Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük artık izmir yolu iyiden iyiye görünmeye başladı. işin kötü tarafı annemde bodrumdan kalkıp izmire gelicekmiş gibi davranıo. ulan ben ne güzel kurtuldum annemden babamdan diodum şimdi annem pıt diye damlarsa mıçtığım gündür yani. salla günlük ya izmirin kızları güzeldir ole teselli edeyim kendimi dicektim ama bana bakarlar mı acep?
Sosyal ağlarda paylaş

kahroluyorum.
ölüyorum günlük.
deli gibi ödevim var.
odtü.
keşke okumasam evde otursam dikiş nakış öğrensem.
50dkkalık dersler. tenefüs zili. yoklama. devam zorunluluğu. deli manyak ağır kitaplar.
istemiyorum ağır geldi bana.

şimdi oturdum ingilizce kelimeleri sözlükten bulup cümle içinde kullanıyorum. mal mıyım? evet.
on displayin anlamı da yok sözlükte. can açıkladı anlamadım. ya haftasonları ing kursuna gidicem ya da hazırlıkta kalıp bursumu kaybedicem

allam ühü napıcam ya..

afford: bütçesi müsait olmak
cümle: senin paran benim kalbimi almaya afford değil
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan,
olum yarın heralde accountingten kuiz var.
emin değilim ama var gibi.
var mı lan?

lan bu statistics çok komik bi ders.
neden elimle histogram çizeyim ya hey allam malmıyım?
bi de hesap makinası lazım sanırsam.

günlük lan bugün dersim yoktu ya, gokarta gittik.
türker bana kasten bindirdi arkadan, spin attım ikinci bitirdim ):

cepa ney lan. sevmiorum artık cepayı.
bugün gittik. ama sevmicem orayı ben.
kötü anılar bıraktı ):

ne kadar da emoyum lan.
tüm emolar için gelsin,
emrah-boynu bükükler.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, desperate housegirl oldum. çok sıkılıyorum. sigaram da bitti. hayat çok zalim, sigaralar 40 tane olsun bir paket içinde aynı fiyata. ayrıca uykumu düzene sokma amacıyla yaptığım atraksiyonlar hiç işe yaramadı, daha fena oldu. ayrıca da gilmore girls gibi çok konuşmaya başladım. kendimden tiksiniyorum bu sebepten.

aryıca şu an sevdiceğimin yanında olabilirdim. film and other arts dersine beraber gidebilirdik. ama ben süzme mal olduğumdan evdeyim hala.

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 09:38 tarihinde, burtonesk tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...