Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlükçüğüm yasılsıııınn,
len ben yoktum 2-3 gündür
uzak kaldım bilgisayarıma paticiğime bi hüzünlendim felan.
bıravo.
günlük lan. aklıma geliyo lan. gelmesin lan. gelmemeli. dimi? evet bence de gelmemeli. nç nç nç.
günlük gelio ama? ıkınmalıyım ve gelmemeli aklıma. yada zaten aklımdaysa çıkmalı aklımdan. neyse.
günlük lan istanbulu geziom eheh. olm ben teaaa lisede gözümü dikmiştim bu maslak levent civarına, hala gözüm orda lan. iki gözümün çiçeği deloitte de ordaymış oh oh. hadi bakalım. ufaktan kariyer hedefleri(:
itüde inşaat var galba orasını pek anlayamadım.
kumburgaz çok salak bi yer. bok gibi denizi var afedersin.
halkalıyı da sevmedim.
bakırköy fena değil. ama karuselde afm çok kazık lan. ya da ben bayadır sinemaya gitmiyorum(:
ataköy güzel. sevdim ataköyü.
daha da devam edioruz hadi hayırlısı(:
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, artık evime gitmek istiyorum. çok sıkıcı ama yine de evime gitmek istiyorum. orda da bunalsam koca istanbul daha çok bunalttı. aramasınlar da iş için onu da istemiyorum, ararlarsa görüşmeler için 2 hafta daha kalmak zorunda kalıcam :'(

bişeyler yolunda gitsin günlük ne bu yaaa. her şey ters gidiyor, ya da ters giden benim :S
Sosyal ağlarda paylaş

bugün şarkı söyleyeim var günlük.. şöyle bi şarkı hemi de

bir sonraki seçimlerde şeçim boyası sürül sürülmez hızlıca imzayı atıp çıkın ve kolonyalı mendille silin.. o leke yine geri gelicek (resurrection of the finger stain büyüsü ile?) evde bunu aseton adı verilen bağyan icadı ile çıkartmaya çalışın.. ara sıra deneyin.. bi iki güne kalmaz çıkacaktır

wu huuuuu ve hatta yi--huuuuuuuu

vaktim yok üzgünüm, tatile gitçem mutluyum.. işler yetişmiyor üzgünüm.. koyarım işin totosuna, gamsızım..

karışık duygular içerisindeymişim de haberim yokmuş..
Sosyal ağlarda paylaş

kendimde değilim bugün.. sabah annemle kardeşi tatile gönderdim. sonra bilgisayarı açtım.. açılmadı ki! uğraş kurcala, neden olduğu konusunda hala bi fikrim yok. ancak açılmadı. sök tak falan.. işte bir açışımda boot failure: system halted dedi!

HALT ETMİŞSİN SEN! dedim sert bir şekilde. bir sonraki açılış için "açıl yoksa yumruklarım" tehditim işe yaradı ve açıldı. ama şimdi ses glmiyor hoparlörlerden. bir arkadaştan ses kartı alıcam onu takıp deniyeceğim, belki sorun odur.

bilgisayar düzelse bile bugün ben düzelemem sanırım. kafam yerinde değil, kavrayamıyorum, algılayamıyorum. boynumun bağları kopmuş gibi kafam öne düşmüş, mahzun mahzun geziyorum evde..

system error: dasaaa halted! gibi bişi sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...