Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hastalık dediğin 1 en fazla 2gün sürer falan normalde. zati sağlık sigortası da kırık çıkık gibi fiziksel bir durum olduğunda kullanılan bir jokerdir bizim için. kimse doktorları sevmez ki! kim gidecek onlara zaten?

yalnız var ya 30ocak'ta hastalanıyorum dedim 6şubat hâlâ kalkamadım -_-' çocukluktan beri hastalanmadım ki ben böle. yat yat içim bayıldı valla. yok, kalkabilsem kalkıcam. o da olmuyor. ilaç desen o ayrı bir dert! dedeler gibi paso ilaç alıyorum! bir dil altı hapım eksik bak. karaciğerim alışık değil, ondan korkuyorum ben ^_^ jk.

yoruldum valla hastalıktan! şimdi yine ilaç alıcam, yine yatıcam =( püfff
Sosyal ağlarda paylaş

günnük bugün bütünlemenenin kötü bişey olmadığını öğrendim
yarın güzel bi gün olcağını umarım
body ye başladım bugün 2. günüm..evde çalışıyorum
bi iki ay sora evin yanındaki salona yazılcam inş.
kiloda alcam inş..whey die bi toz kullancam ama yan etkisi filan varmı bilmiyorm günnük..bakalm
Sosyal ağlarda paylaş

len,
günlük,

ulan bayaaa* bi zaman oldu sana yazmayalı. özledim seni kerata. valla lan. ölünü öpim.

bi de genelde geceleri yazardım buraya sanki pos makinasından gün sonu alıomuş gibi eheh. neyse bu seferlik gündüz olsun.

eşşek kadar** tatil bitti lan. bu gece dönüom angaraya. buz gibidir lan ora şimdi. alıştım burda mis gibi sıcağa.

ders seçimiyle kim uğraşacak şimdi ya amaaaan. neyse halledecez bi şekilde.

ülen ne güzel olmuş yukarda minik minik paragraflar. ay canlarım ben. neyse konudan sapmayalım.

bugün babamın doğumgünü lan. bişiler yapalım bari adamcağıza. yaparız bakalım, hallederiz onu da.

her işi erteliyomuyum ne.

14 şubat gelio lan. 14 şubattan sonra sevgili yapayım ben. doğumgünüm de var bu ay, araya denk getirdim mi kaparım hediyeyi sdfsdg

tatil güzel şey günlük.

olm lan hayat çok acaip bişe. bi insan başka bi insanı niye özler lan. çok saçma değil mi? komik bi durum yani.üstelik özlemek için ortada bi sebep yokken. aman ne bilim hayat işte. kader. şans. talih. kuşu.

neyse günlükçüğüm, yaladım şekerim kib aeo

*: bu kelime bayağı diye yazılıyodu di mi?
**: nerden baksan, yani gayriizafi olarak 20 gün lan.

yazının hepsini de italik yapayım bari, hayata karşı bi duruşum olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük zergling gaza gelmiş, çok gelmesin, bi anda şevke gelip günlüğe yazmaya başlar falan, böyle döt olmasın sonra:

Saeros said:
günlük dediğin sırlar dünyası, sır kapısı gibi bişey olur. herkesin görebildiği bi yere yazmak saçma olur.

ha ben sırlarımı yazmicam, ne yaptığımı yazıcam sadece derseniz o da saçma bi atraksiyon olur gayet.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!

günnük ne artizmişim :<
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...