Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günnük,
şu an karnım o kadar çok ağrıyor ki...
3 gün koşu bandında koşup sporcu triplerine girip bi oturuşta 7 litre süt içersen böyle olur tabi.
Öğk.

Neyse netim yoktu gelmiş ne güzel.

Bu haftada gidemiyorum amfi almaya allahın cezası.
İlk hafta gidemedik, niye? sene bitmiş.
İkinci hafta kar yağdı.
Gelecek hafta direksiyon sınavım varmış.
Şeytan diyo kaptır istanbula git.

Demet?
Sen nerelerdesin kim bilir =(.
Seni seviyorum.
Keşke arda bey gibi çıkıp gelsen bir yerlerden, mutlu olsak ebediyede kadar. ^^(1)

Ha bu arada uyumadan önce sağ kulağım duymuyodu duymaya başlamış bu da iyi.
Güzel bi gün aslında lan.

Roundhouse tape kaydını dinliyorum opeth in, brutal vokal yapcam bende.
Sigara içmiyorum ama babamdan katran istedim ses tellerime zarar verebilirim sanırım yeterince.
Gerçi 1.70 boy 65 kilo, öyle ses çıkarırsam güler heralde insanlar. (azmo yalan söyledim sana çok kaslıyım seni döverim diye, ama çok sinirlendim o an o yüzden)

Çarşamba psikiyatriste gidiyorum.
Burnunu tıkayıp bi avuç rivotril içircem. Anlasın ak 2 haftadır ne haldeyim (kimsenin okumadığından o kadar eminim ki rahat rahat küfür edebiliyorum hehehe.)

Şu amfiyi alayım kazasız belasız, pm den ilk ulaşan 3 patiye yemeksepetinden ziyafet çekeceğim. İskenderinden tut quadsidilia(ne boksa) sına kadar hem de.

Çok mutlu olucam gerçekten.
Uzun zaman sonra ilk defa.
Ne kadar olmuştu en son.
2 yıl?
Çok emo bitirdim lan :(.

(1)Çok sevimiliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

->uykum var

ama ders çalışmam lazım, yarına sınav var

->açım

valla henüz kahvaltı etmemiş olmam gibi süper salakça bişi var

->dersler

program sıkışık biraz. ama bu hafta kasarsam bitiriyorum güzelce. ben ne yaptım peki? entertainment channel'da kim kardashian maratonu yaptık ders çalışacağımız yere. 1sezon izledik valla! kızın süper bir poposu var, balık eti falan güzel tabii ok. ama ders?
"sınavda kim kardeshian ve kourtney'i sormayacaklar evladım!" falan da dedik kendimize.. ama pek kendimizi pek dinlediğimizi söyleyemeyeceğim. bu arada adamlar ne rahat ne güzel yaşıyorlar yahu! bir de bizim çektiğimiz eziyete bak..

beni zengin bi amerikan vatandaşı olarak reenkarne edin lütfen

->şimdi

değil de yarın ne olacak. popo gibi kalıcaz sınıfta sanırım! nitekim popoyla yatan popo kalkar!

yok yok, 3soru çözdük.. bugün de bi tane daha çözüp bitiririz (sorular öküzcan sürüyor! 3soru dediğin harbi büyük başarı! tara reid ve doctor 90210 seyrettiğimiz sürede ancak bir soru bitirebildik

->the end?

kim bilir? kim dediğim kardeshian olan deil
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ne haber?Ben baydım ders calistikca hata yapiyorum sinavlarda calismiyacagim lan bundan sonra hem o benden iyi nasil aliyor lan salak miyim ben günlük?Benden iyi alan nasıl alıyor abi söylesene ya günlük... kendoya baslamak istiyorum ben adam dövesim var mesela negzel olur di mi? hadi görüşürüz uyuyayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...