Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lam gene iki ayağımı ve ellerimi ve de bi de kafamı (evet evet kafamı) bir papuca sokma yolunda ilerliyorum..

zamanında yapmadığım işlerin dönüp popomu ısırmaya çalışmasından yorulmamış olmam mı şaşırtıcı yoksa her daim yinelediğim hatalarımdan bir tek benim mi ders almamam çözemedim vallahi muharrem abi!

yine kötü bir zaman yönetimi ve sallanmış işler ve yine domino etkisi ile üzerime devrilmiş sınırlı zamanda halledilmesi gereken görevler falan.

aslında sorun ne bliyor musun muharrem? her seferinde son saniyede yapılmış hayat kurtaran bi tackle ile ipten döndürüyorum kendimi! en azından %80falan böledir inan..

neyse şimdi gidip yine kendimi ipten almam lazım galiba..
hey bu boğazımdaki ip niye bu kadar sıkı?
hrghhghgh!
Sosyal ağlarda paylaş

günnük benim hayatım çok monoton olmaya başladı olm..asosyal filan oluyorum
sosyalleşmeliyim lan !
kız arkadaş istiyorum günlük..lütfen kısa bi süre içinde olsn ya..yeter artık günlük dersimi aldım. :( .kızların canını yakmicam walla..söz 8-)

bugünmü ?
bugün okul yoktu.güya ben finallere çalışcaktım..nyse pazar çalışcam hayvan gibi..bugün teyzemlere gittik geldik okadar.

by
Sosyal ağlarda paylaş

günlük cumartesi geliyoo:) haftalığım gelsin bi mp4 player alayım:):) sınavlarımda iyi günlük daha ne olsun bundan iyisi...
pazartesi nazifeden sınav var şu karıyıda atlattıkmı tamamdır:)
bi buçuk ay sonra iki yeni eleman gelicek ofise. bende stajer damgasından kurtuldum:) artık müdürden sonra gelen yetkili kişi olcam:) yeni gelenlere işi ben öğreticem,masama çayım hazır gelcek:) ama yazın anam da ağlicak bunun farkındayım aslında iyi bi fırsat kendimi daha iyi geliştiririm ve işi her anlamıyla daha iyi öğrenebilicem:)azimle sıçan mermeri deler! azimliyin günlük bu işi en iyi şekilde öğrenicem:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk , sinirden aglicam berbat haldeyim .. Ev arkadasimla kavga edip evden ayrildim 4 gun once .. Bu kavganin sebebiyeti olan arkadasin yanina tasinacaktim pazar gunu .. Babasinin izin vermedigini bahane ederek o da sktri cekti kisaca .. Bi de su final haftasinda onda kalirken 4-5 tane arkadasinin geldigini yaticak yer olmadigini soyledi .. 2. got gibi kalis oldu benim icin .. Geceyi kutuphanede geciricem yarin sinava giricem .. Ayin 15'inde bi tane daha sinavim var ve ondan sonra ayin 18'inde ayni dersin odev teslimi var ..

Bana sktri ceken adamin yaninda kalamam .. Eve geri donemem .. Gidip otelde kalicam herhalde ..

Artik insanlara zerre guvenim kalmadi.. Final haftasinda hersey ustuste geldi .. Gecicem 2. donem yurda, kimseyle de konusmucam artik, ben bunlari hakedicek naptim ya .. 1 tane mi adam gibi adam cikmaz karsima su lanet okulda!
Sosyal ağlarda paylaş

selam günnük

son iki günümün özeti ve sonucunu yazıyorum

h^2.(2mu).(d^2R(r)/dr^2 + 2/r.dR(r)/dr + lambda.R(r)/r^2).1/R(r) - h^2/2mu.1/r.1/Y(teta,azimuth).(d^2/dteta^2 + cot(teta).d/dteta + 1/sin^2teta.d^2/dazimuth).Y(teta,azimuth) + V(r) = E

sçşssş

ayrıca

Aynen bu modda yarın ki quantum sınavını bekliyorum

Saeros said:
Ardeth said:

ya
..
ya.
eahehaehae.
günlük sina'nın abv. eaheu.

kib.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok tuhaf bi rüya gördüm ya çocukluğumdan beri arkadaşım olan muharrem bana aşık olmuş sözlüsünden ayrılmak istiyor fln ben olmaz diyorum rüya bile olsa çok tuhaftı ya:S
bunun dışında 27 ocak geliyor günlük oleeyy yuppii falan fıstık yani:P doğum günüm geliyo diye seviniyorumda yaşlanıyorum be günlük:S çok tuhaf ya daha dün 18lerdeydim sanki 20 denince oooo bana çok uzaktı ama 21olduk ya:S
kendime güzel bi hediye alıcam günlük kimseden bişey beklemiyorum:P sadece hatırlanmak yeter:) ama alınan hediyeleri de reddetmem bi bağyana hediye reddetmek yakışmaz dimi günlük:P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...