Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lan.
günlük lan.

olm yoruluyorum ya. cidden yoruluorum. öf ne kadar çok iş birikti yahu. dersler zorlıcak gibi vala. hadi hayırlısı.

bu istatistik dersine harbi gıcık kapıyorum artık. lan

s^2=(sigma (xi-xmean)^2)/n-1

diye formülmü ezberlicem ben. onun yerine açıyosun exceli;

=var(,)

yazıyosun bitiyo. hey allam ya.
bu noktada utopia kızabilir. dikkatli olalım. evet devam ediyoruz.

history of civilization çok komik bi ders bunu anladım.
zeus var. karısı var. sonra eros var afrodit var. bi anda amon-ra diyo. yok osiris diyo. ne diyo belli değil. karambole ders lan. ahah. çok eğlenceli.

olum exchange olayına girimmi lan?
avrupa amerika felan?
varmı benle gelcek arkadaş acaba?
selam.
finlandiyaya gidim ben. levas polka dinlicem.
ama soğuktur oralar. sittret.

bak lan finlandiya dedim de, olum lan bu finler ingilizce konuşmasın lan. böyle iğrenç bi aksan görmedim. exchange'e ikskiyanga denir mi lan? anlayana kadar anam ağladı. olmadı finlandiya diyoruz ve istanbul gecelerine geri dönüyoruz.

aa bayram gelio lan. oley. baklava. evet, geçelim.

eve gitcem. özledim ben antalyayı^^

ayrıca burdan ahmet çakarı sonuna kadar desteklediğimi bildirmek isterim. çok doğru diyor, kimse adam değil arkadaş.
kimseye güvenme.

sosyal içerikli mesajımı da verdiğime göre gidip yatabilirim artık günlük. ama önce kakamızı yapalım. sen de yap lan. tutma. freuden sapık seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün ya ölücem yada biraz daha yaşicam. Belki.. ufacık bi ihtimalse dünyalar benim olucak. Dünyanın en mutlu 5.erkeği olucam

Tekrar çıkıcaz. 5. erkeği olucam dünyanıın en mutlu

sözlenip, nişanlanıcaz 4.erkeği olucam

evlenicez hayatımızı birleştiricez 3.erkeği olucam

çocuğumuz olucak (yada çocuklar) 2.erkeği olucam

ölürken elimi tutucak (tutucam) en mutlu erkeği olucam.

Yada dediğim gibi ölücem. Daha dün uykuyla karışık berbat halimle karşıdan karşıya geçmek için bekliyordum yolun kenarında, mecidiyeköyde. Bi an gözlerimi kapattım ve kendimi akıp giden arabalrın altına bırakasım geldi. Yapamadım. Son biraz daha sabret dedim. O gün bugün. Bakalım sevgili patiler. Bu yazıyı herkim okuyosa bilsin ki eğer buraya bu akşam yada yarın mesaj atmazsam, artık bir ölüyüm. Eğer olurda bu yazdıklarımı ailemden yada arkadaşlarımdan herhangi birisi görürse diğerlerinede söylesin. Habersiz anlamsız ölümüm biraz olsun anlam kazanır. Hepinizi seviyorum ama kendimi değil. Yıllarca patide kaldım belki ortalama 5 yıl yada daha fazlası. neler neler yaşadık birlikte. 2 kere kullanıcı değiştirdim. Uo oynadım eski kız arkadaşlarımla buralarda takıldım falan filan. Güzel günler geçti. İnternette uğradığım en eski ve en sıcak yerdi paticik. Bu son yazımıda sizinle paylaşmak önemli benim için. Kendinize iyi bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük anlatsma çok şey anlatırım dertlıym be. kafayıda yerım bu gidişle. ha eğer harbı sakata geldıgım gunun ertesi gunu burda olmayabılırım. nerde olurum bende bılmıyorum. anlamasanda olur zaten ben yazdım öle saçmaladım. kimsede okımıcak şimdi zaten. eh be gnluk sende gereksizsin. hade ççkşşarı ya pf hadı gıttım. kendıme gelmem lazım. bır ıkı ay sora inş.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük halısahaya gittik 5. dakkada küçük doruk tarafına sağlam bi tekme yedim ve bütün maç oynayamadım sinir oldum daha yeni sınıfımla ayarladığım ilk maçımdı ve ağrıdan dolayı rezalet oynadım ben böyle işin ta koltuk altını seveyim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...