Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

2gündür kuzeynle takılıyorduk.. dün gece toplucana çıktık dışarıya.. mojitolarımızı yudumlarken çıkan feraklık meltemlerini göğüsümüzle yumuşatıp yere düşerkene vole ile ağlara gönderirkene eurosport'ta watts seyrededuruk. sohbet ederkene bir an durulup surf yapmamız gerektiğine karar verdik!

gümlük! beni teahupoo [çuu poo] ya ışınla hemen!
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bu çalışmak ne pis bişeymiş günlük,hafta içi hergün 7 de kalk akşam eve 7 de gel ye iç,zıç gasteye bak olsun saat 9,az tv ye bak muhabbet et olsun saat 11,ee ben ne ara bilgisayarı aççamda nete gircemde oyun oynucam sokarım lan böle hayata,ömrüm boyunca 2. öğretim okuyacam ben,mis gibin gece sabahlamalar okula akşam 5 de gitmek okuldan çıkıp eve gelip direk yayılmalar ne güzeldi be kıymetini bilemedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

bitsinnnn artık bu sezooonn:S:S:S:S
milleti tatile göderip iki kuruş para alcam diye papağna gibi 500tane otelden büün gün anlat dur anlat dur hep aynı kelimeler,cümleler herşey dahil sistemde denize sıfır,kaydıraklı,kaydıraksız,kendi plajı var,taksitli fiyatı şukadar nakitte şukadar 3aydır hergün 9dan 9a hep bunları konuşuyrum ya bunun dışında konuşmayı unttum resmen:S:S bitsin artık bu sezoooooonnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dün akşam sıkıldım jnms.baloncuk buldum.sokağa üfürdüm.bi ara seriye bağladım her yanı baloncuğa buladım.yoldan geçen insanlar "aaaaa, ooooo, baloncuuuk, anaaaaa, bu ne lan" gibi tepkiler verdiler.üflemekten yoruldum vantilatörden yardım aldım.baloncuğumun deterjanı bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...