Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hahahha mutuluyum haha ewet sadece mutluyum günlük hemde nedensiz bir mutluluk durduk yere geldiler hahahha çok sevinçliyim sabahın köründe bilmiyorum hahahaha çok iyi bişe bu gülüyorum eğleniyorum çünkü mutluyum hemde durduk yere mutluluk hahahahahahha süper bişe yaa yerimde duramıyorum lol
Sosyal ağlarda paylaş

süper bir haftasonundan sonra klasik yine bombok bir haftaya başlagıcı pazartesi günü ile yaşadım.. günlük kanka, pazartesi yine attendance olan 3 derse giremedim.. yine saat 7 oldu yatmadım, yine 9.30'daki dersi kaçırmak istemiyorum.. yine uyumadan gidicem okula, yine direksiyon başında uyuyakalmamak için çaba vericem.. günlük şu univ. bitmicek..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah sabah ofiste taciz edildim ya:S gerizekalı bi müşteri vize için geldi sonradan ne olduğu çıktı ortaya. yok iltifatlar, telefon numaramı istemeler, çay vermek için mutfağa gitmiştm adam cep telefonumu karıştırmış ya işallah numaramı almamıştr. sonra adamın ağzına sıçtım bi güzel naptını zannediosun sen die. işallah numaramı almamıştır günlükkk. sonra müdürüme söyledim aradı adamı sıçtı ağzına adam inkar etti, özür diledi. şerefsiz ya sabah sabah deli etti beni hala elim ayağım titriyo günlük
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük sabah sabah kredi kartı borcuma baktım netten..elle tutulur bişi olmadıgı halde hesap baya kabarık.. Sanırım artık bi sponsor edinme zamanı geldi.. moralim berbat.. işler ondanda berbat nolacak bilmiyorum.. kız arkadasım ile aramın berbat olmasını saymıyorum bile.. allah verede kutup ayısı ilede karşılaşmasak bugünlerde..
Sosyal ağlarda paylaş

Yahya Kemal'le uyuşmadık. "Ankara'nın nesi güzel?"'e o "İstanbul'a dönüşü" derken ben tam tersini iddia ediyorum.

-Ankara'nın nesi kötü?
-İstanbul'a dönüşü.

4 gün içerisinde güzelimsi günler geçirmemin yanı sıra oldukça sıkıcı günler geçirmiş olsam da, genel olarak güzeldi. Üzgün döndüm. Kısmen orada kaldım.

üf.
uykum var, ilgilenmem gereken misafirler var.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi dışarıdan yemek söylüyorum. ortalama 10-20ytl falan bi şi..

ucuz mu? değil ama diğer yandan dışarıdan alışveriş yapıyorum ve yemeği kendim yapıyorum.. ortalama 10-20ytl falan bi şi!

eee.. bi sorun var gibi sanki!

aslında doğru düzgün sebze giren, gıda maddeleri doldurulmuş bi aile evi olmaması sıkıntı galiba. hani haftalık alışveriş yapılsa da buzdolabı sebze meyve ve et dolu olsa o gün başına düşen masraflar daha az olacaktır. ancak günlük hesapla ancak böyle oluyor..

doğalgaz faturası da epey bi yüklü gelmiş :S buradan irana yeni boru hattı döşerim o parayla!

son olarak kardan nefret ediyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük hayatımda son bikaç günde ilginç olaylar olmaya başladı. bi de baktım ki ikizler burcunun aşk hayatı bu dönemde hızlanıyomuş. ehehe. salladım günlük. hızlanıyo da bana mı hızlanıyo. bağıl hızdan kaybediyorum ben gene günlük ya. sürkli günlük demek ne iğrenç bişey lan. senin adın ismail olsun bundan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

bak ne buldum! lam ne buldum!!

zamanda yolculuk gibi oldu lam! süper

köle izaura, azuahaha.. lee lee lee le leee le lee le lee

açılış jeneriği budur
http://www.youtube.com/watch?v=FQUlgBI9qew

bu da köle izaura, ama rusça dublajlı (çok kötü harbi!) ancak ingilizce altyazılı olan bi tek bu var..
http://www.youtube.com/watch?v=onN1rEHJ_FA
bu arada adamlar oyuncuların isimlerini falan da okuyor yaw!

dur bakayım kunta kinte var mı?
ahanda
jenerik
http://www.youtube.com/watch?v=2UoUn-MbKec
kunta kinte'ye yeni isim veriyorlar ama direniyor genç. bu ingilizce tabii..
http://www.youtube.com/watch?v=MRtuxjHBmi4

lam ne güzel günlerdi be.. aslında the roots varsa indireyim de izleyeyim baştan be!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...