Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bazen tekillik iyi geliyor, bazen çok yalnız hissetiriyor..

iki kişi bir olmadığı sürece zor geliyor.

iletişimsizlik ise ağır geliyor, kolay yıkılamıyor.

herhangi bir tür ilişkileri bir tür 'kurum' olarak alırsanız bu saçmalamanın başlığı tekil lik ve iletişim siz-lik üzerine tüzelemeler falan da olabilir idi. güzellemelere dokundurdum alttan alttan.

bilmiyorum..

aslında açardım konuyu biraz daha, yazardım esas söylemek istediklerimi. ama istemiyorum. sıkıldım, boğuldum azıcık

yarın iş görüşmesine "çağırdılar" ben bi yere başvurmadım ama! ona da gitmek istemiyorum.. ama bi görüşelim bakalım. merak..

kısaca istemiyorum ama yapıyorum, oyuncu kadrosunda ismim geçmiyor ama hep önemli rollerde oynuyorum, bir ilişkiye ait değilim ama sorumlu tutuluyorum..

tekilim ama çift muamelesi görüyorum!

lam bi yerlerde bi iletişimsizlik var ama.. nerde görücez bakalım.

bu arada eğer ben çoğul isem..

öbür tekimi kaybettim bulanların müdüriyete müracaat etmesi önemle rica olunur
.

neyse ben bi dağılayım, mitoz falan bölüneyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Hastane koridorları,kitap sayfaları,gazete yaprakları,tez yaz dense daha az sıkıntı yaşayacağım andaç hazırlığı...Boğuluyorum.Ha buna rağmen var mı bir kötülük?Yok.Bu iyi.
İyi olan bir şeyler daha var...Ama bir de duygusal insanlar olmasa.Ben mi duygusuzum yoksa millet mi bu duygusallık olayını haddinden fazla vurguluyor,burda kilitleniyorum.
Neyse geçelim bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

cici günlük
odamın altında yatır var..
uyuyamıyorum..
yan odamdaki kız kayboldu.geçen gün sevgilisiyle hııı defol seni sersem herif dedikten sonra görünmedi.yurdu jandarma bastı.perviiiiin perviiiiin diye uykumu zarar ziyan hale çevirdiler..
tüm bunların üstüne neyime güvenerekten gittiysem korku gecesinde altıma etmek üzereyken birds adlı gelişme ve sonuç bölümü olmayan komedivari film beni kurtarmış olsa da hala odamda yatamamakta iğrenç yaratıklar görmekte ve deli gibi tırsmaktayım..
Sosyal ağlarda paylaş

güllük ne zormuş yeaaa
banane yeaaaaaa
ben mi diyorum ona yeaaaaaaa
abicik geliyor =)
dönem ödevi giriyor =)
kitaplar sıra sıra diziliyor =)
bireyi seviyorum
arşimeti sevmiyorum
kare kökün köşetaşı güzel
vahap yılmazın yayınları kazık
dersane komik
ehehe çok seviyorum laaaaann
okul da komik
dolaplar yapıldı böyle kişisel eşyalarımızı koyalım deyüü
yıllık kiralıyosun dolapları
biz 6 kişi 1 dolap kiraladık ehehe
açıyosun dolabı telefonlar parfümler lip stickler dökülüyor
yılbaşında oteldeyiz sınıfcak
negzel di miii
3 gün kalcaz mehee
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
gun isigini hiç gormeden kaç gün yasayabilirim
sabah 6da uyuyup 5de uyanarak ne kadar becerebilirim?
gunluk
tanriyla falan pek bi işim yok, karismiyorum ona ellemiyorum eleştirmiyorum etc, ama galiba ara sira bana torpil geciyor.
tam bi hafta takildigim modumdan tam vazgecmek üzereydim
tam "yeter tamam ama" dicektim, "zooonk" hata yapti.

neyse.

derse gidemedim
lineer bilmiyorum
lineer biliyo musun?
lineerci tanıyo musun
double kofte burger yersin?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük samsuna geldim lan mutluyum deniz var yokuş var yokuş çıkmayı özleyeceğim aklıma gelmezdi
ama moralim bozuldu lan günlük babamın kalbi teklemiş 1 ay önce anjio yaptırmışlar bizim haberimiz yok çok üzüldüm bi anda artık büyüdüğüm tokat gibi yüzüme vurdu mazallah babama bişe olsa ne yaparım diye düşündüm ilk kez
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
günlük bakkala gideyim dedim adam geldi amca bişey sorcam dedi.

lan ben 16 yaşındayım ne amcası ya :(

ahahah banada mendil satmaya calisan cocuklardan biri gelmisti.. 1 tane aldim saol amca demisti, bende "bisi degil yavrum" diye cevap vermistim. o gun kendimi babam gibi hissetmistim..

ayricaaa...

offf be gunluk bitmiyor ya 1 gun kaldi dedik hala 1 gun var gecmioooo zmnn
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bugün birşey tam doğru olsa şaşıracaktım. sabahtan başladı herşey, 10 da derse girecektim. saati 9 a kurduğumu zannediyordum ki kurmamışım :) 9.30 da uyandırıldım sen kaçta kalkacaktın diye. neyse büyük bir hızla hazırlanıp çıktım. bir taksi çevirip atladım "abi çamlıca" dedim. ama o ne?!? köprüde kaza varmış trafiği görünce, girmeyelim köprüye dedim. adam baktı "ee ne yapayım seni, beşiktaşa bırakayım mı?" dedi. bende iyi bırak dedim. neyse iyi taksiciymiş 0.64 YTL indirim yaptı :P motor ile üsküdara geçtikten sonra "zaten yarım saat geç kaldım üff gitti ders, ayıp oldu" paniği içerisindeyken yine taksiye bindim. eleman garip gurup yollardan gittikten sonra, "aaa taksimetreyi açmamışıım" ayağı çekti ve kazıkladı (eha bende öyle bir moddayım ki farkındayım ama uğraşacak gibi değilim, hala uyanamamışım motorda donmama rağmen -ara not: ehe kazığın 8 YTL kadar olduğunu farketseydim uğraşırdım-). Neyse, 3 saatlik dersin ve 3-4 saatlik uykunun etkisiyle 3. taksi denemesine giriştim (zaten cüzdanı boşalttık bugün taksilerle). Adam bırakamam seni karşıya dedi, mantıklı bir gerekçe sundu. Bende peki dedim, üsküdara gidelim. yine motor yine beşiktaş bu sefer otobüsle eve döndükten sonra, "açım, evde kimse yok, yemekte yok" modunda yemeksepetinden birşeyler söyledim ki gelmedi saatlerce. uyku bastırdı tabii ki. neyse geldi yedim, uyudum. sonra bir baktım ki saat 17.07 olmuş. 17.15te buluşacağım arkadaşıma 17.35 te buluşalım diye mesaj attım ki beni bekliyormuş zaten o sırada :P neyse uflaya puflaya kendimi dışarı attım, dediğim saatte anca varabildim. Neyse trafiği bir kez daha gördükten sonra mecidiyeköy-taksim-kabataş-üsküdar-koşuyolu kombinasyonunu metro-füniküler-motor-otobüs şeklinde yapmak üzere yola koyulduk. fakat üsküdarda yine tökezleyerek trafiğe takıldık. koşuyolunda indikten sonra, üstün(!) yön sezilerim sağolsun, yoldan aşağı yürümek yerine yukarı yürüyüp bayağı vakit kaybettikten sonra, kariyer zımbırtısı seminerine 2 saat geçte olsa gidebildik :) değer miydi? cık. ama neyse ki dönüşte sorun yoktu, şaşırdım.

bu arada ilk defa bu kadar yazarken bana garip gelen bir tarzda yazdım günlük sana. son soru, bugün niye bu kadar trafik vardı her tarafta?

edit: mesajımda similey kullanma.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...