Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

okuyorum, okudukça susuyorum. susmasam faydası yok. ölüme giden mahkum son sigarasını içer; o da camel olsun. yağmur da yağsın. yağmur damlası da her yere aynı düşmesin; yüzüme düşen damlayla sokaktaki kedinin tekinin postuna düşmesi arasında fark olsun. göreceli hayat olsun böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük öyle birsey istiyorumki ..insanların beni algılamasını ama ote yandan kendi algılarındaki sorunları bana yansıtmamasını istiyorum,her zaman olagan seylerin sürmesini fakat eski seylerinde bir daha hayatımda tekrarlanmamasını istiyorum,insanların kendine saygı gostermesini yada kendine saygı gostermiyosa saygı gormeye calısmasını istiyorum.insanların kendi kalplerini mantıklarını dinlerken baskalarına tuzak kurmamasını, kendi zevkleri icin baskalarını üzmelerini ve en son olarak bir insanın absürd-yalan soylemlerle ve hareketlerle başkasının 1 senesini yemesini hazmedemiyorum...Bana en cok acı verende o kadar tatlı-iyi huylu bana göre dünya iyisi insanların baskalarını kullanması ve tanınamayan yaratıklara dönüşmesi...

[ Mesaj 06 Eylül 2007, Perşembe - 13:32 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

annem sabah 9da uyandırdı 10da çıktık evden gittik odtüye 1015de odtüdeydik benim kayıt 11
bekle
bekle
bi dolu arkadaş gördüm
11de bi gittim deli gibi kuruk var
bekle bekle
gerçi çok beklemedik
hemen kaydoldum kimliğimi aldım anam o da ne
öss başvurusu için çekilen foto
ahaha tam komedi
kaybettm ayağına yatıp yenisini çıkarttırcam bakalım

aşağı kata indim
matematik bölümünden bir genç arkadaş yardımcı oldu netten bilgilerimi girdi telfon numarası kısmına yazdı telfonumu
ikinci sayfada çocuk numaramı ezbere yazdı
birlikte burs başvurusunda bulunduk
giderken görüşürz gizemcim ben bulurum seni ilk gün hazırlık sınıfında dedi
ahaha
ilk alışmak çok zor olcak demiştim sahiplendi sağolsun

sonra çıktık odtü muhalefet bölümüne götürdü annem
bi de ordakilerle kaynaştırdı
hazırlık kitapları için bi çocuğa daha verdim telefonumu
annem verdirtti hatta
tamam ararım seni dedi
ahahaha
noluyöz leyn
üzgün olduğumu mu anladılar acaba
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük,
öldüm olm lan.
ya tüm eşyaları depodan ben çıkarttım =(
bide bnm kutuları teaa en arkaya atmışlar.
depodaki nerdeyse herşeyi çıkarttım geri koydum.
lan bilnet sistemi kalkmış, artık dormnet otomatik ip atıyomuş, vay anasını.
bide olm lan bu cepa ben giderken inşaattı? nası bitmiş hemen?
alla alla.
bayadır yokmuyum nedir?
özetle sevgili günlük,
i'm back B)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük iki projeye daha başlayacağım sanırım. toplamda bizim kulübün yaptığı proje kadar projem var. bunları mezun olmadan bitirsem masterım biterken profesör ölebürü müyürüm acöbö öhehe

ayrıca projelerim 5te 4ünün bilgisayarda olması insanların gözünde sürekli nette dolaşan insan imajı çizmeme neden olmakta.

[ Mesaj 06 Eylül 2007, Perşembe - 20:41 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kırıtık farenjit

öncelikle öhhöööö! öhöhö öhö! ve ÖHHÖÖ!!

krssskk (gırtlak temizleme efekti) efenime söliim septum deviasyonu sebebiyle kronik sinüzit ve kronik farenjitimle birlikte beraber takılmam gerekiyor her sene 5-6kere. lakin halen ben alışamadım bu zibidilere.. kafam kalkmıyor, elim kolum da kalkmıyor. dahası yattığımda öksürüyorum paso ki bu da uyuyamıyorum demek anlayacağınız. tüm gece öksürüyorum! hatta öyle şiddetli öksürüyorum ki zangır zangır yatak titriyor ve ben üzerinde sırt üstü yatarken yatak üstünden zıplayarak havalanıyorum kısa süreliğine. ben yatakta öksürürken içeri bir sağır alsanız, adam the exorcist filminden bir sahne izlediğini zanneder ve feci korkar ve büyük ihtimalle de altına falan yapar. keza bu seri öksürme sırasında gözlerim patlak patlak bakmakta ve suratım kıpkırmızı bir halde, hafif bir terleme de var haliyle. işte o yüzden eve bu aralar sağırları almıyorum, kabul etmiyorum. onları düşündüğüm için, korkmalarını istemediğim için sadece.

nihayetinde öksürüyorum, tıksırıyorum ve burnumun arkasından akan sıvılarla boğuluyorum. sonra yine öksürüyorum. en salakçası ise bu aptal öksürüklerin bir saate bağlanmış gibi öğle saatlerinde azalırken yatacağım saatlerde tavan yapması! uyutmuyor beni allahsız! allahlı olsa zaten the exorcist filminden küçük bi sahne canlandırmaya çalışmazdı di mi?

ha bi de konuşamamak kötü tabi.. telefon çalar ve dasaaa açar. ancak dasaaa öksürmemek için fazla konuşmamaktadır. keza bir öksürük krizi yaklaşık 5-6öksürükten aşağıya kurtarmamaktadır dolayısı ile konuşmanın ve telefonun boku çıkmaktadır. konuşma genelde şöyle olur

-alıı (genelde efendim derim ama şimdi alo çünkü kısa. ve "alo" kelimesi ağzı fazla açmadan, ağız kenarında sigara var gibi okunuyor)
+aloo abi iyi misin
-hastayım.. kgghhf (boğaz temizleme efekti) farenjıt azdı yıne.
+geçmiş olsun abi durumlar nası
-(konuşma lam işte! kısa kes) ıyı ıyı.. ıghh ıghhımm. (yine boğaz temizleme efekti)
+abi yarın 2de toplantı var.
-hıııı
+sen yarın geliceksin di mi?
-hı hı.
+abi sen dinlen yarına toparlarsın oke
-(NAAAAAAAAAAHHH!!) hıhı.. hadı gorışırız..

ÖHÖÖÖÖÖ!ÖÖHÖHÖÖHÖÖ!!!

en korkutucu olanı boğazdan kan gelmesi.. ne diyim bu deviasyonu kırdırmak farz oldu. şu dönemi bi atlatalım da gidelim şu burnu bi ameliyat ettirelim..

ben şimdi gidip bi sağır bulayım da yatağa girip öksüre öksüre korkutayım..
Sosyal ağlarda paylaş

ne olduğunu biliyorum bazı sonuçları alıp karşılaştıracak. sonuçları nerden nasıl üreteceğini de buldum. sadece üretilen sonuçların karşılaştırılıp ortak bir paydada toplanması kaldı. o sonuçların hepsini ortak bir paydada toplayabilmek için tüm o sonuçların nası üretildiğini iyi anlamam lazım.

yani protein flexibility analysis yapıyor işte :p bunu da bazı webserverlarından aldığı sonuçları karşılaştırarak yapıyor. webserverlar ve sonuçlar kısmı tamam ama çoğu flexibilityi farklı şekilde belirtiyor. Bu sonuçları ortak bir paydada toplamak derken bahsettiğim buna benzer bir durum.

[ Mesaj 07 Eylül 2007, Cuma - 03:35 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hahhaaa.. ve hatta AHAHAHAHHAH!

tek hastalanan ve öksürerek can veren ben değilmişim. gerçi benim ki kuru öksürük, kroinik farenjit. ama bir kader ortağım olması beni mutlu etti sadistçe bir biçimde hem de!

bugün daha iyice olsam dahi şu soğuk (soğuk?) sonbahar gününde dışarıya çıkmam gerekiyor yarım saate kadar. ki eve döndüğümde kesin yine eski kötü durumuma geri dönücem.

dün gece bi yazı okudum, konusunda uzman doktor bi amca oldukça samimi bir yazı yazmış. orada "c vitamini aslında çok işe yaramıyor,böyle bi kanıt yok ama biz veriyoruz" dan "tavuk suyunun içinde (hatılamıyorum ben) hederöx hadaraz etken maddesi bulunur ki bu madde öksürük şuruplarında balgam söktürücü olarak kullanılır. dolayısı ile tavuk suyu için, ben tavsiye ediyorum hastalarıma. tabii bir hafta tavuk suyu çorba içtikten sonra bir ay tavuk yemek istemezler herhalde" kadar oldukça sefimli ve samimi ifadeler bulunan güzel bi yazıydı.

her neyse, canım annem hemen tavuk suyu çorbamı yaptı. şimdi çorbamı içiyom (içemiyorum, ılınmasını beklemem lazım..) ama var ya, ne varsa eskilerde var. şimdi antibiyotik yasak. boğazdaki sağlıklı yararlı bakterileri öldürmemesi için. ki şu an ki durumun büyük kısmı virütik. ilaç yok gibi bişi. öksürük şurublarından boğazı kurutanlar yasak. bir çok pastil markası yasak. kullandığım bepantene pastiller ise sınırlı sayıda alınabiliyor. aksine tantrum verde gibi gargaralar var paso. neyse işte bu durumda naapıyoruz?

eskilerden yararlanıyoruz, tuzlu su çekiyoruz burundan (40-42derece su ile muhteşem sinüs temizliği oluyor. 1bardak suya 1-1,5çay kaşığı tuz ve 1karbonat.. dök karıştır. çek burundan!) boğazı tülbent ile sarıyoruz ve boynun üstüne azıcık kamfolin sürüyoruz (kamfolin=ben gay ama ben bu markayı sadece adı yüzünden hiç almadım.. homofobi mi var nedir) adaçayı+limon+azcık bal.. ha bir de öksürük için soğan suyu+bal kombosu var. tehlikeli bir bileşim! zor durumda kalmadıkça, makineli tüfek gibi öksürmedikçe, öksürük şurubu+pastil+boğaza direk püskürtülen gargaralar kesinlikle fayda etmedikçe kullanmayın. BERBAT Bİ TADI VAR! ama feci işe yarıyor. her gece yatmadan önce bi kaşık.. BÖĞK yutuyorum. sonra gece uyuyabiliyorum işte biraz, öksürmeden tıksırmadan..

hell yeah! bloodless'a buradan sefgilerimi yolluyorum, geçmiş olsun kardeşim, geçmiş olsun hastalık arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...