , o sosyalite filan diye ( kendini geliştirmiş it beyin gibi hareket ediyo )" e beyin diyo " olm nasıl unutursun sana yaptıklarını ya. sen malmısın, kalbin dedikleri tam bir eziklik örneği" diyor. sonra beynini dinliyosun. olacakları bile bile dinliyosun. sonuçta noluyo biliyonmu ismail. söyliyim. beyninle verdiğin karar sonucu karlbin inanılmaz bi acı çekiyo. öyle böyle değil. gidiyosun beynine diyosun "e yaptım abi bu kalb bızıklıyo nabıcam şimdi". lannnn!!!1!11 beyin yok. kafa afedersin cinsel ilişkiye girmiş bi halde. hem de pasif. konuşamıyo bile. soruyosun cevap yok. dövüyosun tepki yok. sövüyosun ama kendine sövüyosun. kalbine gidiyosun diyosun ki "hacı ben bi bok yedim, nasıl yapsak ki bu beyin kandırdı beni, önceden sen vardın olm, yardım da ederdin, nabıcaz şimdi, bak hep seni dinledim aslında ben". kalp cevap veriyo "valla hacı ben sana dedim dediğimi yap diye, bugüne kadar işi benimle getir sen ondan sonra o beyin denen iti dinle şimdi de bana gel, benim elimden bişey gelmez, bundan sonrası ggdir"

herneyse ismail. sonuçta gg yani. bi maceranın daha sonuna geldik. yayından kaldırdılar. bi zamanlar reyting rekorlarını altüst ediyodum ismail. rakipsizdim hem de. ama format tutmuyor artık. seyirciyle aramda kopukluklar var ismail. onları anlayamıyorum artık. onlar da beni anlamıyor ismail. bu iş burda maalesef bitti. bişey bitirmenin inanılmaz hazzı, inanılmaz ezikliğine, üzüntüsüne, kendini kaybetmişliğe teselli olmadı ismail. bir gün geçti hala olmadı. olur diye bekliyorum ben. olur heralde. başka kanala transfer olsam, seyirciyle aramda güzel bi frekans tutturabilirmiyim ismail. hayat böyle mi çalışır. yoksa ben en başından beri hayat söyle, haya böyle diye kendi kafamı mı düzdüm. nabtım ben ismail. sen de konuşmuyosun ki lan insan iki çift laf eder.

bu kadar şey yaşadım ( bana göre çok belki size göre az. belki bana göre de az ) sonuçta tek bir sorunun cevabını alabildim ismailcim. evet tek bir soru, diğer bütün sorular yanıtsız şu an ve hep öyle kalacak. tek bi soru ismail: "rakı neden var?"
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
eisenheim said:
tam boktan derken herşey düzeliyo olm iki gündür.noluyo lan

gördük gördük..

facebukunda da in relationship felan olmussun :D

sdfasd :D evet öyleyim şu an

[hr]

günnük lan annemin doğmgününü beyaz showda kutladım iyi oldu kadıncağıza züprüz oldu..dumur olmuş :D sdf
millet evi aramış o saatte filan..
nyse hadi ben arabayı modifiye ettirmeye götüriim bakim nası olcak
byebye
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın Üniversite nin bahar dönemi başlıyo,hıh baharmış dışarda kar yağıyo len..-İzmir de kar yağması da ayrı bi gariplik ya..du bakalım..- o değilde çok çalışmam lazım çoooook..*iç çekiş*
Bu arada bugün Pier de üstüme Sıcak çikolata bardağını direk boşaltan garson,aferin o soğukta o ıslak pantalonla dondum..Bi de ilk giyişimdi,hevesim kursağımda kaldı..Kusura bakma..KUSURA BAKIYORUM!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük

bugün böyle aslında uzun zamandır içimde dolaşıp duran ama bir türlü dile getiremediğim şeyleri düşünme fırsatı buldum.

biliyo musun günlük, bizler aslında gerçeklikten fazlasıyla korkan insanlarız. hislerimizi, eylemlerimizi bir neden-sonuç ilişkisine bağlayabilmek için terler dökeriz, yaptıklarımız vicdanımızın sesine aykırı olmasın diye binbir takla atarız, gerektiğinde bencilliği bile bir erdem olarak sunarız kendimize. "karakterimizin değişmez özellikleri var" deriz, "bu değişmez özelliklere uyan davranış neyse onu yaptım, kendimi korudum" deriz, evet, marifetmiş gibi!

geçen haftaki nip/tuck bölümü aslında herşeyi çok net ortaya koyuyordu günlük. kelimeler yalnızca bizim hayvansılığımızı içine sardığımız zarif bir örtü, bir çeşit medeniyet maskesi. utanıyoruz hayvansı olmaktan, çünkü ahlaklı olduğumuzu düşünüyoruz, ilerlediğimizi, sevgi-saygı dolu insanlar olabildiğimizi düşünüyoruz.

ama isteklerimiz ne? en derine, en temele inildiğinde, tutsağı olduğumuz, hayatımızı yönlendiren, en büyük sevincimizin ve en büyük üzüntümüzün yegane kaynağı ne? dur sen söyleme, ben söyliyim: SEKS. ve aşkla seks farklı şeyler değil aslında günlük. aşk da tıpkı kelimeler gibi bizim seks ihtiyacımızı sarıp sarmaladığımız zarif bir örtü.

çünkü, düşünsene, kelimeler gidermez yalnızlığımızı, dokunmak giderir. öpüşmek, sarılmak, sevişmek giderir. bir sevgilin olduğunda da yalnızsındır günlük. onunla aynı günün farklı versiyonlarını yaşamak, aynı mekanlara gidip aynı şeyleri yemek-içmek, aynı konuşmaların farklı versiyonlarını yapmak gidermez yalnızlığını. sevgi sözcüklerini tekrarlamak da gidermez, yazılar yazmak da gidermez. ama ne giderir? şöyle bi sarılmak, sarılıp yatmak, tenin tene dokunuşu, dudağın dudağı öpüşü..yalnızlığa ve ölüme içgüdüsel bir başkaldırıdır bu ve bundan etkilisi olamaz!

sadece o birleşme anında hissederiz dünyada bir başka bedenin içinde olduğumuzu ve bir başka bedenin bizim içimizde olduğunu ve ancak o zaman, birlikte, aynı şey için hareket ettiğimizi, aynı şeyden zevk aldığımızı tam anlamıyla hissederiz..bu spotane birliktelik ancak sevişirken en bariz halindedir. yalnızlık, ancak o anlarda unutulur, etkisini yitirir.

ne gariptir ki günlük, gerçeklerden korktuğumuz gibi seksten de korkuyoruz. ya ters giderse, ya devamı gelmezse, ya tenimiz uyuşmazsa, ya terkedilirsek, ya sıkılırsak..ve tabii vicdanımız, ahlakımız var. kendimizi kullandırtmayız öyle herkese! medeni insanlarız, uluorta sevişilmez medeni ülkelerde. bizi hayvanlardan ayıran budur hem, di mi ama?hem sonra, elalem ne der?

yani farkında mısın günlük, dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan her gün binbir türlü önsevişme zahmetine katlanıyor! cinsel istekleri karşılık bulmadığı için kibirle, nefretle, kompleksle dolan milyonlarca insan olduğuna eminim ben. ve bu karşılıksızlık dünyadaki şiddetin, sıkıntının, baskının, zorbalığın en önemli sebeplerinden biridir bana kalırsa. düşünsenize, bütün vücudunuzun, benliğinizin, varlık sebebinizin baskı altında bırakıldığını. ve bu baskıyı yaratan nedir? ahlak, din, toplum, aile, devlet ve tabii kendimiz..evet, hepsi, elbirliğiyle seksimizi bastırıyorlar!

neyse günlük, bu konu bitmez..sen sen ol, kimsenin yalnızlığını gidermesine mani olma!
Sosyal ağlarda paylaş

günnük benim kız arkadaşım bi harika lan..
hayatımın kadınını buldum sanırım..ufak tefek problemleri var.ama onunla beraber halledemiceğim problem yok.
ben ona aşık olabilirim günnük..hemde feci şekilde kendimi ona kaptırabilirim..kendimi kaptırmaktan biraz korkuyorum ama bi kaç haftaya herşey netleşir..
nyse aşk durumu netleşince seni haberdar ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...