Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bilader dün sevgilimi marmariste bırakıp geldim bugün de salakaptalmanyak gibi anahtarı kapının arkasında unutup çıkmışım kapıyı rontgen kağıdıyla açmak aklıma gelmedi çilingire 30 ytl bayıldım kendimi ancak gecenin bi vakti rontgen mi çektiricektik yahu diye teselli edebiliyorum yine de kredi kartıyla da açılabilirdi aman boşfer..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün büyük iskender'i izledim
her reklam başlangıcında BRRRRR diye coca cola reklamı çıktı, sinir oldum
bi de öyle bi film ki, herkes ayrı topoş, herkes ayrı şerefsiz
tepem attı kapadım televizyonu
sonra açtım gene, sonuna kadar izledim
çok güzel filmdi
sonra gene kapadım
bi de herif koskoca ordunun içine dalıyor, ölmüyor filan
bi ok yiyo uzanıyo 2.80
yalan dolan bunlar hep
zaten zeus da tırt
Sosyal ağlarda paylaş

lam cts sabahı saat 1200 da aradı herif!

neymiş mail gitmemiş.. şimdi şöle bi durum var.. bana mail attığı adres bu... demek mail atabiliyor. diyelim ki bende sorun var.. ben aynı anda 4kişiye mail atıyorum +1adet yedek mail da kendime yolluyorum. başka bi mail kutusuna..

ONLARA GİDİYO TOPRAAAMM! diye bağırmak istiyorum suratına suratına.. tabi toprak yerine başka bişii diyeceğim de neyse..

işte siz çalışmıyorsunuz, günde 4saat çalışıyormuşsunuz, diğer arkadaşın öle dedi (adam 14saat çalıştık şu modeli temizleyip çalıştımak için dedi halbuki.. 1gün de 14saat hem de) günde 8saat çalışmadan iş bitmez! (ne 8saati be hacı.. neden bahsediyon sen be?) çarşambaya kadar diğer modeli bitirin.. (uzayda mı yaşıyon yau? yolladım bile ben onları.. 1kısmın bitmesine sadece 1model kaldı.. yaw bi sektir git diyeceğim.. ayıp olacak)

her neyse uzun lafın kısası.. keskin sirke küpüne.. gaz amcalar ise saygınlığına zarar verir. önceden zevkle iş yaptığımız biriydi kendisi. şimdi sadece angarya oldu.. tel.e çıkmıyorum, işimi hallediyorum mail atıyorum. hepsi bu..

halbu ki itü'deki amcalar canavar gibi.. haber de veriyorlar. mail de atıyorlar ve alıyorlar hem de msn'den falan da yararlanıyorlar. kısaca iletişimin olanaklarından tüm yönleri ile yararlanıyorlar. Mail attın mı gelmediyse de geldiyse de haber veriyorlar. Uyumlu adamlar. anlatabiliyormuyum bilmem?

Bu işin gerisine karışmam ben! 23ünde tatile gidicem o zamana kadar biter, biter.. bitmezse de bitmez. yapabileceğim bişi yok ne yazık ki..

Var da kasmaya değmez..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük naabıon lan?
direksiyondan geçtim bugün ehe ehe arabayla ilgim alakam yok ama 1 hafta içinde ehliyet alcam ne ilginç di mi.
insanın cebinde bulunması lazım nerde ne olur belli mi olur?
wowa gircektim onun yerine daha boş işlerle uğraşmayı tercih etim. eşkiyanın sonunu buldum yutuptan ağladım gene çok pis.
önce dedim tey tey sevgiye bak büyüyünce bende öyle olcam dedim hemen sonra vazcaydım. bi an çok korktum bende geçti sonra günlük. yavuzuma da selam ederim mujks jnms bebişims..
13 ünde buluşma var galiba pati ahalisi olarak sevinçönünde yine pankart mı açsak ilk günlerdeki gibi diye düşünüo insan..
hani orhan gelmiş,sonra yavuz wowun başından kalkıp gelcek,bende para yok satsam mı diye düşünüom,diğer gençlerin k.çını kaldırıp geleceklerini sanmıyorum ama bakalım nolcak..
ha bi de kaan'ın doğum günü lan bugün ehe ehe aslan kardeşim benim, neydi doğum günü nicklerimiz : Doğduğu güne lanet adam v.19 oldun sende hadi bakalım :=))

bak bak bak ne çalıo way şerefsis vaynamp shuffle da gele gele scorpions-still loving you mu geldi? :D tey tey..

nası uzun uzun yazıp sıkıyorum di mi seni?
eh çoktandır yazmayı unutuyordum,hatta üşeniyordum, olsun özledik.

çok asabileştim günnük öyle böyle değil.. sıcaklar mı yaptı ne?

ha bi sonbahar vardı noldu ona? özledik yahu?
şöyle iki yaprak düşse de romantik aşık moduna girsek di mi yaa yaa..

öyle..
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün arkadaştayım.. arkada şarkı çalıyor.. "somebody to love" bir kaç gündür beraber nereye gidersek gidelim bu şarkı çalıyor.. dedim "lam şarkı beni izliyor mu ne?" tabii eleman da "lam senin için aşka davet var galiba, bak sana diyo don't you want somebody to love?" ehahah dedik gülüştük falan... negzel di mi?

tabii içimden dediğim daha çok "vakit yok lam hibino! senin gibin boş muyuz?" idi.. ne zaman arasam eleman dışarıda.. rahat adam valla.. öle olsam ben de aşık olurum.. daha kolay ne var şu dünyada..

neden mi köpürdüm hafiften? saat kaç? 04.51!

yarın sabah annem gelicek, onu karşılayacağım.. 07.30 gibi kalkmam gerek.. Ben bu saate kadar ne yapıyorum? analiz!

Depreme karşı dolgu duvar ve FRP analizi (evler yıkılmasın diye)
dolgu duvarlar ve lateral stiffness.. (bu da deprem ile alakalı.. bir hafta gecikti yazısı.. bu gece bitti)
tarihi bir binanın onarımı ve depreme karşı güçlendirilmesinin analizleri (lam bu antalya'da bak.. bi ara ankara'da anlatıcaz bu olayı.. bi ara hindistan'a gidilicek ama ben gidemem.. elim kolum bağlı.. işin kaymağını da yiyemeyeceğim yani)
bitmeyen dental implantların çene üzerindeki gerilimlerinin incelenmesi işi..

herhalde bugün 15saattir bilgisayar karşısında 3bilgisayar iş yapıyorum! ulan yaz bitti evden çıkamadım yahu!

adam gelmiş aşktan meşkten bahsediyor.. Hee ciddi uzun bi ilişkiye gireyim şimdi de kız beni 3yanı bilgisayarlarla kaplı bir şekilde izlesin.. "aaa matrix'i kontrol ediyorlar galiba" falan desin en iyi ihtimalle..

uyumaya vaktim yok lam..

boş adamlara gıcık oluyorum... çünkü hiç boş bi adam olamıyorum..

Bana ne lam bu işlerden! öle bi iş yüklemişler ki sonuçları sanki dünyayı kurtaracak! Süper dasaaa procelerde bir nomero..

Lam beni tübitak procelerine alan aklınızı öpeyim ben! Bana biomekanik işlerini veren amcayı öpeyim ben.. topunuzu öpeyim lam!

bi de açım.. yaw bi ekmek arası nutella falan yapsana be sayın günlük takipçisi.. hmmm yap bi güzellik be..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ya çok bunaldım millet pazar günü oraya buraya gidio pikniktir vss... bende burda ofiste müşteri gelsinde satış yapayım die bekliyorum:s bende piknie gitmek istiyorum mangal dumanında boğulmak hayvan gibi yemek,1milyoncudan aldığım topla voleybol,ortada sıçan oynamak,ağaç arkasına çalı çırpı arasında tuvalet ihtiyacımı gidermek,kene ile karşılaşıp o beni öldürmeden ben onu ezerek öldürmek,renkli kır çiçekleri toplamak,güneş altında burnumun kızarıp yanmasını istiyoruuuummmmm böööüüüüü:'(
Sosyal ağlarda paylaş

bunaldım lan. insanlardan tiksiniyorum. doğru dürüst insan yok, yada ben hata kabullenemiyorum. aslında herkez kendisi olsa, rol yapmadan yaşayabilse ne güzel olur. sadece bizim milletimiz mi böyle merak ediyorum.

hiçbirşeyi tınlamıyorum ama, en güzeli.

günlük senide yırtmak lazım bir ara, boşsun lan boş !

yok günlük. düşündümde pazar günleri beni sıkıyor. hoş pazartesi de farksız ama böyle niyeyse.

[ Mesaj 12 Ağustos 2007, Pazar - 21:50 tarihinde, Spastik_Serce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...